Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kızlar perşembe günü suni sancıyla normal doğum yaptım rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin
Sabah hastaneye gittik suni sancı vermeye başladılar sancılarım düzenli 100 üzeri çıkıyordu ama ben hissetmiyordum ebe gelip gidip sancının siddetini artırıyordu ebeye muayene olmadım vajinismusum zaten diye sancilarim dayanilmayacak hale geldiginde dr u çağırdım muayene etti 4cm açılma var suyunu patlatalim epidural yapalım dedi bende hala ağrı yok epidurali yaptılar 20dk içinde kanamam başladı doğum salonuna aldılar dr kafasını görüyorum ıkın hemen alıyım dedi ama ben ikinmayi beceremedim 5-6 kez ugrastik artik kesi atmak zorundayım dedi kesikle beraber ebe bastırdı ve bi ağlama sesi bide kocisin çığlığı :)))
Hersey çok güzel herkese nor
doğumu tavsiye ederim siddetle :

Gözün aydın canım sağlıkla Allah analı babalı büyütsün... Tebrik ederim çok sevindim sen de artık aldın bebişini kucağına darısı bekleyen hatunların başına:))

Ahh ahh benimde emzirirken elimi altına koyuyorum sanki ezilmiş gibi aacıyı oğlumu zor alıyorum kucağıma. Ama deyiyo herşeyine acılar. Yeterki emsin deyip acıyla emziriyorum valaa

Ben tshirt giyemiyorum memeler baş kaldirdi

Hepimiz gece sabah nobetteymisiz yazziik bize nerde o 12 saat uyurdu bi zamanlar bazi arkadaslar heheh :=)) meme ucuna ped koy surunmesinbenimde sizliyo fena ole hafifliyo duygus

Hepimiz gece sabah nobetteymisiz yazziik bize nerde o 12 saat uyurdu bi zamanlar bazi arkadaslar heheh :=)) meme ucuna ped koy surunmesinbenimde sizliyo fena ole hafifliyo duygus

Walla simdi 3 saat uyusam seviniyorum walla hatta bunye alismaya basladi o 3 saat 12 saat etkisi yapiyo memeler fora geziyorum bi zeytinyagi bi lansinoh. Iyilesene kdr agirlikla sagdiklarimdan veriyorum 10 dk koruyucuyla emziriyorum cunku digerinin ucuda kan toplamaya baslamis

Canimmm bu arada gozun aydinnn. Saglikli musssmustlu bi omru olsunn insallahhh

Bi ub2406 kaldi dogurmayan. Son bombayi sen patlatican

Hahaha aynen damızlık gibiyim ne sütyen takabiliyorum ne başka bişi. Duygularım tavan yapmış durumda. Offf kendimi yalnız hissediyorum

Bende oyle Atlaticaz aylosum gecici bu donem. Ara sira bebisi birine birak yarm saat yuruyuse cik

Anam ne yani dogum yapmayan bi benle bahar mı kaldı ... Mervecim cok sevındîm guzel bi dogum olmus Allah analı babalı buyutsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…