Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Vitamin devit 3 kullanıyoruz günde 1 kere 3 damla...
Kalça ultrasonumuz da 2 aylıkken yapılacak kısmetse...

Kizlarrrr:KK35:
Birakn yazmayi gecmisi bile okuyamiyrm.
Cok yogun geciyo zaman.10gunluk olduk.yavasstan basladi gaz sancilatimiz.Dr u arayip ilac soracm.
Bu arada mama olayi bitti.sutum geldi sukur.
Sizler nasilsiniz??
Ozledim sohbetiii :KK43:

Hosgeldin canim. Bizde ayniyiz gaz sikintilariyla debellesiyoruz. Su an hala 6.30dan beri kucagimdaydi uymadi ama koydum yerine boynum belim koptu. Umarim zirlamaz

Kızlar acd damla kutunun uzerınde yazdıgı gıbı 5 mg yanı 15 damla saglık ocagınınki farklı bu baska marka aynı içerik

Kafanızı karıştırmayım ama 2 doktora gittik ikisi de devit dedi özellikle ACD yi önermediler sağlık ocağındaki ebe de ACD bıngıldağın erken kapanmasına neden oluyo onu kullananlarda sıkıntı yaşadığımız çok oldu dedi aklınızda bulunsun
Gaz sıkıntısı bizde de var maalesef akşam8 den 12 ye kadar kıvranıyor yavrum sab simplex diye bi damla kullanıyoruz dün de bio Gai önerdi doktorumuz bakalım şimdilik pek fayda yok ama hayırlısı

Kafanızı karıştırmayım ama 2 doktora gittik ikisi de devit dedi özellikle ACD yi önermediler sağlık ocağındaki ebe de ACD bıngıldağın erken kapanmasına neden oluyo onu kullananlarda sıkıntı yaşadığımız çok oldu dedi aklınızda bulunsun
Gaz sıkıntısı bizde de var maalesef akşam8 den 12 ye kadar kıvranıyor yavrum sab simplex diye bi damla kullanıyoruz dün de bio Gai önerdi doktorumuz bakalım şimdilik pek fayda yok ama hayırlısı
Bio giai bende kullandım bi faydası olmadı infacol azda olsa rahatlatti

Zorluktan nelere başvuruyoruz Ya. Biri de şu anneleri düşünelim gaza kesin bi çözüm bulalım dememiş. Zalımsın hayat :rolleyes:

aylacim ilk denememiz basariyla sonuclanmistir, elhmadulillah arka arkaya pirtlati :) tabi bizim sanci nöbetlerimiz gece oluyordu, bakalim tetikte bekliyoruz gece baslicakmi, gecede denersek olumlu sonuc alacakmiyiz :)

sen denedinmi?

Hadi bakalım. Yok denemedim daha. Şu saat oldu ayaktayım ne uyuyo ne beni uyutuyo. Gazını çıkaramıyorum yaa Offf kafayı yicem
aylacim ilk denememiz basariyla sonuclanmistir, elhmadulillah arka arkaya pirtlati :) tabi bizim sanci nöbetlerimiz gece oluyordu, bakalim tetikte bekliyoruz gece baslicakmi, gecede denersek olumlu sonuc alacakmiyiz :)

sen denedinmi?

X