Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ay evet yaa kuzenim de kontrole gidiyor doğum başlıyo 10dk da çıkıyo hiç bişey hissetmeden
Rabbim bizide sagsalim kolay doguranlardan eylesin

37. haftadayım bebeğim ters bazı Dr.lar beklemeyi uygun buluyor.böyle bir dr. arıyorum istanbulda.. en azından insana moral verir. son anda ters olursa da yapacak bir şey yok . ama daha basından sezaryan istemiyorum...

Ya kızlar gözüm mikrop kapmış çok fena şişti kapandı birini acayip batıyo yarına kadar napabilirim bi fikri olan var mı buarada deli gibi iltihap akıo

canım piyasasını hiç bilmıyorum doğum fotografcılarının .. bizim yakın arkadasımız fotografcı o anlamda sanslıyız ama dogum anında değil sonrasında foto istedik . hem kendimizi toplarız hemde dogumhanede gerılırdım sanırım .. eşim doguma girebılseydı bebegımle ilk karsılasmamızı cekmesini isterdim ama yapamaz kıyamam fenalasır :) birde sezeryan dogumda cok guzel dogum fotoları oluyor anne daha ozenli giriyo falan .. eger ıcınızde kalmıayacaksa zaten dogum falan masraflı iş .. dogum sonrası kendinize gelince cekilebilirsiniz ...

Ay evet yaa kuzenim de kontrole gidiyor doğum başlıyo 10dk da çıkıyo hiç bişey hissetmeden
Rabbim bizide sagsalim kolay doguranlardan eylesin
Amiiiin ins canım Rabbimiz korusun hepimizii biz olumlu seylerle ugrasmayaa gayret edelimm
Cok bekletmezler insallah sagliklariyla gelirler cok ozledm bebegimiiii
Bende duygum yaa ahh bi kucagima alsaydimdaa cennet kokukumu koklaya kokkaya öpeydim

Cook tattlilar cnm benimmmm

Fitfiticimmm kuzumm sen kesin bi dr a gorun.bak benim cigerler fenaydi antibiyotik sart tehlikeli dedi.dr um da onayladi gecti hemn.ihmal etme tehlikeli ates enfeksiyon.allah korusun brbise de gecer.git yarin mutlaka

Canm çok geçmiş olsun poşet çay ilikken koyabilirsin ii geliyor diye duymustum
Denedim cNım saolasın ama tamamen kapandı artık sabaha doktora gidecem burda deli gibi yağmur var araba da yok gözüm kesmedi acile gitmeyi zaten göz doktoru yokmuş acilde

Sabah ilk işim doktor olacak canım çekilecek gibi diil çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…