Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

uyuzcan uyuzcan aylosum cok guzeller ya bende mi siparis etsem ama bizde gelen giden olmicak. Istanbulda olsam yaptirirdim ama gelen gidende istemiyorum ztn

Jellybelly88 Jellybelly88 canim cok gecmis olsun ya enfeksiyon oldugu belliydi. Dogal biseyler yokmuki ben bi arastiraym

@ub2406 manik depresif:63:

@meltem1052 canim hayirli haberle gel insallah
teşekkür ederizz duyguu,aynen çok güzeller ama kimse gelmicekse pek gereği yok,bizim herkes yakında kalabalık olduğundan yaptırdım mecburr :KK36:

Hımmm o ısım konusunu görmemişim ben sevındım bdnde oradan alıyım kızımın memleketınden gelsin çikolataları .. Bu arada irmik helvası geldi mi cok severım oranınkini tat mutlaka
al al annesi, çok ciciler yaa. ayyyy geldi ikramlarıymışş,yedim güzell, canın çeker diye sölememiştim ben ama kendin kaşındınn :KK70::KK39:

Kizlar ya 2gundur sabki her an dogurcakmisim gibi bi his var icimde.evde aksan isiklar hep acik kapatinca icime febalik korku giriyo.uyurken bile esimin elini tutuyom..
Bu gidislr doguranadan pabikten kalpten olcem yaa :KK43:
Siz nasil rahatlatiyosunuz kendiniziii ??
Kuzum nerden baksan bir ay var die kendini avut düşünmemeye çalış evde aktivite yarat kendine tek kalmamaya çalış ama mümkünse o ebe komşularına görüşme

uyuzcan uyuzcan aylosum cok guzeller ya bende mi siparis etsem ama bizde gelen giden olmicak. Istanbulda olsam yaptirirdim ama gelen gidende istemiyorum ztn

Jellybelly88 Jellybelly88 canim cok gecmis olsun ya enfeksiyon oldugu belliydi. Dogal biseyler yokmuki ben bi arastiraym

@ub2406 manik depresif:63:

@meltem1052 canim hayirli haberle gel insallah
Canım Dr temizliğini sizin de dediğiniz gibi çayla yap dedi evde çay eksik olmuo artık :)

al al annesi, çok ciciler yaa. ayyyy geldi ikramlarıymışş,yedim güzell, canın çeker diye sölememiştim ben ama kendin kaşındınn :KK70::KK39:
. Canım bdnım her Denizli dönüşüm o helvaya oluyor oradada depoluyorum saolsun Kv , eşimin teyzemleri cok sevdiğimi bilir eksik etmezler . Bu arada Ankara'da avmlerde standları var burada ilk gördüğüm zaman zıplamıştım resmen sevinçten :) afiyet bak olsun yarasın tosuna

. Canım bdnım her Denizli dönüşüm o helvaya oluyor oradada depoluyorum saolsun Kv , eşimin teyzemleri cok sevdiğimi bilir eksik etmezler . Bu arada Ankara'da avmlerde standları var burada ilk gördüğüm zaman zıplamıştım resmen sevinçten :) afiyet bak olsun yarasın tosuna
hadi yaaa,ohh ne güzell bende severim :) heheheh dal helvaya gördüğün yerdeee... yararr inş. oğluşumaa :KK68:

E="FITIFITICAN, post: 37986532, member: 610327"]Kızlar göz doktoruna gittim yeni geldim gözüm viral enfeksiyon kapmış doktor bulaşıcı olduğunu söyledi inş doğuma kadar geçer yoksa bebeğine bulaşır dedi ilaç vermekte zorlandı oyüzdrn tedavin uzayacak dedi offf nerden buluyo bunlar beni anlamıyorum ki[/QUOTE]
Geçmişolsun adenoviral konjonktivit olmuşsun çok bulaşır. Gözünü kasiyip sağa sola dokunursan virüs 3 hafta orda canlı kalıp bir başkasına bulaşabilir. Önemli olan etrafındakilere bulaştırma. Havlu ve ortak kullanım eşyalara dikkat kağıt havlu kullan. Virüs aynı zamanda usye de yapar. Tek tedavi soğuk uygulaması. Buz kompres havluya sarıp yap antibiyotik in etkisi yok. Damlalari buz dolaba koy soğuk damlat

valaa hiç bilmiom bacımm, biraz bekleyip 2 aylıkken falan mı yaptırsam diyom,çocuk az kandine gelsin diye,kafam karışık o konuda :KK64:

