Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kizlarrrrrrrrr hamislerimmmm bende bendeee dogurdum cok sükür demeyi ahhh ahhhhhhh ne cok isterdim ama nerdee sanki hep böyle hamile kalicakmisim gibi gelmeye basliyor. heycanimida kaybediyorum sanki oglusum alinirda gelir artik insaallah

Ayla ayni bobrek agrilarini bende cektim tamamen bebekle alakali bu agri korkma bobrek deil cunki kizlar ruya goremiyorum ki heyecandan hehehe

ayyy manyakkk bende dedim aha doğurdu biri dahaa bende pat diyee size böle doğurdum demeyi istiyorum yaaa,ama yokk tık

Evet canım sezeryan olacam hatta anestezi uzmanıyla tanıştım sanırım epudral olacam ama daha vaktim çok diordum affalladım mal gibiyim dolayımın öle

olsun herşeyde bi hayır vardırr,belki daha dursa başka tehlike olacak allah korusunn, 2 gün sonra ne güzel bebeğine kavuşcann
Başım beladan kurtulmayınca pozitif düşünemiyorum inş sağlıkla alırım kucağıma korkuyorum bişi olacak die bebeğime

Başım beladan kurtulmayınca pozitif düşünemiyorum inş sağlıkla alırım kucağıma korkuyorum bişi olacak die bebeğime
bak senin öle şeyler oluyo benim dönmüyo,başkasının kanala girmiyo,birirnin şekeri var birinin suyu az,ama yinede pozitif düşün i herşey iyi olsunn. eva yı üzme annesiii ona en büyük moral sensin

Kuzummm cati muayenedi nasildi??accc acikkk:)

Kuzum yaa neler oldu boyle sana.uzulme iyilesneye bak.dogunca alir bebisin kilo.enerjini yuksek tut

Jellybelly88 canim uzme kendini bebegini kucagina alinca hepsi gecicek bak bende neler yasiorumdogunca bitmiyok yeni basliyo bak sarilik oldu hafif ama ilerlemesn diye cabaliyorum 300,gr a yakn kilo verdi 200 unu aldik geri yani hicbiseyi kafana takma

Fitfitimm kuzum cok erken degill ki normalde kendiliginden de olabilitdi bu haftalarda.sen iyi olmaya bak ki gune kadar bebisinle ilgilenn.iyi olcak insallahhh

g
Sagol cnm Allah esirgesin hepsini ins sen nasil oldun agrin sizinn kanama devammi dkislerde benim kabuk var iki ucta sanki cok yordm kendimi bnde malum iknci velet
amin canım inşallah... ben de bugün doktora gittim kanama devam ediyor hala ama azcık azaldı sanki doktor yine olur normal dedi gazlı bezi sık sık değiştirin dedi her zaman yaptığımız gibi... 3 hafta sonra da inşallah vajinal muayene kontorulümüz Eymen'le birlikteydi yine doğumdan önce perşembe günleri onu görmek için denk gelirdi şimdi de perşembe günleri kucağımda onunla hep beraber doktora görünmek için denk geliyor

zeynozeyno88 ayyy canım ilk cümleyi okuyunca bir heyecanlandım ben de sormaaz kaldı inşallah merak etme hayırlısı olsun
Jellybelly88 canım sakın üzme kendini yaa inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına çok geçmiş olsun bu arada canım dikkat et kendine sen de bebişin de sağlıklı olun da gerisi önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…