Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evett kızlar bugün yukarıda simay a yazdığım gibi kontolumuz vardı yine beraber gittik doktor amcamıza 3 hafta sonra inşallah yine benim kontrolüm var ama da vajinal olacak hayırlısı bakalım... Eymen de bu sefer 1 ay sonra doktor amcamıza uğrayacak yani daha gel gitlerimiz bitmedi devam ediyor

Kuzummm cati muayenedi nasildi??accc acikkk:)
Valla canım heranı açıkça anlatıyım.aslında haftaya bırakmayı düşündü çünkü nst sonucu iyi çıktı sancı falan olmayınca yinede yaptı . Nese doktor sen içerde soyun dedi (Sadece alt kısım ) ben geliyorum dedi.ben hazırlandım belimede mavi bir bez sardım terliğşmide giydim hazır ve nazır bekledim.tabi gergindim bayaa.hatta yatarak yapsanız dedim.güldü çatalı gösterdi.çünkü çatalda oturur pozisyonda doktorla gözgözeyiz .eldivenini takıp 2 parmağına jel sürdü.sonra sakin ol dedi hafif bir basınç hissedeceksin dedi.dediği gibide hafif bir basınç oldu içeriye doğru öle çok hafif bir sızı hissettim oda ben çok sıktığımdan kendimi hayatımda ilk defa çatı muayenesi oldum okadar olur ama öle çooookk acı verici falan birşey değil 2 dakka sürmedi.kanalın darlığını genişliğini kontrol ediyor o iki parmakla.bu kadarcık oldu bitti masallah.bayaa açık oldu galiba

Kız allah emi nediyim sana nası bir şaka bu keske hepimiz birden doğursakda kurtulsak artık.nese hayırlısıyla sağlıklı olsunlsrda bekliycez.ama iyiydin yani

Canım ne çektin sen böyle.nese hayırlısı böyleymiş cumartesi günü alcan bebişini kucağına korkma herşey yoluna gşrecek allahın izniyle.dualarımız senle ve bebişinle olcak .yüzünün gözünün güzelliği önemsiz hersey gelip geçici.bizim için şuan en büyük güzellik bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucagımıza almamız.hepsini atlatacaksın.geriye bakıp gülecegin zamanlar gelecek .

İnşallah benmki de kolay geçer ya annesi kusme ona Kıyamam yaa yeri rahat bebisin demekki :)

Canm strest yapma ya Rabbim acil sifalar versin bu c.tesi mi

Gayet guzel anlatmissin canim.insallh bole acccik bisi hissederimm de sezeryana karar vermem hemen.
Ee senn catin musait miymis??

Gayet guzel anlatmissin canim.insallh bole acccik bisi hissederimm de sezeryana karar vermem hemen.
Ee senn catin musait miymis??
Çatı müsaitmiş yani herşey normal dedi sadece bebek inmiyor kanala canım ah ah bu veletler gelmeden bize kök söktürüyor.boşver sezeryanı düşünme bence.relax ol çok basit çatı muayenesi . Sıkma kendi sakın o an bebeğini düşün yada başka birşey

İnşallah benmki de kolay geçer ya annesi kusme ona Kıyamam yaa yeri rahat bebisin demekki :)
Yeri rahat ama ben artık nefes nefeseyim canım eğilip kalkmak zor olmaya başladı stersden yemeğe düştüm sürekli yemek istiyorum yedikçede midem kötü oluyor.bebişim ayakları midemde ben yedikçe o tepikliyor.

ama daha 10 gun var . bence için rahat etsın.benımkının de yukarda olduğunu hissediyorum.ahh benımkının de bası dönse... içim nasıl rahatlar ve hafıflerım...

Iner kuzum ya bekle bakalim.bak beni de korkuttular indi dedi dr.10gune kadar olur falan dediler.tirsiyommmmm

Sancilarinla bi anda dönsün inşallah canm

evet ben de sancılanmayı isterdim şimdi basının dönmesı için.... ben de hala yukarda hıssedıyorum.hareketlerı de yapmaya çalışıyorum. peki sızın doktorunuz sezeryan mı teklıf ettı.benım kı bu hafta gun verecektı. istemedim sancımla gelmek ıstıyorum dedi.tabııı bozuldu suratının seklı değişti tum olumsuzlukları saydı ben de dr arıyorum şimdi.
sızın doğum ne zaman görünüyor?

Kizlar kapı süsümuz hazirlanmis :)
Magnetleri de ben hazırladım
ellerine saglık cok güzel hepsi canım
ahh guzelim ya biraz sıkıntılı gecırdın gecırıyorsunda bu donemi ama sadece bebeğini düşün .. kollarına alıcaksın daha da guvende hissedeceksin kendini inşallah .. butun dualarımız senınle .. guzel dusun hep iyiye adepte ol .. senın gozun kasım önemli değil annelik öyle özel ki orada engüzel sen olacaksın

kızlar bugun dr.a gittik . ilk basta nts girdik sancı cıkmadı cok sukur . dr bi hafta ileriden dedi ve 37 hafta olarak kaydedıyorum dedi .. kılomuz 3200 olmus .. güzel seyler duyduk . ben kasıklarımdaki agrıdan , hemen ayakta olunca tuvaletimin gelmesini falan soyledim normal oldugunu soyledi ..ben ailemiz uzakta haber ne zaman verelım dedi.. bence haber verın gelmeye baslasınlar dedi dogumla ilgili zaman veremem 40 haftayıda bekleywbilir , haftaya da olabilir dedi .. son olarak bebiş kanala girmemiş

E ozaman çağırcanmı aileni canım.masallah bebişide kanalada girmemiş hala yukardamı seninkide yani .

E ozaman çağırcanmı aileni canım.masallah bebişide kanalada girmemiş hala yukardamı seninkide yani .
kanala girmemiş dedi daha .. valla canım annem ne kadar gec gekse o kdr iyi olacak cunku yegenıme bakıyorlar abimin kızı . ananesi belden ameliyat oldu kadıncagız hala iyileşemedi .. baska da bakacak yok kara kara nolcak yegen dıyorz 2.5 yasında .. annem gelip baya kalıcam diye planlarken son anda böyle seyler oldu .. yoksa bi gun durmaz annem babam gelirler ..10 gun sonra bidaha kontrol var o zamana kadar gelin demıyorum . bu arada kanala girmemiş dedi yukarda flan demedi .. gogsumde cok vuruyo dedim . drda masallah boy uzun ayakları dedi böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…