Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ben geldimmmm :KK36: evet kızlarrr benim inatçı oğlum dönmemiş,dönmediği gibi hiç hareketi bile değişmemiş,artık dönme ihtimali çok az olduğundan sezeryana gün aldıkkkk tabi o güne kadar dönerse normali bekleriz dedi doktor:KK76: haftaya cumartesi yani 6 aralıkda allahın izniyle kavuşcam aşkıma :KK68: çok heyecanlıyım,hayırlısı buymuş demek,sağlıkla kavuşayımda artık doğum şeklini geçtimmm :KK68: oğlum bu arada 3100 kilo olmuşş,:nazar::nazar:
Hayırlısı boyleymiş canım ayyy az kalmış cok heyecanlı

Yok korkmuyorum canım artık tek derdim kavuşmak sağlıkla. İnşallah bende atlatırım rahat o günleri :KK70:
Aylacim duygucum maasallah yavrulara tatli heyecanlar ya ne guzel ayla korkma emi geciyo bitio iki gun cekiyosun birazcik oda bol bol yuruyerek gazini cikartmaya bak ben oyle yaptim daha rahatim ins donerde gerek kalmaz

ben geldimmmm :KK36: evet kızlarrr benim inatçı oğlum dönmemiş,dönmediği gibi hiç hareketi bile değişmemiş,artık dönme ihtimali çok az olduğundan sezeryana gün aldıkkkk tabi o güne kadar dönerse normali bekleriz dedi doktor:KK76: haftaya cumartesi yani 6 aralıkda allahın izniyle kavuşcam aşkıma :KK68: çok heyecanlıyım,hayırlısı buymuş demek,sağlıkla kavuşayımda artık doğum şeklini geçtimmm :KK68: oğlum bu arada 3100 kilo olmuşş,:nazar::nazar:

Oyyy masallahhhh. Olsun kuzum vardir bunda da bi hayir anaa haftaya sende anne olcannnn. Ayyyy dökülüyorsunuz tek tek. Ben tek kalcam burda:KK43:

Aynen canımm ne heyecan hemde. Hepimize yaşatsın inş. En güzel duyguları

Amin insaallah aylacim ya cok sevindim senin adina, demekide hayirlisi buymus, belkide o güne kadar döner kim bilir, hayirlisi :) sende siraya girdin :)

darisi bizleree artik :)

ps: bu heycan sana simdi agrilarini bile unuturur canim :)

Aynen canlarım ağrı falan kalmadı. İdrar yollarında enfeksiyon varmış ilaç verdi doktor. Ayy çok yakında anne olicim darısı hepinize :KK76:
Oyyy masallahhhh. Olsun kuzum vardir bunda da bi hayir anaa haftaya sende anne olcannnn. Ayyyy dökülüyorsunuz tek tek. Ben tek kalcam burda:KK43:

Aylaaaa super bi haberrr bu.uzulme saglikla kavus da onemli olan buu :)
Ayy biz kaldik duygu yaaa :KK43:

Amin insaallah aylacim ya cok sevindim senin adina, demekide hayirlisi buymus, belkide o güne kadar döner kim bilir, hayirlisi :) sende siraya girdin :)

darisi bizleree artik :)

ps: bu heycan sana simdi agrilarini bile unuturur canim :)

Kizlar bu arada aile hekimligine gityim okul cikisi.ebeye sordum.dogum kanalina girince 10 gune olur diyo herkes dedim.belli olmaz bir haftaya da olabilir atik gununu de bekleyebilir ama ilk dogumlar o kadar kolay olmaz kanala girse de dedi.rahatliyim dedim sonra bi aklima geldi anammmmm dedim zaten ennnnnn fazla 3 hafta kalmiss :KK53:

Kizlar bu arada aile hekimligine gityim okul cikisi.ebeye sordum.dogum kanalina girince 10 gune olur diyo herkes dedim.belli olmaz bir haftaya da olabilir atik gununu de bekleyebilir ama ilk dogumlar o kadar kolay olmaz kanala girse de dedi.rahatliyim dedim sonra bi aklima geldi anammmmm dedim zaten ennnnnn fazla 3 hafta kalmiss :KK53:

