Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hayırlısı boyleymiş canım ayyy az kalmış cok heyecanlı

Yok korkmuyorum canım artık tek derdim kavuşmak sağlıkla. İnşallah bende atlatırım rahat o günleri
Aylacim duygucum maasallah yavrulara tatli heyecanlar ya ne guzel ayla korkma emi geciyo bitio iki gun cekiyosun birazcik oda bol bol yuruyerek gazini cikartmaya bak ben oyle yaptim daha rahatim ins donerde gerek kalmaz

Oyyy masallahhhh. Olsun kuzum vardir bunda da bi hayir anaa haftaya sende anne olcannnn. Ayyyy dökülüyorsunuz tek tek. Ben tek kalcam burda

Aynen canımm ne heyecan hemde. Hepimize yaşatsın inş. En güzel duyguları

Amin insaallah aylacim ya cok sevindim senin adina, demekide hayirlisi buymus, belkide o güne kadar döner kim bilir, hayirlisi :) sende siraya girdin :)

darisi bizleree artik :)

ps: bu heycan sana simdi agrilarini bile unuturur canim :)

Aynen canlarım ağrı falan kalmadı. İdrar yollarında enfeksiyon varmış ilaç verdi doktor. Ayy çok yakında anne olicim darısı hepinize
Oyyy masallahhhh. Olsun kuzum vardir bunda da bi hayir anaa haftaya sende anne olcannnn. Ayyyy dökülüyorsunuz tek tek. Ben tek kalcam burda

Aylaaaa super bi haberrr bu.uzulme saglikla kavus da onemli olan buu :)
Ayy biz kaldik duygu yaaa

Amin insaallah aylacim ya cok sevindim senin adina, demekide hayirlisi buymus, belkide o güne kadar döner kim bilir, hayirlisi :) sende siraya girdin :)

darisi bizleree artik :)

ps: bu heycan sana simdi agrilarini bile unuturur canim :)

Kizlar bu arada aile hekimligine gityim okul cikisi.ebeye sordum.dogum kanalina girince 10 gune olur diyo herkes dedim.belli olmaz bir haftaya da olabilir atik gununu de bekleyebilir ama ilk dogumlar o kadar kolay olmaz kanala girse de dedi.rahatliyim dedim sonra bi aklima geldi anammmmm dedim zaten ennnnnn fazla 3 hafta kalmiss

Biz beraber firtlaticaz

zaman ne cabuk geciyor. bide bakmissin Eymeni kreje götürüyorsun :) pasamizi yerimize öp cnm havalar soguk mecbur kalmadikca cikartma üsütmesin eymenimiz
aynen canım zaman umduğumuzdan da hızlı geçiyor ayyy inşAllah hayırlısıyla o günleri de sağlıkla görürüzdaha kaç ay önce zaman geçmek bilmiyor diye yazıyordum buraya.. birkaç aydır hep korkulu, telaşlıydım.. doğumdan saatler hatta dakikalar önce bile inanmıyordum bebeğimi kucağıma almayıAma çok şükür Rabb'im bu günleri de gösterdi aldım kucağıma bebişimi.... darısı başınıza inşAllah yakında sizin de bebişiniz kucağınızda olacak
aşağıda yazdığın gibi öyle bir topik açsak çok güzel olur ben de elimden geldiğince sık girmeye çalışıyorum zaten

oyyy maşAllah kuzuya gün de aldınız demek hadi hayırlısı olsun canım sağlıkla al bebişini bizim de sat a göre bdt miz 6 aralıktı

Ayy canim yaa simdi bana da oyle geliyoooo

Oyle yapalim kuzum ayni gun ayni saatte
Bi de canim 2800az drgil ki bebimki de gecen hafta 2500 tu nornal dedi.kiz zaten benden 4 kilo falan benden cikmaz ki hep dusunuyom nasil sigiyo bu gobege diye

Ay ne bilim 2 hafta ust uste 2600 dedikten sonra haftada 200 grm fazla demesi az geldi gibi. Ana yuregi iste kiz saka falan yapiyoruzda bi bakmissin ayni gun dogurmusuz

Dilek var bide bakk :) kizz biz ne zamn dogurcaz yaaa
canım bizim zamanımız var onlar bizden buyuk ama canım benım :) bu saatten sonra gelselerde olur cok şükür bebişlerimiz buyudu , gelişmeleri tamamlandı .. tabi sürelerini beklesinler haa 40 hafta olmaz 39 olur ben kendime max 3 hafta verdim

Ama benim çatı muayenem yapıldı.rahim yukarda dedi.yani kanala girmemiş. Senin doktorda çatı muayenesini sancı çıkarsa yaparız demiş.inşallah kanala girerde suni sancıya falan gerek kalmaz.bence bebeğin kilosuda normal canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…