Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ozaman seninde rahim yukarda canım benimkide aynı durumda gögsüme vuruyor ayaklarıyla.kanalada girmemiş.inşallah haftasını doldururken bu sıradada kanala girerler .kv den gelemiyormu ozaman.büyük talihsizlik olmuş.belden ameliyat zordur tabi canım.haftaya randevune göre çağırırsın artık annenleri.bundada vardır bir hayır.

canım saolsun kv.de candandır cok eşimde dedi uzulme annemi çagırırız dıye ama .. ben annemı ıstıyorum daha cok emzırırken , belkide benım wc durumum falan derken en savunmasız zamanım annemden cekınmem ama kv ile hiç öyle bi durumumuz olmadı ki bu zaman kadar .kv.de uzakta bize , calısıyor bide ızın alır gerci ama böyle karısık bi haldeyız yanı

İnşallah iner canım.yok canım ya korkma sen rahat ol bence sen çok rahat bir doğum yapcaksın.bir avazda pırt edeceksin ve bebiş kollarında
Ayy hatikasin kuzum aaaazini opeyimm
Canim benim ablamin dogumu cok zor oldu da annemin de oleymis ben ondan korkuyom genetik mi diyee

Dilek kuzum biz de bunun telasina dustuk.annemleri ne zamn cagirsam diye 2gundur bunu konusuyoz esimle.dogumdan sonra uzun kalcaklari icin mumkun oldugunca gec gelsinlsr diyoduk ama kanala girdi deyince panik olduk.haftaya gelin dedik.pazartesi gitcem dr a bakalim ne dicek catiya da bakar belki sezeryan gunu verir.bide ablam gelcek taa diyarbakirdan onun da tarihini ayarlamaya calisiyoz.
Bu kadar plan yapiyoz diyom sonra bu aksam olmicagi ne malum??esimle yalniziz burdaaaa...

İnşallah canım. Sonuna kadar beklemek isteyen eşim bile sezeryana gün alsak mı diye düşünüyor artık valla Son zamanlar daha zor oluyormuş ya.
Off yaa herkese bisi oluyo insallah donuyodur canim ya da buyiyodur ondandir agri.benim de kasiklar fena

Ayy hatikasin kuzum aaaazini opeyimm
Canim benim ablamin dogumu cok zor oldu da annemin de oleymis ben ondan korkuyom genetik mi diyee

Ay canım annem bana takılıyor beniim diyor hiççç karnım yoktu seninde gelinlerinde masallah top gibisiniz diyor annemde hiç çatlak yok bende bacaklarda var annemde tüylenme yok bende hamilelikde tüyler aldı başını gidiyor takma öle şeylere her insanın bünyesi farklıdır annemiz diye aynı genleri taşıyoruz diye aynı şeyleri hissetmek zorunda değiliz.benim ağrı eşiğim yüksektir anneme azcık çimdik at bağırı avazı çıktığı kadar.boşver takma öle şeylere gül geç.doğumdan en çok korkan sendin valla senden şölee güzel bi doğum hikayesi bekliyorum.bak melteme bir çırpıda doğurdu kız kontrole gitti doğurdu geldi.ay allahım bizede ölesini nasip et.

Kızlar tek tek alıntı yapamadım çok teşekkür ediyorum burda çok şey paylaştık yeri geldi ailemize eşimize anlatamadıklarımızı paylaştık birbirimizin hiçbirşeyi değilken herşeyi olduk hepinizden Allah razı olsun az dinlemediniz dertlerimi hakkınızı helal edin ctesi inş kızımda ben de sağ salim çıkabiliriz ameliyattan. Nolur bebeğim için dua edin

Ay nedense kimse yanında kv istemiyor işte sebep bu anne gibi olmaz annenden çekinmezsşn ama kv ister istemez insan çekiniyor geriliyor. benimkide hafta başı geliyor ve benim annem burda olduğu halde geliyor ama çok bekler ben onun yanında çocuk falan emzirmem.utanırım ya sezeryan falan olsa kesinlikle kv sen git derim yapamıyorum senle derim valla ay inşallah normal olur hepimizin doğumu sorunsuz bir lohusalık geçirriz.

Canım ya nedemek biz herzaman seninleyiz bizide habersiz bırakma sakın.dualarımız sizinle.bundan sonrada bebekle ilgili ve daha çok şeyleri paylaşcaz kaçmak yok.mardinden yazarsın bize

yaa yoksa allah razı olsun bugun gel desem gelir . bize geldiginde calısıyordum kadın masamı hazır ederdi gelme saatımde tabak onumde olurdu .. birde öyle aramızda 4 yıl oldu bırbırımızı bıleli laf soz yoktur da dedğim gibi utanıp sıkılma halleri .. ben agda falan kendi annemle bile yapamayan bir tipim bide bu dogum bizim için bile bu kadar acıklık yapacak .. benım yapımlada alakalı biraz .. birde ben emzirme önlüğü alıcam canım kimsenin yanında sevmıyorum ac emzır .. alıssın bebişte ilk gunler değil belki ama onu alıskanlık edıncem

Ayy yine duygulandım bak.. Aynı öyle burda herkes birbirine Moral destek veriyo. Tam bi grup olduk ne güzel. İnşallah sağlıkla alacaksın kucağına canımm

Aynen canm gayet ii anliyorum seni sıcak basmalar içimde ki sıkıntılar da cabası ama onlar için bi saat bile önemli o yüzden ne zaman kendilerini hazır hissederlerse o zaman gelsinler
tabi bende herzaman bu kadar mantıklı düşünemiyorum cildiriyorum bazen yeter artik diye :)

kuzum ya dualarımız seninle ve bebişinle.üzülme bu kadar cokkk iyi olacak inan bunaa

Benm bebegim geçen hafta döndü ama dr um hiç sezeryan demedi bana sabırla dönmesini bekliyecegiz dedi
Ankara daysaniz Akropol Nurten Boyraz a gidiyorum tavsiye ederim
Takvime göre 10 gün var ama bekliyoruz prenses ne zaman kendini hazır hissedecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…