Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar ultrasyon resmi koysanıza bakıyım bi 6 haftalık nasıl bebekler çok merak ediyorum :))) bende doktora 4 gün sonra gidicem ozamana 6 haftalık oluyor işnlh kalp atışını duyarımmmm

bende 5 hafta 6 günlük hamileyim 2. gebeliğim bir kızımın var 5 yaşında. buğün kalp atışlarını duydum çok şükür

aaa çok şanslısın bende 5+3 de gttm dr a sadece kese gördük ama bunada çok şükür senin sat kaç benm 15 mart yakınız sanırım

aaa çok şanslısın bende 5+3 de gttm dr a sadece kese gördük ama bunada çok şükür senin sat kaç benm 15 mart yakınız sanırım

15 mart benimde sat. gecen hafta ayın 16sında gittiğimde sadece keseyi görmüştük. buğün çok şükür kalp atışı başlamış hiç stres yapmayın inşallah bu hafta sizde duyarsınız

Merhaba arkadaslar bende 9 sene sonunda tüp bebekle hamile kaldim cok sükür.mayisin icinde ikili tarama testim var insallah hersey yolunda gider.ben 6 haftalikken duydum kalp atisini insallah duymayanlarda duyar.

cok sevimdimm rabbim inşallah saglıklı bir şekile nasip eder.. ben bu duyguyu 5 sene önce yaşadım şimdi tekrar nasip etti rabbim hepsi ayrı heyecan. olmayan isteyen herkeze nasip etsin rabbim

benim sat 8 mart 5. hafta da keseyi gördük ama henüz bebeği görmek için doktora gitmedim pazartesi gideceğim inşallah. yalnız kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum sanki bişey olacakmış gibi. aralık ayında kürtaj oldum bebeğin kalbi durmuştu 6. hafta da o yüzden tedirginim hala inşallah pazartesi bi sorun olmaz ve bebeğim sağlıklı olurrr..

kızlar ultrasyon resmi koysanıza bakıyım bi 6 haftalık nasıl bebekler çok merak ediyorum :))) bende doktora 4 gün sonra gidicem ozamana 6 haftalık oluyor işnlh kalp atışını duyarımmmm

canım benim sat a göre 7 haftalıktı ama dr 6 hafta 2 gün ile uyumlu dedi. seninde aşağı yukarı böyle olur.

Eki Görüntüle 1085676
canım benim sat a göre 7 haftalıktı ama dr 6 hafta 2 gün ile uyumlu dedi. seninde aşağı yukarı böyle olur.

MAŞALLAH AMA GÖREMEDİM BURDA NERDE O KÜÇÜK OLANMI YOKSAAAA ayy inşlhhh darısı banaaaaa 15 mart adetmn ilk günü canım hemen hemn bebeğimde öyle olur inşlhhh bana dua edin kalbını duyup bebeğimi göriyimmmm:18::18::18:

Merhaba arkadaşlar bugün aç karnına içtiğim suyu gerisin geri çıkartarak o insanı boncuk boncuk terleten ama aynı zamanda irkilten berbat bir his olan kusma ile güne başladım. Bulantılar oluyordu ama Bu çok daha fena ama bittiği an acaip rahatlıyırsunuz. Mide bulantısı yaşatan arkadaşlar Sakın aç karnına su içmeyin sonra kahvaltıda yapamazsınız. Neyse sonra doktora gittim ve ultrasondan minik kalbin atışını gördüm. Darısı merakla bekleyen tüm annelere. Ama kan tahlillerinden birinde sorun çıktı. Kızamıkçık olmuşum gibi çıktı yeniden test yaptık inş önceden geçirmişimdir yoksa vay halime. İlk üç ay aman kızamıkçık gibi hastalık geçirmeyin çok dikkatli olun organ gelişimi devam ediyor çünkü.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar benımde sat 17mart hiç umudum yokken 3yıl sonra bu ay gördük 2.çizgiyi..:)agustosta kesın tüp bebege gidiyoduk ama gerek kalmadı cok sükür..bi macun hazırlamıstım bu ay içinde 25 cesit baharat vardı onunda etkisi oldu sanırım. tam 1 yıl önce aşılama yaptırmıstık tutmadı. bu hafta sadece keseyi gördük ama içim daralıyo kalp sesini duymadan rahat edemicem sanırım...benım 5hafta 4 günlük oldu kalp sesini ne zaman duyarımki yaaa..doktor 6.haftada vajinal us la bakılınca kalp sesi gözüküyo dedı ama alttan baktırasım yok..sizde durum nedir kızlar herşey yolundamı?hepimiz sağlıkla alalım kucagımıza bebişlerimizi insallah

