Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Emiyoda benim meme uclari iptal:KK43: hic bisey giyemiyorum acisindan:KK43: arada sagıp veriyorum. Garibim bi doya doya ememedi beni:KK43:
Benimkide sağmaktan bitik vaziyette.bende sağma makinası alıyım diyorum ama hangisini alsam kararsızım hastanedeki medela lactina bunu dışardan kiralayabiliyoruzda sen hangi marka kullanıyorsun duygucum.

Benimkide sağmaktan bitik vaziyette.bende sağma makinası alıyım diyorum ama hangisini alsam kararsızım hastanedeki medela lactina bunu dışardan kiralayabiliyoruzda sen hangi marka kullanıyorsun duygucum.

Canim bende hastane tipi kiraladim. Hastanede bende madela lactina kullandim iyiydi ama ameda da guzel. Cift pompa aldjm 15 dkda bosaltiyo memeleri. Gekdi mi doktorlar ne oldu bebis?

Kızlar sarılığımız saat 7 itibariyle 20.4 den 12.3 e düştü.saat 13.00 a kadar tedaviye devam inş. biraz daha düşer.dualarınız için teşekkürler.rabbim hepimizin evlatlatlarını korusun.

Oh sukur. Merak etme kuzum duser. Isin tedavisi o yuzden. Sen gonlunu ferah tut

Kızlar dua edin oğlumu kontrole getirdik sarılık dan şüphelendi sonucu bekliyoruz. 17 den yüksek çıkarsa tedavi görecek canım sıkkın minicik o daha ya :KK43:

Günaydın kızlar herkesde bi.can sıkıntısı Rabbimiz daha büyük sıkıntıdan korusun. Evlatlarimizla, güzel bi yaşam nasip eylesin ins bizlere. Ketrinannem sevindim cnm ışın tedavisi gecirio ins bi daha da gelmez ben makina almadim biberonlu pompa almistim. Duygucum daha küçüker memeyi.kavrayamiyolar miniklerimiz ayrica benim bebis dün mama verdikten sonra ne var ne yok istifa etti :KK43:soğuk almis galiba aylacim ins bisey çıkmaz Allah in izniyle

Kızlar dua edin oğlumu kontrole getirdik sarılık dan şüphelendi sonucu bekliyoruz. 17 den yüksek çıkarsa tedavi görecek canım sıkkın minicik o daha ya :KK43:

Moralini bozma kuzum bak hepimizin bebisi gecirdi yani cok normal. Isin tedavisi iyi hemen dusuruyo
Günaydın kızlar herkesde bi.can sıkıntısı Rabbimiz daha büyük sıkıntıdan korusun. Evlatlarimizla, güzel bi yaşam nasip eylesin ins bizlere. Ketrinannem sevindim cnm ışın tedavisi gecirio ins bi daha da gelmez ben makina almadim biberonlu pompa almistim. Duygucum daha küçüker memeyi.kavrayamiyolar miniklerimiz ayrica benim bebis dün mama verdikten sonra ne var ne yok istifa etti :KK43:soğuk almis galiba aylacim ins bisey çıkmaz Allah in izniyle

Kusma bebeklerde hickirmak kdr normal cnm. Cokmu geldi mama yada gazini tam cikaramamistir

Çok şükür 12.8 çıktı canlarım sık sık emzirme pazartesi tekrar kontrol için çağırdı. Az rahatladım. Atlatcaz hepimiz bu günleri yaz zamanda inşallah :KK50:

Moralini bozma kuzum bak hepimizin bebisi gecirdi yani cok normal. Isin tedavisi iyi hemen dusuruyo

Kusma bebeklerde hickirmak kdr normal cnm. Cokmu geldi mama yada gazini tam cikaramamistir

Çok şükür 12.8 çıktı canlarım sık sık emzirme pazartesi tekrar kontrol için çağırdı. Az rahatladım. Atlatcaz hepimiz bu günleri yaz zamanda inşallah :KK50:

Ohh cok sevindimmm saat basi uyandir zorlada olsa cikmasin pztsiye kdr.

e yoruluyosun ondan benimde yaniyo hafif hergun dus aliym cunki oyle terliyorumki vucut fazla suyu oylr atiomus hamilelikteki suyu garip simdi dustan ciktim ee inegin memeleri hijyenik olssun bea
Doğrudur canım yorulmuyorum desem yalan olur ama o kadar da değil hani... Ben de her sabah duş alıyorum dediğin gibi bir de yerli yersiz terleyince mecbur

Benimde hala aciyo. Bebisin hastane telasesine unutuyorm ama eve gelip oturdugum zaman hissediyorum n kdr acidigini. Kendimizi unuttuk walla:KK43: bizimde iyi olmamiz lazim ki bebeklerinize biz iyi bakarz sadece
Haklısın canım kendimize yetemez olduk:KK43: ama kuzular iyi olsunlar da biz yine bir şekilde idare ederiz

Kizlar ayaklarimiz yere degmiyo farkindamisiniz?:emir_bebek: yemisim kocayi ya. Hayatimin erkegi bu benimmmm:KK68: asktan kafayi yemezsek iyi.:KK70:

abc3 abc3 ne yapti dogumu bugundu dimi?

ub2406 ub2406 kizz sen n yapiyosun? Hala korkuyomusun? Bak okdr yaziyoruz ben olsam coktan gaza gelmistim:KK5:
Persembe gunu doğum yaptım canm harika bisey hic korkulacak bişey yok muhtesem :)
Süt um xok yok yaa

Öyle valla canım. Önceden keşke gündüz uyuyabilsem derdim şimdi ayakta uyuyorum resmen ama dalma yok oğluş aklımda iken :KK49:
Aynen insana 1 saat uykuda yetiyo butun gun nasil bi enerji veriyolarsa. Ama ben artik dayanamicam uyucam o uyurken simdi. Sirtim falan koptuuuuu

Persembe gunu doğum yaptım canm harika bisey hic korkulacak bişey yok muhtesem :)
Süt um xok yok yaa

Aynen cnm unutulup gidiyo sancilar bile dikis acim olmasa bunu ben ne zaman yaptim dicem:) el ile sag goguslerini sut kanallarin aciliyo bende oyle oldu

Ahh ahh benimde emzirirken elimi altına koyuyorum sanki ezilmiş gibi aacıyı oğlumu zor alıyorum kucağıma. Ama deyiyo herşeyine acılar. Yeterki emsin deyip acıyla emziriyorum valaa
Aynen insana 1 saat uykuda yetiyo butun gun nasil bi enerji veriyolarsa. Ama ben artik dayanamicam uyucam o uyurken simdi. Sirtim falan koptuuuuu

X