Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canım sen erken duymuşsun maşallah ben cuma günü gittim doktora 10 gün sonra duyarsınız dedi ve sanırım ben senden 5 günlükte öndeyim neden öyle oldu acaba... aklıma takıldı bak şimdi...

Kafana takacak bişey yok canım, hamileliğin yolundaysa gerisini düşünme, bebişlerimiz bizimle ve büyüyülar :)

Günaydın kızlar bende hamileliğimi cumartesi günü öğrendim cok mutluyum inş.bebişlermizi sağlıklı sıhhatli kucaklarımıza alırız :)

Gunaydın bende 5 haftalık hamıleyım: ) bızde aralık bebegıyız..; )🚼🚼

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bugün bebeğimi gördümmm kalp atışını gördüm ve duydumm Allah ım ne güzel bir duygu.. gözyaşlarıma hakim olamadımmm :'( ama mutluluktannn.. tek bişey canımı sıktı ultrasonda bebeğim 4 gün geri gözüküyo ama dr. bi hafta gibi bi süreyi bile bebek kapatırmış büyürmüş yani sorun değil dedi. sizce endişelenmeli miyim??

Canım hayırlı olsun bebeğin Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin 1 haftadan birsey olmaz diye bende duymuştum , benimde bugun kan degerim 36,9 cikti insallah iki güne bir katlarsa degerim bende Aralık annesi olacağım insallh ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım katlar hıc endıselenme bende 116 degerıyle basladım 3110 lara 5 gunde cıktık. Korkma sakın bol bol dınlen ben hala dınlenıyorum: 😃

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

katlar canım merak etme.. sağolasın senin de hayırlı olsun.

Bulantıları başlayan var mı aranızda? Sat 3 Mart ama bi kaç gündür yemeklerden önce ve sonra pis pis midem bulanıyor. Çok rahatsız edici bir his. Bu günlerin iyi günler olduğunu düşününce bi de daha beter bi his...

Bende bugun hamile oldugumu ogrendim.sat 25 mart.tahmini dogum tarihi 30 aralik cikiyor
Insallah o gunleri gormek nasip olur

hayrlı olsun allah bir an önce kucağına almayı nasip etsin bu arada son adet tarihin neydi kaçıncı günde kalp atışı duyuldu bende yarn gidecem dr kese görmek için 5 haftalık hamişim inşlah kalp atışıda duyulur

hayırlı olsun canım benim çok sevindim senin adına benim için de dua et ctesi ye kadar inşallah görünür bebeğim peki kese büyüklüğünü falan biliyo musn canım

sağol canım. ben 5+4 te keseyi gördüm. 7+1 de de kalp atışını hem gördüm ekranda böyle pır pır ediyodu hem de atışları duydum. herkeste farklı oluyo. ama 7 den önce duyamayabîlirsin çünkü baya bi küçük henüz.

hayırlı olsun canım benim çok sevindim senin adına benim için de dua et ctesi ye kadar inşallah görünür bebeğim peki kese büyüklüğünü falan biliyo musn canım

inşallah bebişini görürsün kalp atışını duyarsın canım bnm.. artık kese büyüklüğü önemli diil bebiş göründü ve onun boyuna göre takip devam edicek. bebeğim baştan popoya 0,70 cm canım. bu arada dr.uma sordum senin durumunu. bir hafta beklesin dedi. eğer ultrasonla görünmezse vajinal baktırsın mutlaka dedi. bu şekilde kesin görünürmüş ama ultrasonla kalp atışı duyulsa bile bebiş gözükmeyebilirmiş.

Bnmde yarın 5+3 inş güzel haberler vercem szlere ya bu geri kalan 35 hafta nasıl geçecek bilmiorm topikten ayrlmayalm aralığa kadar hep önde gdenler bilgilerini paylaşsn bu heyecanı hep birlikte atlatalım inşallah

Wala bnde başlamadı sat 15 mart 6. Hafta başlıyor diye duydum inşallah çok uzun süreli olmaz bulantıların

Merhabalar

Uzun bekleyisden her ay aglamalardan, 2 tane basarisiz tup bebek denemesi sonrasinda hic beklemedigim bir zamanda dogal yolla hamile kaldim.
Hala inanamiyorum!!!Allah bu yollardan gecenlere,umudunu kaybedenlere yardim etsin ve yuzlerini guldursun..

Canim doktorum bana kese 1,5 cm olduğunda bebeği gormem gerekirdi dedi o yüzden soruyorum kesenin boyutunu 1,76 cm ydi bnm bu büyüklükte görünmesi lazim bos olma ihtimali yuksek dedi o moralimi bozdu zaten bnm

kızlar çok şükür benmde bgn kese göründü, dr istersen 2 hafta sonra yada 1 ay snra gel dedi bnce 1 ay sonra gelsen daha iyi olur gelilşimi izleriz dedi şuan 5+3 maysı 15 gtmeyi düşünüyırum allah bu mutluluğu herkese yaşatsın ve hepimizinkini tamamnıa erdirsin

merhabalar,
Allah sağ salim kucağına da almayı nasip etsin inşallah.ben de hamileyim 1 hafta oldu öğreneli.çok zor günler geçirdim ben de..dış gebelik geçirdiğim için kan testini 2 kere tekrarladım düzenli artış gösterdi çok şükür.. cumartesi keseyi görmeye gideceğiz siz gördünüz mü keseyi,muhtemel doğum tarihimiz aynı o yüzden merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…