Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben kendim dikcem emzirme önlüğünü aldım kumaşı yarın dikcez makina aldım. aldığım yerde ön dikiş bilgisi veriyormuş oraya gitcem.evde bulunsun makina dedim ıvır zıvır şeyler yaprım kendi çapımda sıkıldıkça.gerçi işe başlarsam zor ama hobi gibi düşündüm.

maalesef istanbuldayım ama sırf o dr için ankarada doğuırasım var :) ne güzel

Canm kaç saatlik yol var aranızda bebis kanala girmemiş ama her an da girebilir Allah im belirsizlik ne kadarda zormuş

Hmm kv Ankaradaysa sorun yok kuzucum yaa erken bişey olursa yalnız kalmazsn annenlerde yola çıkar yetişir hem kv de doğum yapmış anlar halinden canm yalnizliktan iidir

Belli olmaz canim ya sikma canini son anda da girebilir. Hic belli olmaz bu isler walla. Sanciyla bi bakmissin girivermis

Canim ne oldu kacirdim ben sezeryana mi gun verdiler?

Çok garip bi ağrı canım. Az dolanayım geliyo sağ tarafa yatınca rahatlıyor bi. Nasıl uyuyacam bu gece onu düşünüyorum

Sicak su torbasi koy sag tarafa bana iyi geliyodu uyumadan once az yumusatiyodu. Bide sicak dus al o tarafa tut oda rahatlatiyo. Parol al bide varsa

Sicak su torbasi koy sag tarafa bana iyi geliyodu uyumadan once az yumusatiyodu. Bide sicak dus al o tarafa tut oda rahatlatiyo. Parol al bide varsa
duş alacaktım da vazgeçtim son anda ağrı artarsa girerim bi duşaa. parol mu,bizim evde benim ilaçdan başka ilaç bulamazsınn

duş alacaktım da vazgeçtim son anda ağrı artarsa girerim bi duşaa. parol mu,bizim evde benim ilaçdan başka ilaç bulamazsınn

cnm gecmis olsun, agrin geciyormu biraz yoksa cogaliyormu? ihmal etme cnm sabahi bekleme eger rahat edemezsen hemen hastaneye gidin. anne kendini iyi hisetmedikce, bebiste iyi hisetmezmis Allah rahatlik versin simdi misil misil uyu emi (yani uyumaya calis ve bebisinle gelecek günleri hayal et)

Kız allah emi nediyim sana nası bir şaka bu keske hepimiz birden doğursakda kurtulsak artık.nese hayırlısıyla sağlıklı olsunlsrda bekliycez.ama iyiydin yani

ah ahh ne güzel olurdu hihihi toplu nikah oluyorda neden toplu dogum olmasin Geceleri sancilaniyom ama devami gelmiyorki bide beni görenler daha göbüsün asaga inmemis diyor
oglusum hepsini yanilticak ve tez zamanda gelicek insaallah. siz nasilsiniz cnm? yigyenim nasil? onun süpriz yapmaya niyeti yokmu

zaman ne cabuk geciyor. bide bakmissin Eymeni kreje götürüyorsun :) pasamizi yerimize öp cnm havalar soguk mecbur kalmadikca cikartma üsütmesin eymenimiz

kizlar tek tek yazamiyorum kusuruma bakmayin, telden girdigim icin coklu alintiyida beceremedim (ah su cahilik basa bela)

hihihi az kaldi insallah gercegini yazmaya, hepimiz er yada gec Allah nasip ederse bir kac haftaya dogurcaz :) ben hala inanamiyorum. daha cinsiyetini ikili taramalar seker testi fln derken bakin büyük gün gelmis catmis :) Rabbim hepimize hayirlisiyla saglikli dogurmayi nasip etsin. Kizlar bu arada yeni grup acsak ve annis olunca ordanmi devam etsek :) yada anne olanlar ltf grubu birakmayinda bu dostlugu arkadasligi sipalarimizi evlendirene kadar yok yok yada torun sahibi olana kadar devam edelim :) ahhh hayal etmesi bile ne güzel, Rabbim insallah cümlemize nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…