Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Malesef bırakacak ki se yok. Eve hapsolmuş gibiyim. Bende geçecek diyorum. Olumlu düşünmeye çalışıyorum.

Bnde oyleyim aylosum iyi dusun 40ini cikarsin arabaya koyar gezdirirsin. En fazla bebisinde uyku suresi artar az daha kendine zaman ayirirsin aylosumm.

Yaaaaa benim oğluşş geceden beri ağlayıp duruyor kıyamam ya uyutmadı kendisi de uyumadıı offf! yine nöbetlerdeyiz....

Gunaydin canlar
Dogurmadim hala evet dilek2014 bi ikimiz kaldik kuzum.dun gece kotu bi geceydi cok sancim oldu dedik geliyo.ustune bi de kustum deli gibi.gitmedik ama iyiyom simdi.daha agda yaptircammm gelmesinnn diye zirlauip durfum yani DuyguS87 cumm
Ev kalabalik annemler ablam.yegen..curcunayiz yani
abc3 kuzum gozunnn aydin.ne kolay olmus masallah.benim de oyle olsa keskeee ama baksaniza hicc niyeti yok.gibi gelmeye

Surunuorummm aman amann ohh ohh 2 saat derin uyusam uykumualmis hissediorum ya ne garip islak mendil alt acma bez kaka cis tum hayat suan bu dmek heheh :=)) tabii olmazsa olmaz memee

Gelecek gelecek bi duycaz ben doğurdum diyeceksin inşallah

Bak seninde kolay olcak gorceksin hep kotu dusunuyosun. Iyiyi dusunki iyi olsun. Sen guclu kadinsin. 9 ayda cektiklerini toplasan dogum sancisindan daha fazla emin ol.

İnsanın içi gidiyo uyumayınca demi. Ben ağladıkÇa ter çıkarıyorum resmen. Zaten lohusa teri var birde o
Aynen öyle yaa her yerimden su fışkırıyor artık ama biz bugün çok huysusuz.. nedendir anlamadım gitti

Bide ben varım hala beklemede olan dün gece adet sancısı gibi agrım oldu bugün de arada devam etti ama kesildi heralde bu haftayıda bitircez gibime geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…