Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar bu gecemiz bizim de yine ek olarak aşının etkisiyle Lady bug nun dediği gibi uykusuz ve yorgun geçecek sanırım...
Yarın doktor amcamıza kontrolümüz var sabah ola hayrola:)) ben perşembe günü doktora gideceğim dedim ama gitmedim geçen hafta gitmem gerekiyordu bu hafta giderim artık... Benim dikişlerin acısı da hala geçmedi yaaa hala acıyor ama normaldir artık ne yapalım katlanıcaz:)

Sağolasın canım atlatcaz inşallah. Sonradan çok güzel olacak

Anaaa ciddi misin o kadar uzun mu sürecek ben bugün açtım tamamen dikişleri banyoyaptım hhafiften yanıyo açık olduğundan. Bizde yarın doktora gidicez. Benim de kontrol yarındı doktor izinliymiş pazartesi kaldı

Canım bünyeden bünyeye değişiyor unutma kendini kıyaslama.. Eskisi gibi değil ama acı var az

e yoruluyosun ondan benimde yaniyo hafif hergun dus aliym cunki oyle terliyorumki vucut fazla suyu oylr atiomus hamilelikteki suyu garip simdi dustan ciktim ee inegin memeleri hijyenik olssun bea

Geçmiş olsun canım vücudunda belirti olmadan da olabiliyorsa off doktor bana bir ay sonra gel dedi götürsem mi kızımı nasıl anlayacam ki

Yuzu biraz sarariyo cnm gun isiginda daha cok belli oluyo. Bide goz beyazlari sarariyo. Bol emzir ins yakalanmaz

Iste cnm muhakkak. Sans bize gulduki doktor huysuzlugundan tahmin edip istedi tahlil her doktorun aklina gelmez. Sarilik konusunda endiselenme. Bende aynisini yasadim 2 gece once ilk basinda agladim 1 saat dedim ben n yapiyorum iyilesmek icin burda hemen hemen her bebegin basina geliyo sütüne daha cok ihtiyaci var. Sonra 2 saatte 1 emzirmek icin aldim kucagima. Bugun olctuler 11 kusure dusmustu. Merak etme sen moralini yuksek tut bol su ic bol sutun olsun bebis emsin toplar hemen. Idrari muhakkak iste yenidoganlarda olabiliyomus bazen.

Benimde hala aciyo. Bebisin hastane telasesine unutuyorm ama eve gelip oturdugum zaman hissediyorum n kdr acidigini. Kendimizi unuttuk walla bizimde iyi olmamiz lazim ki bebeklerinize biz iyi bakarz sadece

Zeytin yagi sursene simayim azcik popisine
Agzinada poposna da surdm belkide kilo alicak bagirsaklari duzene giriyo cozemedim meme ucumada surdm saat basi memede velet nobetciym valla sabah 8 de de misafirim var teyzos allahtan yabanci deil senin bebito nasi oldu cnm ya emiyo mu
Bizzz doğdukkk çok şükür darısı hepinize kızlar
hayirl olsun edacim sevindim

Emiyoda benim meme uclari iptal hic bisey giyemiyorum acisindan arada sagıp veriyorum. Garibim bi doya doya ememedi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…