Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Alaala nerden bulaştı bu sana nese dikkat etde çabuk geçsin. Tamda son günlerimizde olcak işmi.var bundada bir hayır.çok geçmiş olsun.

Kuzularrrt
Ben de gobegi dusunce taptirnayi dusunuyom sunneti bi de sariligi atlatsin diyorum.bu gidisimde cocuk cerrahiyla konuscam ben de.

Kizlarrr kasiklarim cookk agriyooo.kanala girenlerrr siz ne durumdasinizz??var mi agrii bu kadar?
Ayy bu kadar agriya pitt diye cikiverse bi de annee dese bi ekmek aradi yap da yiyim falan ...ohh mis gibi hayata dahil oluverse ayy ne super olurdu yaa
Yine tavan yapti hayal dunyamm
Hepp agridan sancidan

UZanırken diil ama ayaktayken bende de oluyo canım

Ilahı bahar sen cok yasa :) benimde kasıklarım arada ağrıyor ama gazda var bilemıyırum .. Yarın Dr a sorucam kontrol var gerçi normal dıyor her sormaya drlar da

Ilahı bahar sen cok yasa :) benimde kasıklarım arada ağrıyor ama gazda var bilemıyırum .. Yarın Dr a sorucam kontrol var gerçi normal dıyor her sormaya drlar da
Kiz dilek guzel olmaz miydi ama hiccc zorluk olmazdi benim bi hayalim daha var biliyon mu onu?kusarsk dogurmayi denemek
Sor bakalim kuzum.kesin ksnal genisliyo falan dicek.ama aciyo yaaa

Kiz dilek guzel olmaz miydi ama hiccc zorluk olmazdi benim bi hayalim daha var biliyon mu onu?kusarsk dogurmayi denemek
Sor bakalim kuzum.kesin ksnal genisliyo falan dicek.ama aciyo yaaa
Bi ara dalga için sevmediğimiz insana seni annen doğurmamış kusmuş derdik :)

Kizlaaaarrr doğurdum ulennnn Rabbimiz e şükurler olsunn :) şimdi hastanedeyim :) oglusum yanımda :) erken geldi bnm yaramaz minigim çok coooookkk güzel bi duygu yaa darisi başınıza
Aaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaa şoktayimmmmm!!!! Gozun aydin kuzum. Ani hareketler yapiyosun bakkk!! Insallah iyisinizdir. Ay cok sevindimmm

Kizlaaaarrr doğurdum ulennnn Rabbimiz e şükurler olsunn :) şimdi hastanedeyim :) oglusum yanımda :) erken geldi bnm yaramaz minigim çok coooookkk güzel bi duygu yaa darisi başınıza
Canım yaa çok sevindim inşallah ikinizde iyiainiZdir ayrıntıları yaz müsait olduğunda öpüyorum ikinizi de

canım Allah analı babalı buyutsün .. Böyle gülücüklerle yazdığına gore guzel gecmiş iyisiniz .. Cok sevındım opuyorum

Nefisdir kesin çok güzel olmuşlar. Gelen olmazsa hepsini sen ye oh ne güzel tatlı tatlı

Ayyyccanım benim aldın sonunda kucağına yavrunu. Sağlık mutluluk huzur getirsin Size inş. Kısa zamanda ayrıntıları bekliyorum. Darısı bizlerin başına

DuyguS87 uyuzcan 40 na kadar acıyı çok az hissediyorlarmış oyüzden en çok 15-20 günlükken tavsiye ediyorlar sünneti bence siZde bi düşünün derim
Ay benimki yok diye yeni doğan sünnetine ilk başta tamam demişti şimdi ıhhh diyor.bir sorun olurmuş anlamazmısız falanda filanda inşallah ikna edebilirim yeni doğan sünnetine

İnanmıyorum sen muayene için gittin doğurdunmu kız.hay maşallah.şaşkınım şok oldum.allah analı babalı büyütsün canım.hayırlı uğurlu olsun detayları bekliyoruz.

Benimde yarın doktor randevusu var kızlar çatı muayenesi yapcak bakalım ne söylüyecek. Bende doğururmuşum muayene sırasında ansızın haha ne kolay olur be.melteme özendim valla .bebiş ansızın süpriz yaptı.bizimkilerde öle yapcak galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…