Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben halen tartilmaya cesaret edemedm. Bi ara bakim lan bosver dedim Allahtan tartinin pili bitmis 40im cikana kadar alma dedim

Kolay olur inşallah kötü düşünme kendini dr una emanet et benm 4 gün geç geldi canm ne zman gelirse kabulumuz

Kızlar 52 ile hamile kalmıştım bugün 15. Günümüz ve ilk kez tartıldım 55 e düşmüşüm ha buarada 62 ile doğuma girmiştim :)
Huuu süper bende merak ediyorum ama tartilmiyorum :) bende 15 gün bekleyim dr öyle tartiliyim ama gerçi daha çok kilo almis da olabilirim istahim deli

Annem gitti kaldık oğlumla gün boyu baş başa
Yalnız idare edebilecek msn canm yaa ben normal doğurdum ilk zamanlar çok iiydim ama iki gündür fenayim dikişlerim ayrı ağrıyor göğüslerim ayri sırtım belim ayrı bugün başladım ağlamaya sıkıldım çünkü offf

Ya kızlar sütüm yoktu ama bugün goguslerime dokunamiyorum sagiyorum ama yine inmedi hala yatamiyorum hiç bi türlü

Ah o memeler o sirt agrilari bende de var. Dikisler geciyo cnm. Agri kesici al arada rahatlatiyo

Canim elektrikli pompan varsa onunla sag iyice bosalt. Bende ilk basta oyle oldum tas gibi cayir cayir yaniyordu. Süt sitmasimi ne diyorlar titreme usume aliyordu hamam gibi evde.Sicak dusta masaj yap iyice sut kanallarin acilsin. Sonra pompala. Her emzirmeden sonrada bosalt gogusleri hem sutu arttiriyo hem rahatlatiyo. Ben oyle kurtuldm
Ya kızlar sütüm yoktu ama bugün goguslerime dokunamiyorum sagiyorum ama yine inmedi hala yatamiyorum hiç bi türlü

Zor olacak ama idare etmeye çalışacağım başka çarem yok çünkü. Bende dokunsalar ağlayacak moddayım malesef...

Ben halen tartilmaya cesaret edemedm. Bi ara bakim lan bosver dedim Allahtan tartinin pili bitmis 40im cikana kadar alma dedim
Ben de hala tartılmadım ama kilo kafama girdi verecemm tabi verebilirsem daha tartılmadan nasıl vereceksem

Cicegi burnunda annecikler göbegimin asagı indigini nasl anlarım yada kacıncı haftada iner sancılar tam olarak kacıncı haftada baslar. Pek kayda deger sancım yok benim?

Cicegi burnunda annecikler göbegimin asagı indigini nasl anlarım yada kacıncı haftada iner sancılar tam olarak kacıncı haftada baslar. Pek kayda deger sancım yok benim?
Göbeğin 4 parmak kadar aşağıdaysa düşmüş olabilir... Sancıların başlaması da bünyede bünyeye göre değişir daha 14 günün var yazıyor takviminde.. O 14 günde her şey olabilir diye düşünüyorum canım:))

Ayy duygum yaa valla birilerinin benim gibi yalnız olduğunu duymak güç veriyo gerçekten.

Yani kotu dusunme kotu dusundukce daha cok bunalima girersin. Bebeginle basbasa olmanin tadini cikar. Bak dusun dogurdugumdan beri gunduzleri hastaneye kucagimda pusetle ben goturup getiriyorum. Esimi beklemiyorum bile. Gucluyuz bizz iyiyizz bizz. Her isin altindan kalkariz bizz

Hic belli olmaz cnm sancinin ne zaman gelecegi. O bebeginin keyfine bagli:) Benim sipa 20 gun erken geldi bazilarinin ki gec geliyo.

Cok yiyorum hamileligimde kendime dur diyebildim ama simdi diyemiyorum tamam yarin baslicam dur demeye
Benim şişkinlik de var hala o da gitmedi normaldir ama dimi kilo değil şişkinlik olduğuna inanıyorum ama gerçekten de kilo değil o kabızlık da var ondan galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…