Ya yeni dogunca daha iyiymis acida hissetmiyomus. Kiz kardesimin ilk oglan 7 yasinda dogunca yaptircam dedi sonra biraz daha buyusun dedi sonra hamile kaldi bida ikisini birden yaptiririm dedi ooooyle kaldi simdi biri 7 biri 5 yasinda hala yaptircak simdi bide obür sipa oldu o biraz buyusun 3unu yaptircam dedi. Dedm bekle biraz daha asker toreninde yaptirirsin aradan cikar:KK70:
yani erteledikce ertelio insan. Ben cuma gidince dr a bi sorim sunnet isini

Ya yeni dogunca daha iyiymis acida hissetmiyomus. Kiz kardesimin ilk oglan 7 yasinda dogunca yaptircam dedi sonra biraz daha buyusun dedi sonra hamile kaldi bida ikisini birden yaptiririm dedi ooooyle kaldi simdi biri 7 biri 5 yasinda hala yaptircak simdi bide obür sipa oldu o biraz buyusun 3unu yaptircam dedi. Dedm bekle biraz daha asker toreninde yaptirirsin aradan cikar:KK70:
yani erteledikce ertelio insan. Ben cuma gidince dr a bi sorim sunnet isini
evet sormak lazımm,dur bende sorayım ne zaman tavsiye ediyo pipiş işinii :confused: ahahha ne güldüm yaaa erteledikçe çocuklar büyüyo baltayla mı kesecek kızz :KK70:

evet sormak lazımm,dur bende sorayım ne zaman tavsiye ediyo pipiş işinii :confused: ahahha ne güldüm yaaa erteledikçe çocuklar büyüyo baltayla mı kesecek kızz :KK70:

Sor bakalim senin doktor ne dicek bide benim doktor ne dicek. Farkli mi konuscaklar bakalim. Baltalik pipiyi kim kaybetti ki bizimkiler bulsun:KK70:

Kizlar ya 2gundur sabki her an dogurcakmisim gibi bi his var icimde.evde aksan isiklar hep acik kapatinca icime febalik korku giriyo.uyurken bile esimin elini tutuyom..
Bu gidislr doguranadan pabikten kalpten olcem yaa :KK43:
Siz nasil rahatlatiyosunuz kendiniziii ??
Dışarı çıkıyorum kafamı dağıtmaya ama geceler cokk uzun geçmiyor :KK43:

E="FITIFITICAN, post: 37986532, member: 610327"]Kızlar göz doktoruna gittim yeni geldim gözüm viral enfeksiyon kapmış doktor bulaşıcı olduğunu söyledi inş doğuma kadar geçer yoksa bebeğine bulaşır dedi ilaç vermekte zorlandı oyüzdrn tedavin uzayacak dedi offf nerden buluyo bunlar beni anlamıyorum ki
Geçmişolsun adenoviral konjonktivit olmuşsun çok bulaşır. Gözünü kasiyip sağa sola dokunursan virüs 3 hafta orda canlı kalıp bir başkasına bulaşabilir. Önemli olan etrafındakilere bulaştırma. Havlu ve ortak kullanım eşyalara dikkat kağıt havlu kullan. Virüs aynı zamanda usye de yapar. Tek tedavi soğuk uygulaması. Buz kompres havluya sarıp yap antibiyotik in etkisi yok. Damlalari buz dolaba koy soğuk damlat[/QUOTE]
Çok teşekkür ederim damlaları hemen dolaba koyayım

X