Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydinnn kizlarrr
Derdik eskiden ama simdi herkes yarimyamalak uyuyooo ;p
Sagolsun bu gece annem kurtaricimdi.sagdigim sutleriveriyoz gece genelde uykum cok bolunmuyo.simdi de sut sagiyomm :)
Gaz ilaci icin belli bi gunu doldurmk gerekiyo mu kizlar?drbana bisidememisti.bi daha taa 1 aylik olinca gitcez.ablam sap simplex kullanmis siz ne aldiniz?bugun yarin aliyim diyorum
Biri acd3 icin bingildagi erken kapatiyomus fslan yazmis.dr da aile hrkimligi de oyle bisi demedi.kafamm karistii

Aynen gün erken aydınlık oluyo gece gündüz karıştı. Biz mestil aldık daha yeni verdi 3 haftalık ken sabah akşam 6 saat arayla vericem dün başladım ama pek bi fayda göremedim. Sürekli mırıldandı gece.

nasil cnm ilk denemenden fayda gördünmü? bende aldim denicem birazdan insAllah, ayva cegirdegide gögüs ucuna iyi geliyormus cnm onuda dene
Ahh zeynebim babama tahın aldırdım almış tahinin üstünde yağ cıkmıyor sinir olduk. Azıcık sürdüm yınede . 2 gündür ayva cekıtdeğîde suruyom sanki eskiye nazaran daha ii gibi

Kızlar bu arada gaz için saglık ocagındaki Dr bebeğin topuğuna tatlı elma yağı sur dedi kendisi bi sene once dogum yaptı bizde cok îşe yâradı ddi. Aklınızda olsun

Ne var ne yok deneyeceğiz allahım hayırlısıyla atlatmak nasip etsin. Çok zormuş küçük bebeğe bakmak kızlar.
Kızlar bu arada gaz için saglık ocagındaki Dr bebeğin topuğuna tatlı elma yağı sur dedi kendisi bi sene once dogum yaptı bizde cok îşe yâradı ddi. Aklınızda olsun

Ne var ne yok deneyeceğiz allahım hayırlısıyla atlatmak nasip etsin. Çok zormuş küçük bebeğe bakmak kızlar.

Az kaldi sabirrr... olsun bi daha bu kadar kucuk olmayacaklar. Aylosum emzirmeden once kimyon cayini denesene. Bide gaz yapan biseylermi yiyp iciyosunki? Bide ustten cikaramiyosan maalesef sonucu bagirsak gazi oluyo sen ustten cikarmak icin ugras. Youtubeden videolara bak gerekirse

Biberona alismiyor mu süt sagip verdiginde ?
Biz on gunlukken başladık gaz ilacı na ama bazı dr lar bi ay dolmadan vermiyorla

Canım ben acı elma Yağı sürüyorum tatlısını hiç duymamıştım. 50 ml susam yağına bir kapak dolusu acı elma Yağı karıştırdım topuğuna ve göbeğine sürüyorum günde bir defa ama henüz etkisini göremedi bugün 3. Gün olacak

Deneyeyim birde onu. Gazlı şeyler yememeye dikkat ediyorum ama olacaksa oluyo işte gaz. Allahtan bi zaman sonra bağırsak gazını çıkarıyor ama işte rahatlaması zor çocuğumun yinede kıvranıyo

Deneyeyim birde onu. Gazlı şeyler yememeye dikkat ediyorum ama olacaksa oluyo işte gaz. Allahtan bi zaman sonra bağırsak gazını çıkarıyor ama işte rahatlaması zor çocuğumun yinede kıvranıyo

Aynen ben süt bile icmiyorm artik hamileyken 1 lt icerdim brokoli karnibahar yiyemiyorum en sevdigim sebzeleri tam mevsimi ama kiz kardesim herseyi yedi onlarinda once gazini alip oyle pisiriyomus ama bol bol rezene iciyodu 4 5 bardak.

Ayy bebiş 3 aylık oldu ya düzene girmiş mi canım gaz falan devam mı. Rezene ben vakit bulamıyorum vala ya. 1 bardak zor içiyorum.acaba gereksiz mi oğlumun başında bekliyorum. Ben zaten Süt içemiyorum artık hiç içmiyorum. Portakal mandalina yiyemiyorum. Ayrıca iştahım kapanmış durumda. Eski kiloma dönmeme 2 Kilo kaldı.
Aynen ben süt bile icmiyorm artik hamileyken 1 lt icerdim brokoli karnibahar yiyemiyorum en sevdigim sebzeleri tam mevsimi ama kiz kardesim herseyi yedi onlarinda once gazini alip oyle pisiriyomus ama bol bol rezene iciyodu 4 5 bardak.

Guzel beslenmen lazim. Walla bende aklima geldikce iciyorum 3 4 bardak. Kardesim gecen icmeyi unutmus 2 gun sanci cekmis cocuk. Bebisin uyurken bak kendine. Sutun kalitesini arttir guzel beslenki bebisinde senden besleniyo

Bu arada attigim videodaki hareketi yaptim bebise zart zurt cikardi aylosum. Ictigim rezeneninde etkisi var tabi. Dikkat et bunlara isin kolaylasiyo bak.

Sağol canım bende şimdi öle gaz çıkarttım bebeğime. Rezene ye ağırlık vermem lazım yumulayım bari.
Bu arada attigim videodaki hareketi yaptim bebise zart zurt cikardi aylosum. Ictigim rezeneninde etkisi var tabi. Dikkat et bunlara isin kolaylasiyo bak.

abc3 kuzum alismaz heralde :)simdiye kadar alismadi.
Elns yagini ben de ysptim dun gece .rezene de dahs cok iceyim bari

abc3 kuzum alismaz heralde :)simdiye kadar alismadi.
Elns yagini ben de ysptim dun gece .rezene de dahs cok iceyim bari
Sağol canım bende şimdi öle gaz çıkarttım bebeğime. Rezene ye ağırlık vermem lazım yumulayım bari.

Aynen abanin rezenelere daha kolay cikariyo gazlarini bebisler. Demin yine ikinmayla bagirdi uyuyoken az karnina masaj yaptim sonra kaldirdm bacaklarini zart zurt birakti uyudu kendiliginden masallah pasama. Ogreniyoruz yapa yapa iste anneligi. Ogrendikce kolaylasiyo

Maşallah size. Bizimki de şu an memeye saldırdı. Banyo yapınca ne güzel uyuyo kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…