Biz beraber firtlaticaz :KK70:

zaman ne cabuk geciyor. bide bakmissin Eymeni kreje götürüyorsun :) pasamizi yerimize öp cnm havalar soguk mecbur kalmadikca cikartma üsütmesin eymenimiz
aynen canım zaman umduğumuzdan da hızlı geçiyor:KK68: ayyy inşAllah hayırlısıyla o günleri de sağlıkla görürüz:KK68::KK68:daha kaç ay önce zaman geçmek bilmiyor diye yazıyordum buraya.. birkaç aydır hep korkulu, telaşlıydım.. doğumdan saatler hatta dakikalar önce bile inanmıyordum bebeğimi kucağıma almayıo_OAma çok şükür Rabb'im bu günleri de gösterdi aldım kucağıma bebişimi.... darısı başınıza inşAllah yakında sizin de bebişiniz kucağınızda olacak:KK68::KK66::KK68:
aşağıda yazdığın gibi öyle bir topik açsak çok güzel olur ben de elimden geldiğince sık girmeye çalışıyorum zaten:KK76:

oyyy maşAllah kuzuya:nazar::KK68: gün de aldınız demek hadi hayırlısı olsun canım sağlıkla al bebişini:KK68: bizim de sat a göre bdt miz 6 aralıktı:KK9:

aynen canım zaman umduğumuzdan da hızlı geçiyor:KK68: ayyy inşAllah hayırlısıyla o günleri de sağlıkla görürüz:KK68::KK68:daha kaç ay önce zaman geçmek bilmiyor diye yazıyordum buraya.. birkaç aydır hep korkulu, telaşlıydım.. doğumdan saatler hatta dakikalar önce bile inanmıyordum bebeğimi kucağıma almayıo_OAma çok şükür Rabb'im bu günleri de gösterdi aldım kucağıma bebişimi.... darısı başınıza inşAllah yakında sizin de bebişiniz kucağınızda olacak:KK68::KK66::KK68:
aşağıda yazdığın gibi öyle bir topik açsak çok güzel olur ben de elimden geldiğince sık girmeye çalışıyorum zaten:KK76:
Ayy canim yaa simdi bana da oyle geliyoooo

Oyle yapalim kuzum ayni gun ayni saatte:KK53:
Bi de canim 2800az drgil ki bebimki de gecen hafta 2500 tu nornal dedi.kiz zaten benden 4 kilo falan benden cikmaz ki hep dusunuyom nasil sigiyo bu gobege diye:KK54:

Ay ne bilim 2 hafta ust uste 2600 dedikten sonra haftada 200 grm fazla demesi az geldi gibi. Ana yuregi iste:KK70: kiz saka falan yapiyoruzda bi bakmissin ayni gun dogurmusuz:KK57:

Dilek var bide bakk :) kizz biz ne zamn dogurcaz yaaa:KK66:
canım bizim zamanımız var onlar bizden buyuk ama canım benım :) bu saatten sonra gelselerde olur cok şükür bebişlerimiz buyudu , gelişmeleri tamamlandı .. tabi sürelerini beklesinler haa 40 hafta olmaz 39 olur ben kendime max 3 hafta verdim

Ay sanki bana az gibi geldi kgsu ya doktor normal dedi ama... bu arada kanal konusunda da smdiden belli olmaz o dogum baslarken kanala girebilir onuda cati muayenesinde anlasilir dedi.

uyuzcan uyuzcan cokmu agri oldu yaa:KK43: bi soyle doktora bebisten dolayi diyip salivercek ama buyuk ihtimal. Ama sen bobreklerinde daha once yasadigin sorunuda soyle. Insallah bebisinde donmustur Aylosummm..
Ama benim çatı muayenem yapıldı.rahim yukarda dedi.yani kanala girmemiş. Senin doktorda çatı muayenesini sancı çıkarsa yaparız demiş.inşallah kanala girerde suni sancıya falan gerek kalmaz.bence bebeğin kilosuda normal canım

X