Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar göz doktoruna gittim yeni geldim gözüm viral enfeksiyon kapmış doktor bulaşıcı olduğunu söyledi inş doğuma kadar geçer yoksa bebeğine bulaşır dedi ilaç vermekte zorlandı oyüzdrn tedavin uzayacak dedi offf nerden buluyo bunlar beni anlamıyorum ki

geçmiş olsun canuımm,valaa ya nerden buluyo herşey senii inşallah geçer yaaa,bebişe bulaşmasınn... hiç ilaç vermedi mi

geçmiş olsun canuımm,valaa ya nerden buluyo herşey senii inşallah geçer yaaa,bebişe bulaşmasınn... hiç ilaç vermedi mi
2 damla verdi ama antibiyotik diiller göz yaşartıcı damlaymış da benimki zaten sürekli yaşarıyor ne işe yarıcak anlamadım

2 damla verdi ama antibiyotik diiller göz yaşartıcı damlaymış da benimki zaten sürekli yaşarıyor ne işe yarıcak anlamadım
alla allla göz yaşartıcı mıı,herhalde sürekli aksın çıksın diye vermiş ama öle geçirecekmi ya onu. tamda gebeliğin sonunda buldu seni herbişeyy.

alla allla göz yaşartıcı mıı,herhalde sürekli aksın çıksın diye vermiş ama öle geçirecekmi ya onu. tamda gebeliğin sonunda buldu seni herbişeyy.
Doktor 15 - 20 günden önce iyileşmez dedi çok çirkin görecek annesini kızım belki de korkacak eşime dedim zaten foto çekmeyin sakın böyle hatırlanmak istemem güya haftaya gün alacaktım doğum için

Kuzum yaa ne cok sey buldu seni.aslinda kadin dogumcuyla gorussen o kullanabilecegin antibiyotik soyler ben oyle yapmistim.gecmezse bidee

Doktor 15 - 20 günden önce iyileşmez dedi çok çirkin görecek annesini kızım belki de korkacak eşime dedim zaten foto çekmeyin sakın böyle hatırlanmak istemem güya haftaya gün alacaktım doğum için
canımm kızının öle görmesine takma hiç bebiş nerden anlasın gözünüü, bebeğe geçmesin yeter. doğum için niye gün alıyon sen normal yapmıcan mıı

canımm kızının öle görmesine takma hiç bebiş nerden anlasın gözünüü, bebeğe geçmesin yeter. doğum için niye gün alıyon sen normal yapmıcan mıı
Ya aksilikler peşimi bırakmıyor ki alt tarafta vajinaya da mı rahimde mi bilmiom varis çıktı üstüne ne kullansam mantarım geçmiyo mantar bebeğe zarar verirmiş varis patlarsa çok kanamam olurmuş bir sürü şey çıktı sezeryana kayıyor gibiyim ama bilmiyorum çok kararsızım nie böyle şeyler oldu anlamadım vücudum komple bebeğe zarar veriyor nPacĞımı şaşırdım

allahımm sağlık versin sana canım yaa,napalımm yeter ki hem biz hem bebekler sağlıklı olsaunda artık sezeryanda oluruz.evet normalde varis bacakda falan patlıyo ya o zaman çok kanama olabiliyo,vajinadada olur allah korusunn.senin yapacağın bişi yok elinde olan bişi değil kii,üzme kendini de bebeği de.herşey olacağına varır

Oy kuzum kiyamam ya geçer inşallah doğum kadar

Kizlar ya 2gundur sabki her an dogurcakmisim gibi bi his var icimde.evde aksan isiklar hep acik kapatinca icime febalik korku giriyo.uyurken bile esimin elini tutuyom..
Bu gidislr doguranadan pabikten kalpten olcem yaa
Siz nasil rahatlatiyosunuz kendiniziii ??

hehhhh kız sen hiç korkmuyom demicen miii şaka bi yana tabiki bende doğumdan ne zmaan ne olacağından korkuyoryum mesela her lavaboya gitmem de bakarken korkuyom kanamam falan vardır diyee,gece az ıslak hissetsem hemen lavaboya koşuom, ama öle kendimi şimdi doğurcam diye şartlamıyomm, şartlarsan doğurmasanda psikolojik olarak doğum başlıyo gibi hissedersin. başka şeylerle uğraşmaya çalış,daha var doğuma diye kafanda öle düşün.

kızlarr isim kesinleştiğine göre çikolata yaptırayım dedik eşimle,herkes hacışerifi sölemiş bizde pazartesi verdik sipariş bugün geldi çikolatalarım.ben magnet ve şekerleri hastaneye götürmücem o yüzden bu çikolataları hastaneye gelen olursa orda ikram etcemm,ben çok beğendim gerçi daha tadına bakmadımm ama olsunn beşir bebeğin çikolatları

Eklentiler

• BeFunky_SAM_5358.jpg.jpg
    392,9 KB · Görüntüleme: 66
  • BeFunky_SAM_5360.jpg.jpg
    488,6 KB · Görüntüleme: 71
Canım hayırlısıyla bi git de haber ver bize
daha önce yazdım sanırım dikkat etmediniz. hepinizin bebeği düz mü? benım gıbı makat duruşunda bekleyen yok mu?
Canım düz bdnim .. Makat dürüste genelde Aralık annelerınde var orada egzersiz falan paylaşmıştı arkadaslar denedin mi hiç
Gecmiş olsun canım .. Kendi Dr ne dıycek bakalım
Canım korku bende de var sma ben hiç düşünmemeye çalışıyorum . Dile sokmuyorum kafamı başka şeylerle dağıtıyorum aklıma gelince .. Sen cok kuruyorsun kafanda guzel düşün Allah'ın izniyle altından kalkıcaz inşallah
. Aylacım cok guzel bende sipariş verıcem bi sure sonra .. Bu madlen doye gecen cıkolata mı ?? Isim yazdıklarını duymamıştım ne kadar aldın

sağol canımm,evet madlen diye geçiyo 48 tane var içinde kargo bedava isim yazdırmakda bedava 37 tl ye yaptırdımm, zaten orda diyo eğer isim yazdırmaka istiyorsanız kargo bölümünde not yerine ekleyin diyee.

uyuzcan aylosum cok guzeller ya bende mi siparis etsem ama bizde gelen giden olmicak. Istanbulda olsam yaptirirdim ama gelen gidende istemiyorum ztn

Jellybelly88 canim cok gecmis olsun ya enfeksiyon

sağol canımm,evet madlen diye geçiyo 48 tane var içinde kargo bedava isim yazdırmakda bedava 37 tl ye yaptırdımm, zaten orda diyo eğer isim yazdırmaka istiyorsanız kargo bölümünde not yerine ekleyin diyee.
Hımmm o ısım konusunu görmemişim ben sevındım bdnde oradan alıyım kızımın memleketınden gelsin çikolataları .. Bu arada irmik helvası geldi mi cok severım oranınkini tat mutlaka

uyuzcan aylosum cok guzeller ya bende mi siparis etsem ama bizde gelen giden olmicak. Istanbulda olsam yaptirirdim ama gelen gidende istemiyorum ztn

Jellybelly88 canim cok gecmis olsun ya enfeksiyon oldugu belliydi. Dogal biseyler yokmuki ben bi arastiraym

ub2406 manik depresif

@meltem1052 canim hayirli haberle gel insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…