Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yaa kızlar dün akşamdan doğru beşir hiç uyumadı sade emmek istiyo. Artık zombi oldum uykusuzluktan paçoz gibiyim evde. Lavaboya bile vaktim yok. Siz nasıl uyutuyorsunuz bebişleri.vala uyusun diye ayağımda bile sallıyorum son çare. Bana mısın demiyo

Gaz mi? Huysuzlugumu var? Emzik denesene cnm. Bazen benimkide tok oldugu halde emmek istiyo emziklw yatagina koyuyorum dusmesin diye emzigi elimle tutuyorm sirtina piss piss yapiyorum daliyo

Bugün öyle yaptım atıyo emziği elimle tutuyorum uyuyo bi zaman sonra ama sonra yine başlıyo mıdırldanmaya. Gaz çıkarıyor yinede zorlanıyor yavrum yaa. Uykuya dalamıyo 2 gündür.
Gaz mi? Huysuzlugumu var? Emzik denesene cnm. Bazen benimkide tok oldugu halde emmek istiyo emziklw yatagina koyuyorum dusmesin diye emzigi elimle tutuyorm sirtina piss piss yapiyorum daliyo

İki gün önce benimki de öyleydi gece 1 den 7 ye gözler açık bi vaziyette bakıştık durduk sürekli meme istedi dün gündüz de uyumadı aynen saat başı meme verdim ama gecesi uyudu bi günü diğerini tutmuyor ama benimki gündüz baya uyanık gece de 4 ten sonra uyanık ben de fenalardayım ayakta sallamaya başlasam mı die düşünmüyor Değilim ama erken diyorum bi yandan da emzik de almıo ne zaman koysam kusacak gibi yapıo cimcime kusmasın die hemen çıkarıyorum

Benimkide bi iki kere öle kusacak gibi yaptı çektim ama her seferinde denedim şimdi biraz zorluyor sonra alıyo tabi tutmasam atıyo ağzından. Birde fön makinesi sesi açıyorum öle uyuyo bitince tekrar uyanıyor. Artık fön sesinden eşimle başımız şişiyor ama daha kolay uyuyo. Dene istersen doktora sordum dinleyebilir dedi. Ne zaman düzene girecek ya. Göğüslerim desen sütyen takamıyorum artık normale dönmek istiyorummmm

Bir aydır deniyoruz biz ilk günden verdik emziği ama istemeyince almıyo kusuyor isteyince de vermiyor ben de fönü denedim sevmedi ağlamaya başladı bi garip ya benimki değişik huyları var çekeceğim var elinden ya

ooo baştan denyip almıyorsa almaz,her bebek almıyo bebeyi canım. vala bizimkide fön sesinden bazen hemn uyuyo bazende hiç duymuyo sanki onu.mızmızlanmaya devam ediyo, şöyle karnını doyurup altı temzilenip mışıl mışıl uyuduklarını görmek çok mu uzak acaba aboo inş. zor bebek olmazlar yaa.yoksa devam eder böle gaz dönemi de bitsee

Inş canım bazen öyle anlar geliyor ki okadar kıvranıyor falan anne olmak için erken mi davrandım die soruyorum kendi kendime

Aynen bende canım ya. Diyorum çok mu acele ettim diye. Öyle bi psikolojideyiz ki düşünceler de karışık. Allahın en güzel hediyeleri bebişler şükürler olsun ama ben bu kadar zor olacağını bilmiyordum. Birde hiç dışarı çıkamıyorum bebekde küçük birde kış olduğundan olmuyo. Bi daha çocuk yaparsan yaza denk getircem
Inş canım bazen öyle anlar geliyor ki okadar kıvranıyor falan anne olmak için erken mi davrandım die soruyorum kendi kendime

Ben de Dr kontrolü dışında çıkamadım üstüm başım perişan doğumdan 2 hafta önce Kaş aldırmıştım bir aylık oldu kızım daha bu pazar aldırabildim o da 10 dk sürmedi kızım Kıyameti koparmış. Ben yaparsam Doğumu marta denk getirecem :) hoş bi daha yapar mıyım bilmiyorum tekken böyle zorsa evde hem çocuk hem bebek altından kalkabilir miyim bilmiyorum

He bu zorluktan sonra insan bi daha yapmaya da cesaret edemez. Ben bayağı ata geçsin istiyorum inş. Öle olur. Bende giyinmeye fırsat yokki pijamalarla evdeyim her gün. Bi gelen olursa değiştiriyorum ki bayağıdır kimse gelmiyo.

Benim yemiyo sahsen totom 2.ciye

Kizlarrr ben de perisanim annem ablam oldugu halde
Bu arada bidi sorcam.bebisleri gece nerde yatiriyosunuz??ben cok mikirdiyo bide kusar bogulur mu diye yanimda yatiriyorumm hata mi yapiyorum yaaa

Bu arada bidi sorcam.bebisleri gece nerde yatiriyosunuz??ben cok mikirdiyo bide kusar bogulur mu diye yanimda yatiriyorumm hata mi yapiyorum yaaa
Bende şuan için yanı başıma beşiğini koydum yanımda yatırıyorum neolur ne olmaz

Ben bazen beşikde bazen yanımda. Değişiyor.

Selam kızlar valla doguma dair herseyı hatırladığından hiç 2. Totom yemiyor ilki bilmezken oldu da bile bile lades mi olur bilemedim .. Benım kız hep yanıbaşımızda beşiğinde yatıyor zaten annemle salonda yatıyoz yatak odaya grcmeyı düşünmüyorum bi sure

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…