Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım bu hafta 37 bitmiyor mu senin zaten
Evet canim ama calusabiliri 1gafta gec verdi bana yani 32+5te verdi.oyle olunca haftayada caliscaktim ama kasiklarim ve vajina cok agriyo.baksana meltem de dogurmus.aralik annelerinde de 38de biri dogurmus.okulda bisey olur mu ki yaa..ayy cok panikledim.annemi hrmen cagircam.kiz bu aksam bir suru kisi demez mi kkaala girince 10gune dogum olur.
Ya kimlerin girdi kanala??

Ya kuzum soktayim bennnn...
Meltem bizle ayni gibiydi insnamiyorum simdi gordum daha.arkadastaydik aksam.orda konusuldu kanala girdi deyince dr 10gun icinde olur faln diye.olur mu ki??senin de girdi mi duygu? Melteminn girmis miydi ki?kiz annemleri cagirayim artik.yalniziz burda.

Bilmiyorumda cuma bakalim kontrolde sorcam

Ins canım.saglik içinde.dogurun meleklerinizii :) suprz olduu :) gittigimde nstye alindim sancı çıktı dr um alttan muyene yaptı 4 cm acilmamm olmuss hemen yatış verdiler veee 4 saatlik sancinin ardindan doguma alindim vee ebeler ikin dedi ikindimm ve dr um geldiginde saci gorunuodu kuzumun,:) bebisim doğdu koca bi ohhhhh cektim :) ve ondan sonra bebisime bakmaktan dr u kendimi unutmustum :) kuzumun aglama sesi büyüledi beni aglamaya başladım :KK43: kuzumu giydirip kucagima verdiler vee odamiza alindik :) kızlar Rabbimiz yardimciniz olsunn ben hala soktayim :) Rabbimizee deli gibi şükür ediomm ya kocidimde istanbul.da sancilandigimda tlf kapayin meltemin sesine dayanamiom demis gülüm :) gün boyu görüntülü aradii vee bebisimizi görünce agladi sevdigim Rabbimiz güzellikler içinde büyütmeyi sizede güle gule dogurmayi nasip eylesin Mevlamm. :):):)
Meltem cnm hayirliolsun ben ne demistim benden sonra sensin diyeruyamda gordum vallahi cikti cok sevindimsagliklidir ins bol emzir memene karbonatli su sur pamukla hiic catlmaz ben oyle yapiyorum

Kizlarr tek tek alinti yapamiomm :KK66: yaa simayim evimize geldik şükür ama yavrum geldik geleli ağzından cikartiyor :KK43: bi de böyle sanki arada hiril hiril edio :KK43: dr da görmüştü hastanede bisey yok demişti amaa eve geldikten sonraa böyle oldu

Kizlarr tek tek alinti yapamiomm :KK66: yaa simayim evimize geldik şükür ama yavrum geldik geleli ağzından cikartiyor :KK43: bi de böyle sanki arada hiril hiril edio :KK43: dr da görmüştü hastanede bisey yok demişti amaa eve geldikten sonraa böyle oldu

Korkma kuzum normal. Cigerleri daha dis.dunyaya alisamadi gecer bi kac gune.

Simaaay kız oglusumun agzindan balgam gelio beyazz arada bi da hapsii yapio :KK43: kız dün çok korktumm normal mii hapsurmasii bide agzindan balgam gelmesi minigim yutkunuo sureklii.. Bilgisii olann kızlar acemiyim dün tekrar merkeze hastaneye gitcekti nerdeysee :) anne olmak çok güzel yaaa

Günaydın kızlar. Malesef çok kötü bi güne uyandım. Dün geceden beri sol böbreğim ağrıyor çok uyutmuyo geçmiyor bi türlü. Kafayı yicem ağrıdan :cry::cry:

kızlarr isim kesinleştiğine göre çikolata yaptırayım dedik eşimle,herkes hacışerifi sölemiş bizde pazartesi verdik sipariş bugün geldi çikolatalarım.ben magnet ve şekerleri hastaneye götürmücem o yüzden bu çikolataları hastaneye gelen olursa orda ikram etcemm,ben çok beğendim gerçi daha tadına bakmadımm ama olsunn :confused: beşir bebeğin çikolatları :KK70:
Çok güzel canm bende bugün sipariş vereceğim e artık bisey olmaz herhalde 10 gün kaldı yaziyor :KK1::KK1:

. Canım bdnım her Denizli dönüşüm o helvaya oluyor oradada depoluyorum saolsun Kv , eşimin teyzemleri cok sevdiğimi bilir eksik etmezler . Bu arada Ankara'da avmlerde standları var burada ilk gördüğüm zaman zıplamıştım resmen sevinçten :) afiyet bak olsun yarasın tosuna
Antares de var da hiç totisi kaldırıp gidemem bi yere :)

Benimde yarın doktor randevusu var kızlar çatı muayenesi yapcak bakalım ne söylüyecek.:KK17: Bende doğururmuşum muayene sırasında ansızın haha ne kolay olur be:KK70::anneadayı::emir_bebek:.melteme özendim valla .bebiş ansızın süpriz yaptı.bizimkilerde öle yapcak galiba.
Ayy p.tesi de benm çatı muayenem ben pazardan önce doğurmak istemiyorum o kadar sabrettik babisi bekledik sıkıcam dişimi dogurmicam :p
saka bi yana 10 gün kaldı hala bende şiddetli sancılar yok

Ay benimki yok diye yeni doğan sünnetine ilk başta tamam demişti şimdi ıhhh diyor.bir sorun olurmuş anlamazmısız falanda filanda inşallah ikna edebilirim yeni doğan sünnetine
Ya aslında bende öyle düşünüyorum bi sıkıntısi olmaz inşallah bebeğinin ama ilk haftayı bari atlatin neden ağladığını anlamayabilirsin

Ins canım.saglik içinde.dogurun meleklerinizii :) suprz olduu :) gittigimde nstye alindim sancı çıktı dr um alttan muyene yaptı 4 cm acilmamm olmuss hemen yatış verdiler veee 4 saatlik sancinin ardindan doguma alindim vee ebeler ikin dedi ikindimm ve dr um geldiginde saci gorunuodu kuzumun,:) bebisim doğdu koca bi ohhhhh cektim :) ve ondan sonra bebisime bakmaktan dr u kendimi unutmustum :) kuzumun aglama sesi büyüledi beni aglamaya başladım :KK43: kuzumu giydirip kucagima verdiler vee odamiza alindik :) kızlar Rabbimiz yardimciniz olsunn ben hala soktayim :) Rabbimizee deli gibi şükür ediomm ya kocidimde istanbul.da sancilandigimda tlf kapayin meltemin sesine dayanamiom demis gülüm :) gün boyu görüntülü aradii vee bebisimizi görünce agladi sevdigim Rabbimiz güzellikler içinde büyütmeyi sizede güle gule dogurmayi nasip eylesin Mevlamm. :):):)
Ay kuzum çok sevindim ya Allah analı babalı büyütsun 4cm e acilmayla gitmissin 4saattede kurtulmussun ne güzel ay ağlıyorum dayanamadim
ne mutlu sana

X