Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Denedim cNım saolasın ama tamamen kapandı artık sabaha doktora gidecem burda deli gibi yağmur var araba da yok gözüm kesmedi acile gitmeyi zaten göz doktoru yokmuş acilde
Sabah çapak olur acamazsin hemen poset cay yap ilikken koy cnm hemen aciliyor bende makyaj malzemesinden mikrop kaptigimda oyle olmustu ihmal etme lutfen

Sabah çapak olur acamazsin hemen poset cay yap ilikken koy cnm hemen aciliyor bende makyaj malzemesinden mikrop kaptigimda oyle olmustu ihmal etme lutfen
CNım yaptım zaten ama açılımıyo kirpiklerim birbirine yapıştı açamadım bi türlü sürekli akıo ama kapalıyken bile iltihap dışarı akıo tüm gün de eğseydim ne makyaj yaptım ne de evde iş yaptım akşam üstü birden oldu şaştım kaldım

Demleme cayi dene pamuk batirip. Allah allah ya olacak is mi simdi bu. Vucudunda enfeksiyon oradanmi atiyo dicem ama sanmam

oyy kıyamam yaaa, soğuk yatakda hiç çekilmez kuzummm :)
Hic çekilmiyor yaa özlüyorum saskini :)
Oy oyyy neyse az kaldı haftaya herkes kocasiyla inşallah
ins canım yaa :) eve geldiğinde rahat oyuyamiodum sarilmasi rahatsiz edioduu şimdi de anladimkii kış kocissiz hic cekilmio.
Walla yaaa bide herkez dogurunca daha coo gecicek zaman. Sayfanin yarisi 1 2 haftaya dogurur
hehehh doğururlar as maa tek dglsin bacim :) aynı günumuz seninle

Canım çayı denedim artık. Yarında doktora gidecem çok kötü oldu git gide kötüleşiyor
Gecenn benimde güzümde minik bisey çıkmıştı sasirdim. Hani enfeksiyon falan değil böyle miniik bene benzer. Şimdi geçti çok şükür hamilelikte gözler de mi haasas oluo nee

Kızlar bu arada günaydın ya beb bugün bi dr a görünücem sabah uyandim afedersiniz vajinamdan gaz çıkıyor gibi oldum bu 2 günden beri böyle ama baktım ic çamaşırımi islatacak kadar berrak bi sıvı gelmiş korktum hani akıntı olsa öyle olmazz. Zaten bebisimin suyu az acaba onun muu suyu diom dr a gideim en iyisi ha bugün ha cuma ne yapaim dua edin lütfen yaaaaa

Git canm için ferahlar hiç değilse sağlıklı haberlerle gel inşallah

Gunaydin kizlar
Ay meltemm o ne yaa??insallah suyun degildir.kiz bizim gunler ayni sayilir zaten cok psnigim yskin birileri dogurmaya baslarsa hic uyuyamicsm galiba
Haber et bizee

günaydınnnn,git ihmal etme canımmm,haberdar et bizi dee

daha önce yazdım sanırım dikkat etmediniz. hepinizin bebeği düz mü? benım gıbı makat duruşunda bekleyen yok mu?

Git bi göster kuzum ama inş düşündüğün gibi değildir ben de hamilelik öncesi o gaz çıkışı olurdu ama şuan ihmal etmeye de gelmez gelince mutlaka yaz

Gunaydin kizlar
Ay meltemm o ne yaa??insallah suyun degildir.kiz bizim gunler ayni sayilir zaten cok psnigim yskin birileri dogurmaya baslarsa hic uyuyamicsm galiba
Haber et bizee
günaydınnnn,git ihmal etme canımmm,haberdar et bizi dee
Git bi göster kuzum ama inş düşündüğün gibi değildir ben de hamilelik öncesi o gaz çıkışı olurdu ama şuan ihmal etmeye de gelmez gelince mutlaka yaz
Kızlar gidiyorum hepiniz sagolun yaa şükür ki bebisim oynuo dr umun asistanini aradım gel dedi. Allah im sagsalim alsaydik kucağımizaa iyi düşünelim ins :)

ben 37 haftanın içindeyim. doğum anında bile dönenleri duydum ama o zamana kadar bekleyebilecek dr. arıyorum. Dr.lar bır tuhaf olmuş sezeryanlık olmasa bıle sezeryan dıyorlar. böyle bır durumda bekleyebilecek dr arıyorum

Benimki düz ama burda bi arkadaşın 37 den sonra döndü sen kaç haftalıksın Aralık annelerinde de dönmeyenler var
ben 37 haftanın içindeyim. doğum anında bile dönenleri duydum ama o zamana kadar bekleyebilecek dr. arıyorum. Dr.lar bır tuhaf olmuş sezeryanlık olmasa bıle sezeryan dıyorlar. böyle bır durumda bekleyebilecek dr arıyorum

Denedim cNım saolasın ama tamamen kapandı artık sabaha doktora gidecem burda deli gibi yağmur var araba da yok gözüm kesmedi acile gitmeyi zaten göz doktoru yokmuş acilde
Çok geçmiş olsun canım ya.inşallah hemen geçer.sen hiç vakit kaybetmeden doktora git ilaç verir enazından sende rahatlarsın.hamileyken zor çekilir hastalık allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…