Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

cnm aklina kötü seyler getirme. Nezaman endiselenmeliyuz? Kanamamiz yada Sancimiz olursa, onun disinda pek takma :) yorgunluktandir, yat dinlen sabaha dinc olursun insAllah :)

İns canimm yaa yok oyle asiri sancim biraz sarsildimm istee Rabbimiz korusun meleklerimizii:KK66:

ha gayret :) bende kecileri sayayim bari :)

Sayy cnm sayy ben dedim benimm kocisee yavass sur diee amaa nerdee :sly: simdide ustuste soruo gecti mi agrin die neyse cnm tsk hadi kecileri sayslim kaca kadar gitcekk:) Rabbimiz saglik versin bebislerimize:) iyi gecelerr :KK66:

bende bir uyku var sorma sürekli uyuyasım geliyor :) yarı uykulu kelimelik oynuyorum azcık sona hoopp yatıyorum. zaten az kaldı kontrole şükürler olsun pazartesi randevum. seninki de çarşamba görelim artık bebişlerimizi :KK49:

günaydınn :KK16:baynen sabırsızlıkla o günü bekliyorum hemen gelsin hemennn :KK1:

sabaha kadar yatakta uflayıp puflayan,döne döne bi hal olan ama yinede sabah erkenden kalkan şahış yani bennnn erkenden kalktım yinee :KK1::KK1::KK1: günaydın kızlarrr:21:

sabaha kadar yatakta uflayıp puflayan,döne döne bi hal olan ama yinede sabah erkenden kalkan şahış yani bennnn erkenden kalktım yinee :KK1::KK1::KK1: günaydın kızlarrr:21:

günaydın canım. :KK3: 6 olmadan uyandım ben de. bu arada ben de aralık başı gibi doğum yapıyorum. yeni katıldım aranıza :KK3::KK3::nazar:

Günaydın :21: Ama hani hani akşamın özeti geçilmemiş :KK1::KK1::KK1:

Çok mutluyum ikili test sonucumuz çıktı. Arkadaşım erkenden alıp hemen haber verdi. Temiz çok şükür.
kombine risk 1:10000
yaş riski 1:847
Trisomy 18 + NT 1:10000
Arkadaşım ordaki doktorlara göstermiş içi rahat etsin bir problem yok demiş. Ben kendi doktoruma daha gösteremedim :KK1:
İnş Allah herkesin ki temiz çıkar.

oh ne güzel akşama kadar muhabbet ediyosunuz kızlarr :))
Evet hemde ne muhabbet. Senide bekleriz müsait oldukça gelirsin.
Tabi kocisler geldi herkes cevrimdisi sizi gidiler siziii :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Kocam geç gelcekti eve gidince girerim diyordum. Tanrı misafiri iki kuzen çat kapı geldi. Onlarla konuşmaktan buraya uğrayamadım :KK1:
ben haftada 4 gün çalışıyorum o yüzden giremiyorum nete gündüz :)) ama akşam gelince bir bir okuyom kim ne demiş ne yapmış die :KK70:
Ohh işe bak ne güzel 4 gün. Yok mu yanına ihtiyaç geleyim bende :KK9::KK9:
hehheeh konuşuyoz sende katıl :KK1: gündüz fazla konuşulmuş ki akşam kimsenin çıtı çıkmıyo :KK1::KK1:
Bütün gece çenem ağrıdı zaten :KK9::KK9:
günaydın canım. :KK3: 6 olmadan uyandım ben de. bu arada ben de aralık başı gibi doğum yapıyorum. yeni katıldım aranıza :KK3::KK3::nazar:
Hoşgeldin. Sağlıklı, hayırlı doğumlar hem sana hem bize tüm anneler :KK1::KK1:

Kiizz bende oyleydimm. Bi saga bi solaa donuodum yaa bu arada gunaydinn cnm dun epeyiii de kaynatmissinizz ben kocisle ilgileniodumm malumm sonn gunumuzdu:KK66:

X