Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Simaaay kız oglusumun agzindan balgam gelio beyazz arada bi da hapsii yapio :KK43: kız dün çok korktumm normal mii hapsurmasii bide agzindan balgam gelmesi minigim yutkunuo sureklii.. Bilgisii olann kızlar acemiyim dün tekrar merkeze hastaneye gitcekti nerdeysee :) anne olmak çok güzel yaaa
Ayy kuzum hic bilmiyoz kii bizz:) daha hicc bidi bilmiyozzzz
Bu arada senin bebis kanala ne zamn indiydi meltemmm.beni korkuttular kanala indikten 10gun sonra iner diyee:KK43:

Ayy p.tesi de benm çatı muayenem ben pazardan önce doğurmak istemiyorum o kadar sabrettik babisi bekledik sıkıcam dişimi dogurmicam :p
saka bi yana 10 gün kaldı hala bende şiddetli sancılar yok
Bendede hiçbir şey yok normal hayatıma devam napcaz biz böle hala yukarda benimki doktora sorcam bakalım ne diyecek saat 1 de randevu .bekler annesi babasını :emir_bebek:bebiş

Günaydın kızlar. Malesef çok kötü bi güne uyandım. Dün geceden beri sol böbreğim ağrıyor çok uyutmuyo geçmiyor bi türlü. Kafayı yicem ağrıdan :cry::cry:
Geçmiş olsun canm da doğum sancıları farklı bölgelere vururmus sira sende mi yoksa

Günaydın kızlar. Malesef çok kötü bi güne uyandım. Dün geceden beri sol böbreğim ağrıyor çok uyutmuyo geçmiyor bi türlü. Kafayı yicem ağrıdan :cry::cry:
Ay canım geçmiş olsun.benimde bir ay önce olmuştu.doktor bebek baskı yapıyordur yeri daraldığı için dedi .hatta testde yaptı nstyede bağladı hani sancı falanmı diye bişey çıkmamıştı.ama sen doktoruma sor yinede .belki üşütmüşde olabilirsin.

Ay canım geçmiş olsun.benimde bir ay önce olmuştu.doktor bebek baskı yapıyordur yeri daraldığı için dedi .hatta testde yaptı nstyede bağladı hani sancı falanmı diye bişey çıkmamıştı.ama sen doktoruma sor yinede .belki üşütmüşde olabilirsin.
sorucam yarın randevudaa,anam ne ağrıymış gitmek bilmediii

bende şimdi bitirdim egzersizleri yaaa, kız benim bildiklerimde onunkiler gibi,ayrıca bişi yapmıomm, ışık tutucam ama sağolsun kcişim uyumakdan yardımcı olamıyo ki banaa, feryal82d feryal82d ben bunları yapıyorumm, birde koltukta kalçam vücudumun gerisi yerde,alta müzik diletiyomm,birden döner mi bilmem hala başı yukardaa

bazı söyledıklerını hareketlerden anladım ama ah bır de hepsini anlayabılseydım.. bazı uyarılarda bulundu anladıklarını kısaca yazabılırsen sevınırım ..

Haydaaa insallah tas falan degildir de bebek sıkıştirdigi icin oluyodur agri

Merdiven inip çıkmak
sıcak duş
hurma yemek rahim açılmasına yardımcı olur diye biliyorum Rabbim sagsalim kurtarsn
Teşekkürederim kızlar bugün yürüyüş yapıp sıcak küvete oturcam zaten sabah ağrıyla uyandım hala hafif hafif ağrılarım var bacağım fln çekilio

Off ayla peki hala devam edıyor mu ağrın
Antares de var da hiç totisi kaldırıp gidemem bi yere :)
canım antares, natavegada stand olarak var ama çikolatalar varmı sanmıyorum orada helva vardı daha cok.. Ben nerede olursa olsun onun için kalkar gıderım

X