Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cnm bn iki haftadir kullaniyorumm. d vitaminini ..bu arada pazartesi kontrolum vaar sizin goz bobrek kalca kontrolunuz nezamann kc gunlukken yapicak sizin dr lar

Kalcayi ben 2 aylikken diye biliyorum. Kiz kardesinden oyle istedi cunku dr

Taze olmasi lazim cnm cisinin. Bizde simdi verdik 2 saat surdu resmen pasamin keyfi. 3 defa sicti tam bez degisirken isedi. Torbaya isemedi bi sipa. Hemen aliyolar orda.
doktor evde de yapıp getirebilirsiniz dedi,bende ddim eşime vde yapalım sen hemen getirisin yok efndim dursunmuş yarın getirmiş. olmadı yarına kadar yeniden yaptırırım,torbada verdiler ama nasıl kullancam bilemedim yaa tam altını alıyodum önce kaka yaptı sonra birden fırtt çişş hemen tutrum kutuyu ulen boşuna mı aldım ben çişi

Ay insallah iyi gelir damlan
inşallah canım yaa,ben alttan çıkarıyo gazı diye seviniyodum alttan çıkarması daha uzun süre gaz sancısı yaşamasına neden olur dedi,yandım ben bacım. ya halbuki emdikden hemen sonra kaldırıp omzuma yatırıyorum sırtını sıvazlıyorum arada pıt vuruyorum ama çıkan yok,sen nasıl yapıyon birde ne kadar sürede çıkıyo gazı,ben mi yanlış yapıom acep

Akropolde doğum yaptım ama orada ki çocuk dr larını begenmedim subayevlerinde akbak çocuk kliniği var tavsiye ederim

Ben tobb etü ye götürdüm çokda memnun kaldım doktorumuzdan .medicanadan memnun değildim.
Saol canım hiç bilmıyorum nereye gidicem ücretler nasıl peki tobbda
Akropolde doğum yaptım ama orada ki çocuk dr larını begenmedim subayevlerinde akbak çocuk kliniği var tavsiye ederim
Subayevlerindeki yer benim evin caddesinde sen Hamdi Dr .a gittin ve ücretler nasık

Aynen mideden cikmayan gaz bagirsaga iniyor. Yarim saat dik tutman lazim midesi omzuna gelsin asagidan yukari sivazla arada mide hizasina pit pit vur. Cikarmazsa biraz dizine yatir yuz ustu orda midesi bosta kalsin ama baski kusturabilir o pozisyonda. Orda da sivazla biraz sonra tekrar omza al. Cikana kadar ugras.

Cis icin kac tane posrt verdi yedek vermistir ins. Biz bgn 3 saatte 3 torba degistik hastanede. Isemedi sicti hep. Pipiyi iice temizle o yuvarlak delik yapiskanli ztn pipisini ordan iceri sok yapistir etrafindaki yeri torbayi yukari dogru ikiye katla. Bezini kapat. Uyurken yap ama uyanikken zor kipir kipir durmuyolar.

hımm anladı canımm,artık uğraşcaz yoksa ne gzel uyuyan çocuk gazı olduğundan uyumuyo
3 tane vrdilerr.yarın yapayım o zaman ben onu.hahah oğlun ona kaka yapmak istedi demkki sağol canımyaa şimdik anladım nasıl kullancamı

Bilmem mi gaz sancisinin ikinmasiyla uyandim sabah artik bende memeden sonra baya ovaliyorum 2 3 defa cikariyo tabi benim kollar iptal

Demin o kadar uğraştım sade zorluyor ağzından sesler çıkarıyor ama gaz yok malesef. Vala üzülüyorum çıkaramıyor diye. Ne yapcam ben çıkaramazsa 3-4 ay çekecek çocuk inşallah öle olmaz ya.
Bilmem mi gaz sancisinin ikinmasiyla uyandim sabah artik bende memeden sonra baya ovaliyorum 2 3 defa cikariyo tabi benim kollar iptal

Demin o kadar uğraştım sade zorluyor ağzından sesler çıkarıyor ama gaz yok malesef. Vala üzülüyorum çıkaramıyor diye. Ne yapcam ben çıkaramazsa 3-4 ay çekecek çocuk inşallah öle olmaz ya.

Sende bol bol rezene ic kuzum ozmn bebiste daha rahat cikarir. Sutunden bile baya etkiliyo

Vala ne zaman var ne halim. Bu günler geçecek diye ben şafak sayıyorum. Bize de bugün verdi gaz için damla mestil. İşe yarayacak mı bilmiyorum inş yarar.

Kizlarr dr acd verdi bize kac damla bilen var mi ?? Gunde bir 3damla diye kaldi aklimda ama

Saol canım hiç bilmıyorum nereye gidicem ücretler nasıl peki tobbda

Subayevlerindeki yer benim evin caddesinde sen Hamdi Dr .a gittin ve ücretler nasık
Muayene tam olarak bilmiyorum ama giden herkes çok memnun ben aygün hanıma girtim birde nejat bey var onunda hastası çok ve çok ilgililer hastayı resmen kapıda karşılıyorlar birkaç doktor daha var ve hepsi nirbirinde iyi.medicanadan sonra bana burası çok çok iyi geldi emzirme odası sıcacık.
Ben çocuğu özel sigorta yaptırdım istediğim özel muayehane hastaneye gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…