Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar doktordan geldim çatı muayenemide oldum.herşey normal dedi.nst sonucuda normal çıktı .suyumda normal.bebek hala yukarda rahim inmemiş aşağıya yürüyüş yap dedi e ben zaten yapıyorum.bemim oğluşa kızdım bugün artık in aşağıya diye .ama pek niyeti yok gibi bakalım haftaya ne sölüycek.of artık doğurmak isityorum.

olsun canımm bak herşey normal çok şükürr, diyorum ben bu aralık bebişleri inatçı çıktı,ne dönüyolar ne kanala giriyolrr bendee doğurmak istiyorumm normal normal yarında benim randevum ama dönmedi kereta hala biliyorumm offffff

İnşallah dönrr canım ya.evet çok inatçılar .inşallah yarın hayırlı bir haberle gelirsin sende.millet çatır çatır doguruyor ama bizde tık yok.

İnşallah dönrr canım ya.evet çok inatçılar .inşallah yarın hayırlı bir haberle gelirsin sende.millet çatır çatır doguruyor ama bizde tık yok.
ayy vallahi yaaa,bizden öncekiler doğurdu biz hala nelerle uğraşıozz şu ağrıma doğum ağrısı oldun diye yakında dua edicem,belki sancıyla döner diyee

Geldim canım ama umutsuZ vakayım inmiyor aşağıya okadarda hareketliyim.çok rahat diyor doktor.ama ben rahat değilim ya artık.doğurmak istiyorummmm
Ay canm çatı muayenesi nasıldı cann acıdi mi bi yerde okumustum çatı muayenesinden sonra bebis inmis aşağı doğum başlamış
Hakkımızda hayırlısı bakalım ama herseyin güzel olmasına sevindim umarim doğum hikayelerimizde güzel olur :)

Yarına dönsün inşallah canm

Hafif bir basınç hissediyorsun rahimde okadar.rahat olcanım hiç bir sıkıntı yok öle korkulacak bir durum söz konusu değil. 2 dakka sürmüyor zaten.keşke insee ama nerde şuan midemin üstünde gögüslerimi tepikliyor sıpa.küstüm ben ona bugün konuşmuyoruz artık.13 gün kaldı inşalla haftaya kadar inse ne güzel olur

İnşallah canım daha önce taş düşürdüğüm içinbiliyorum o ağrıyı ona da benziyo ama böle hhafif olmuyo. Bu daha çok bebiş den dolayı gibi

Bebek ittiriyidur kaburgamdan neler cektim biliyosun. Sen her ihtimale karsi bol su ic bide siddetlenince parol al

Kızlar geçmişi okuyamadık çok stresliyim bütün gece kulak ağrımdan uyuyamadım sabah erkenden doktora gittim orta kulak iltihabı çıktı doktor bi ton ilaç verdi daha sonra kendi doktoruma uğradım ilaçları sormaya ağlamaya başladım orda gözüm ayrı kulağım ayrı ne oluyo bana die gel bebeğini göstereyim sana moralin düzelsin dedi sonra bi baktık ki ölçümler 5 hafta geriden geliyo bebek bi haftada hiç kilo almamış doktor ctesiye gün verdi çok stresliyim ayrıca gözümden dolayı çok da çirkinim

Canım benim gözünün çirkinliğine takma hiç. Sen çok güzel bi anne olacaksın. Cumartesi gün verdi derken sezeryan mı olacaksın cumartesi günü. Ayrıca bebeğin geriden gelmesinin seninle alakası yok. İnşallah doğduktan sonra sütüyle Kilo alır annesi

oyy canımm bende seni merak ediyorum taha bey nasıll,emişiyomusunuzz ağlama kızzz bak yanıbaşındaa 2 tane canların varr daha ne olsunn
gordukce alintiliyorum biraz sorunlu baglantim

kızz nerelerdesin merak ettim.. ben göremedim galiba yazdıklarını nasılsınız iyisiniiz inşallah aldın kuzunu kucağına gözün aydınn
Sagol cnm Allah esirgesin hepsini ins sen nasil oldun agrin sizinn kanama devammi dkislerde benim kabuk var iki ucta sanki cok yordm kendimi bnde malum iknci velet
Ben ne zaman dogurcam kiz benide gor
az kaldi bi aycik ehehehrhhrhehe
oyyy maasallah sana kizz dogurdun ne guzel birazcik usutmus olabilir gecicektir bol emzir bak benmkidr azcik sarardi emzirmem lazim surekli besiye cektim kendmi sivi aliorum yiyom iciyorum offf ii olsunda sutunmu yaramadiki kusuyo sor onu birine
benimkide hapsuruyo ama usuyunce bence usutmus olabilir sicak su torbasi koy altina ayagina

Günaydın kızlar. Malesef çok kötü bi güne uyandım. Dün geceden beri sol böbreğim ağrıyor çok uyutmuyo geçmiyor bi türlü. Kafayı yicem ağrıdan

Bi rüya da benim için gör kız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…