Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ay keşke supriz yapsa nerde biz çok rahatız sadece göbek artık beni çok engelliyor yani onun dışında çok iyiiyz şükür. Benimkide inmedi aşağıya hayırlısı bakalım midemin üstünde oğluş teyzesi bekliyoruz.

cok iyi yapmıssın eger annemde makına olsa bende dikerdim dedi ama makına yok elde de dikiş güzel olmaz beceremem mecbuern hazır alcam
Canm kaç saatlik yol var aranızda bebis kanala girmemiş ama her an da girebilir Allah im belirsizlik ne kadarda zormuş
canım annemlerle 5 saat , kv ile 8
iki tarafta uzak bizde girerse eşim bakcak bize artık :)

Gunaydimn kizlarr
Hicc iyi uyuyamadim sancilar,ruyalar ...
Her gun yeni bi heyecan artik.bugun belki okulda son gunum pazartedi dra gidicem birak derse son hafta calismicam bakalim.
Ya bu dogum ysklastikca cok garip hissediyorum.hic grlmicek gibiydi.bebegimi kucagima aldigimi hayal edemiyorum bi turlu sanki bu hamilelik biticek ama onu hicc alamicam kucagima gibi

Niye hep boyle kotu dusunuyosun? Bak bir suru insan doguruyo kime ne oldu? Cesaretini topla artik!
Gunaydin cnmmm bu arada

günaydın canm ya kötü düşünme az kaldı bebişlerimiz bekliyoruz hepimiz saglıklı şekilde kucagımıza alıcaz yavrularımmızı

Niye hep boyle kotu dusunuyosun? Bak bir suru insan doguruyo kime ne oldu? Cesaretini topla artik!
Gunaydin cnmmm bu arada
günaydın canm ya kötü düşünme az kaldı bebişlerimiz bekliyoruz hepimiz saglıklı şekilde kucagımıza alıcaz yavrularımmızı
Ne biliyim canolar yaa bi turlu tam pozitif olamiyorummm

oyy canım benim sağol,gece çok rahatsız oldum yaaa ağrı bitarafdayken sanki 2 tarafa yayıldı,valaa doktora gitmeye korkuyom şimdi doğum sancısı der diyee,bebek zaten ben ağrı çektikçe nasıl hareket etti inşallah bişi çıkmazz

Hastanedeyim kizlar kontrol. 2800 olmus bebegim. Nts icin bekliyorum simdi. Cati muayenesini sordum simdi sanci aninda bakiyoruz dedi.
hadi yaaa,maşşalah bebeğe bendee birazdan gidicem, ağrılar hafif ama gitmedi,doktora sölücem yaa gece ne ben uyudum ne bebek doğursamda artık bitse bu korku heyecan

Günaydın canım ya psikojik bunlar hep kafaya takıyorsun ondan rüyalarına kadar giriyor.hepimiz eninde sonunda allahın izniyle doğurcaz

Masallah canım bebitoya.bakalım nstde ne çıkcak inşallah sancı falan yoktur.

Ay sanki bana az gibi geldi kgsu ya doktor normal dedi ama... bu arada kanal konusunda da smdiden belli olmaz o dogum baslarken kanala girebilir onuda cati muayenesinde anlasilir dedi.

uyuzcan cokmu agri oldu yaa bi soyle doktora bebisten dolayi diyip salivercek ama buyuk ihtimal. Ama sen bobreklerinde daha once yasadigin sorunuda soyle. Insallah bebisinde donmustur Aylosummm..

Canım cok kafaya taktığın için böyle seyler düşünüyorsun .. Guzelşiklerını düşün ..bide ailen ne zaman geliyordu erkene alsam gelmelerini evde ses nese olur yalnız kalıp bunları kurmazsın belki
Aylacım bi Dr gitse rahatla inşallah

ben geldimmmm evet kızlarrr benim inatçı oğlum dönmemiş,dönmediği gibi hiç hareketi bile değişmemiş,artık dönme ihtimali çok az olduğundan sezeryana gün aldıkkkk tabi o güne kadar dönerse normali bekleriz dedi doktor haftaya cumartesi yani 6 aralıkda allahın izniyle kavuşcam aşkıma çok heyecanlıyım,hayırlısı buymuş demek,sağlıkla kavuşayımda artık doğum şeklini geçtimmm oğlum bu arada 3100 kilo olmuşş,

Aylacim duygucum maasallah yavrulara tatli heyecanlar ya ne guzel ayla korkma emi geciyo bitio iki gun cekiyosun birazcik oda bol bol yuruyerek gazini cikartmaya bak ben oyle yaptim daha rahatim ins donerde gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…