Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hayırlı olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben güzel haberi dün gece aldım minicik bir nokta olarak ultrasonda görünüyor çok şükür

hayırlı olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben güzel haberi dün gece aldım minicik bir nokta olarak ultrasonda görünüyor çok şükür

Teşekkürler canm saol inşallah Allah sanada nasip etsit kucağına almayı hepimize inşallah.Kaç haftalık oldu seninki ultrasonda gözükmüş ondan sordm :)

Bana da aynısını dedi Dr. Gargara verdi oldukça rahatlatti zaten benimde dis etimde sorun daha cok. Dişlerimin arası ayrık. Bi seyler yedikten sonra iki dişin arası sızlamaya başlıyor ve geçmiyor. Siz kac haftalik hamilesiniz? Kalp atışı duydunuz mu

bende 5 hafta 4 günlük hamileyim doktora gitmedim daha geçen hafta bugun öğrendim randevu aldım gidicem inşlh ozaman kadar görürüm kızlar dua edin bana geçen hafta adetim 3 gün gecikmşti değerim 850 çıkmıştı bakalım kalbınıde duyalım da inşlhhhh

Yeni gelen anne adaylarını tebrik ediyorum benim 6+0 da kese karından ultrasonla gözüktü, diş ağrısını ilk hamileliğinden iyi bilirim dişinol, karanfil yağı, ağrıyan dişin üstüne siyah zeytin koyma ağrı kesici herşeyi denemiştim ama yine de çok çektim taa ki doğumdan sonra dişim çekilinceye kadar. Ama benim 7. Aydan sonra şiddetlenmişti. Öncesinde bişey yoktu. Kalsiyumu eksik etmeyin bebek vücudumuzdaki kalsiyum, protein vs. öncelikle kendine kullanıyor, kalanı anne kullanıyormuş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

saol canım sizlerinde.. bende doktora gittiğim hafta 6 haftalık oluyorum ozman kalbınıde duyarmıyım ? nasıl görünüyor allahım çabuk geçsin zaman çok korkuyorum bişey olur diye

Âmin yüce Rabbim hepimize nasip etsin kalp atışlarını duymayı bende Cumartesi gidicem çıkar cikmaz Dr dan yazarım zaten. Ben adeti bir hafta geçtiğinde gittim ilk. Keseyi gördük o kadar.. Allah im tum isteyenlere versin. Bizlerin dualarını duysun

merhaba canım benim de son adet tarihim 16 mart.en son cumartesi günü kan değerim 573 tü.
bu cumartesi görmeye gideceğiz, inşallah keseyi görebiliriz artık. haber veririm tabiki doktor dönüşü.
sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız inşallah

slm arezai bizim kaderimiz çok benziyor bu konuda seninle benimde 7 yıllık evliliğimde 2 başarısız tüp bebek ve sonrasında doğal yollarla gelen gebelik gerçekten çok mutluluk verici allah tamamına erdirir inş. hepimizinkini

cnm hayırlı olsun.... bnmde sat 15 mart salı günü dr gttim kesemizi gördük ama kalp atışı için henüz erken .... 15 mayıs da tekrar gitmeyi planlıyorum senle tarihlerimz baya yakın

Selam bayanlar. Benimde sat 9 Mart 9 nisanda da hamis olduğumu öğrendim. Planlı olmadı sürpriz oldu bize.. 13 aylık bir bebeğim var. Onu aldatmış gibi hissettim kendimi. Ama hakkımızda hayırlısı buymus diyorum. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bebis ler versin. Amin

Teşekkürler canm saol inşallah Allah sanada nasip etsit kucağına almayı hepimize inşallah.Kaç haftalık oldu seninki ultrasonda gözükmüş ondan sordm :)

Amin inşallah canım.otomatik hesaplayıcıya göre 5 ama bana göre 4 emin değilim doktorla da değerlendirmeyi önümüzdeki hafta yapacağız inşallah :)

Henüz duymadık inşallah yakın zamanda duyacağız heyecanlı bir durum :) 4.haftadayız biz daha. sizin kaçıncı haftanız?

bizde salı günü 6+2 günlük olmuşuz. minik kalbin kalp atışınıda gördük 1 ay sonra diğer organların tomucuklarınıda görebilirmişiz. yumurtalıklarıma da baktı bir sorun gözükmüyo herşey yolundaymışinşallh hep böyle sorunsuz devam eder çünkü doğum iznimi doğum sonrası kullanmak istiyorum

Amin :) hayırlı olsun iki bebeği bir arada büyütmek zor olsa gerek ama sonrası çok keyifli oluyor Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

bende bugün 6+4 haftalık anne adayıyım Rabbim hayırlısıyla kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah...

Henüz duymadık inşallah yakın zamanda duyacağız heyecanlı bir durum :) 4.haftadayız biz daha. sizin kaçıncı haftanız?

Günaydın canım biz bugun itibariyle 6+1 iz. Kismetse Cumartesi Dr a gidicem. Daha bir kere gittim o da gecen hafta bes haftalıkta kesemizi gördük. Kalp atışı icin haftaya gelin dedi Dr. Oyle iste heyecanlı meraklı bi bekleyiş bizimkisi :)

Ayy ne güzel ya inşallah bizde duyarız en yakın zamanda.keseyi bizde gördük ama doktor haftasıyla ilgili tam bir değerlendirme yapmadı haftaya yapacak inşallah :)

diş eti hassasiyetine sensodyne f diş macunu önermişti benim dr. sürekli kullanıyorum benim diş etlerimde çok hassas. sende faydasını görürsün inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…