Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar yaa sizinde bebişler emdikten sonra kusuyor mu üç gündür emdikten sonra ağız dolusu kusuyor çok üzülüyorum inşallah bi sıkıntısı yoktur emerken çığlık atıyor sonrasında kusuyor

Benimki de cok kusuyo canim.dr normal dedi.
Mama gazini daha kolay cikariyodu kuzum anne sutunde cok zorlaniyoo
Aglayinca elim ayagima dolaniyo yaa napcam yalniz kalinca bilmiyorummmm

Canım bızım drda bilenen acı elma yagıdır ama benım bebeğimde işe yaramadı tatlıyı önerdi Dr arkadasım dedi tatlı cok işe yaradı dedi .
Aynen ben süt bile icmiyorm artik hamileyken 1 lt icerdim brokoli karnibahar yiyemiyorum en sevdigim sebzeleri tam mevsimi ama kiz kardesim herseyi yedi onlarinda once gazini alip oyle pisiriyomus ama bol bol rezene iciyodu 4 5 bardak.
. Ahh bi kere brokoli salatası yedim kuzum gecesine nasıl kıvrandı cok severım brokoli ama daha sürmem ağzıma .. Bu arada ablan nasıl gazını alıp pişiriyor ki .. Ahh duygum sütü cok severiö ağzıma surmuyurum

Benımde annem yanımda canım göbeği düşsün bebeğimin bi cok seyını yapmaya baslıycam .. Henüz alt açma , giydirme işlerini yapmıyorum ama korkmuyorum da çünkü basa gelince yapılıyor cankm .. O minik mrlekler bize muhtaç o cesaret gelir rahat ol

bnimki kusmuyo ama canım kilosu yerindeyse yani kilo alıyorsa sorun yok demektir,fazlasını kusar onların mideleri çok küçük olduğundan fazla gelebiliyor

Once kaynatip gazini aliuomus o suyunu degisip tekrar kaynatiyomus. Hatun herseyi yiyip iciyo walla bizmi cok kafaya takiyiruzki

Valla bende yenidoğan bebeğe bakamam diyordum ama öyle cesaret geliyo ki. Ben ameliyatlı olduğum halde ilk günden doğru herşeyi kendim yapıyorum. Şu gazlı dönemi anlatınca dha kolay olacak herşey.

Slm kızlar pek giremiyorum ara ara okuyorum hepimizde aynı dert gaz uykusuzluk. Bu ga beni benden alıyor dün gece kızım sancıdan 1den 7 ye kadar uyumadı sadece sesler çıkarıp kasıyordu kendini. Onu öyle görüp sakin kalabilmek mümkün mü ya. Bugün 1 ayımız doldu aşımız vardı onu Vurdurduk. Şu 2 ay daha geçsede gaz olayımız bitse.

Ayy aynen canım tek isteğim o..oğlum kıvrandıkça ağlamamak için zor tutuyorum kendimi valla. İyi 1.aya girdin bizim 1 haftamız var. Hayırlısıyla az büyüseler de eğlenceli kısım başlasa bebek büyütmenin

Kuzularrrr ve annikklerr :)
Napiyonuzzz?? Dr u aradim zinco verdi bitkisel gaz icin insallah iyi gelir.
Bide bebim sezeryan yerinde bi hissizlik var ya dr 6ay kadar bile surebilir dedi.sizin ne durumda??

Hissiz benimde ama hemen üstü acıyo dokununca. Benim doktor da tam toparlanması 6 ayı alır ağır falan kaldırma dedi.
Kuzularrrr ve annikklerr :)
Napiyonuzzz?? Dr u aradim zinco verdi bitkisel gaz icin insallah iyi gelir.
Bide bebim sezeryan yerinde bi hissizlik var ya dr 6ay kadar bile surebilir dedi.sizin ne durumda??

Yer yemez mi kusuyor canm yedikleri boşa gidiyor sanki kuzucumun
Gaz zor iş yaa benm de içim gidiyor aglayinca
Ben henüz yalnız kalacak kadar ii degilim yaa

Bugun kiz kardesime gittik 3 aylik oldu ya bebis aman biz gaz sorununu atlatsak kurtulsak diyoruz kiz kardesiminki beyfendi meme manyagi. Surekli emcek. Bide emip emip kusuyo yalanci memeyide almiyo. Uykusuda girmis duzene gunduz ayakta sipa bi kac saat uykusu var. Ayakta oldugu zaman meme. Ama geceleri 1 de yatip 7 de kalkiyomus o iyi. Ama sunu anladim buyudukce zamanimiz azalicak. En azindan smdi gunduzleride uyuyolar

Kizlarr iyi aksamlarr bebisten giremiom daa. :) bugun biz dr a gittik.teyzelerimiz goz kalca ve bobrek kontrolumuz oldu cok sukur hersey iyi yalniz sol bobrekte genisleme var ama normal bi durum dedi dr 1 iki aya gecermis. bu arada kilomuzda 2800 ken 3900 olmus masallah mama veriomusun dedi dr gunde 30 ml oda geceleri dedim. dun gece saat em4 e kadar ayaktaydim resmen aglayacaktimm yyaa ins duzene guzelliklerle girer melekler minnaklarr :) gaz sancisi icin bende zinco aldim ama drum ne verirsen ver 4 aya kadar olur dedi yinede kullaniorum amaa bu

Aboo sonradan da böyle mi olacak halimiz yaman bacım. Her dönemin bi güzelliği bi zorluğu var. Az büyüseler bu seferde diş sorunu çıkacak. Sağlıkla büyüsünler de ne yapalım gaz kaka uyku devam. Bunalıyorum çok bazen ama yapacak birşey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…