Ne mutlu sana canım ya.Allah evlat hasreti çeken herkese nasip etsin.Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yumoşları.

Kizlar cok sukur bugun doktra gittik kesemizi gordk minicik bir nokta sat 17 mart 5+4 haftligiz keseyle hafta uyumlu dedi doktor 10 gun sonra yine gidicem Allahım kucagımıza almayida nasip etsin inşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

15 mart benimde sat. gecen hafta ayın 16sında gittiğimde sadece keseyi görmüştük. buğün çok şükür kalp atışı başlamış hiç stres yapmayın inşallah bu hafta sizde duyarsınız

süper aynı gün doğuracaz inşalah :)) sizinkine herhangi bir tahmini doğum tarhi söyledimi bana kendi internet hesaplayıcalara göre 20 aralık doktorda tahmini 23 aralık dedi :)

Kızlar bi sey sorucam benim alt karin bölgemde sislik hissi var bugun çiçek dikmek icin yere comeldim karnımda bi şişkinlik gerisin geriye kalktım bir de arada hamile oldugumu unutuyorum yoksa comelmezdim bir de ani hareket yaptığımda nefesimi kesen bi agri oluyor sizlerde de var mı mesela birden dik oturmaya çalışıyorum hemen agri mı sizi mı ne saplanıyor aynıları olan var mı aramızda ?

Mrb kızlar inşallah bi aksılık olmazsa bende aralık annesiyim :) adetimi 6 gun gecınce kan testım 191 cıktı deger dusuk dedı dr, dıs gebelık veya gec dollenme olabılır dedı,4 gun sonra testı yenılettım hcg 636, progesteron: 9.38 cıktı. takıp etmeye devam edıcez dedi, 3 gun sonra yanı bugun testı tekrar ettık, hcg;1655 progesteron;6.38 progestan baslattı kullanan varmı? progesteronun dusuk olması dıs gebelıge ısaret olabılırmıs degerlerın artısı nasıl sizce, dr cok olumsuz konusuyor moralım alt ust.daha oncede dusugum oldu cok korkuyorum ılk bebegımız olcak 2 yıllık evlıyım..insallah saglıkla sıhhatle alırız kucaklarımıza:18::18::18::18::18:

3 parça beyazlık varya en büyük olan. üzerinde noktalar var ölçüm çubuğunun noktaları. amin canım inşallah duyarsın sende bebeğinin sesini :)

süper aynı gün doğuracaz inşalah :)) sizinkine herhangi bir tahmini doğum tarhi söyledimi bana kendi internet hesaplayıcalara göre 20 aralık doktorda tahmini 23 aralık dedi :)

KIZLAR BENDE EN SON 15 MARTTA ADET OLDUMMMM :)))
Kalp atışlarını 4 gün sonra duymaya gidicez inşlhh duyarım dua edin siz kaçıncı haftada duydunuz

şişliği ben hissetmiyorum canım ama ani ayak hareketlerinde özellikle yatarkenyada hapşuruk öksürükte batar gibi kuvvetli bi acı oluyor.ayaklarımı kıvırınca yavaşca geçiyor.

banada doktorum doğum tarihini henüz söylemedi otamatik hesaplayıcla 20 aralık aynı günüz inşallah. rabbim herkezin yüzünü güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…