Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Allah Allah ya şaka mi bunlar

Ayy her fikirden sonra kafam karışıyor .. Birazda dogum saatıne de bağlı .. O zaman belli olacak inşallah

Yok kuzum fikir vermek degilde şu kan falan olayini ilk senden duydum. Etrafimda hic bebehi kiyafeti giydirip kan bulasani gormedim.ondan dedim en azindan kafanda soru kalmasin diye. Sen bilirsin yinede.

Slm kızlar naber ben gribi anlatamadım her yerim kırılıyor resmen sanırım benim bebek de aşağı iniyor yürürken batma oluyor çünkü

Kuzum nane limonla iyice bi terlet kendini terlemeden atilmiyo meret. Dikkatli ol canim ya. Cok gecmis olsun. Neyse en azindan simdi olda emzirirken olma bebise gecmesin. Insallah atlatirsin ama muhakkak terle

anammmm bende erkene bulamadım bu sefer yaaa, cuma 10:30 da benim bu sefer seninki de amma erkenmiş yawww ahhh canımm bende çok istiyom ama bu bebiş inat çıktı babası gibi,dönmem diyoo

Bakalim cuma ne dicek doktor. Gun verelim derse alcakmisin yoksa beklicek misin? Bence vazgecme. Bekle bebek icin sakincasi yoksa.

Hemde ne heyecan ya bugün salak kadının biri moralimi bozdu saçma sapan doğum hikayesini anlattı hala sinirliyim
Brn kınusturnuyırım valla yanımda kapatalım konuşmayı dıyorum . Hatta direkt konuya korkuyomusun diye girdiklerinde Doğumla ilgili konuşmuyorum diyip konu otomatıkman kapanıyor ..
Yok kuzum fikir vermek degilde şu kan falan olayini ilk senden duydum. Etrafimda hic bebehi kiyafeti giydirip kan bulasani gormedim.ondan dedim en azindan kafanda soru kalmasin diye. Sen bilirsin yinede.
. Canım bende arkadaşımın oyle olmuş da dedim ya devlette yaptı özensiz davranmışlar yani .. Sen bana her turku fikiri verebilirsin Duuygucum :)

Ayy sorma bende simdi alistim yaya yaya yatmaya benimki gelince napcaksam. Benimkide haftaya pztsi gelcek insallah. Islerini bitirmis olcak cunku tekrar git gel olmasin. Oyy o geldigi zmn 38i bitirmis olucam. Ben n zmn dogurcam yaaa

Bakalim cuma ne dicek doktor. Gun verelim derse alcakmisin yoksa beklicek misin? Bence vazgecme. Bekle bebek icin sakincasi yoksa.
büyük ihtimal artık gün vereyim diyecek bende aynen bi sakınca yoksa 1 hafta daha bekliyim diyecem ama zaten dedi sezeryan günü dönse bile sezeryan yapmam normal olur diye, biraz geç bi tarihe versinde belkim döner oğluşş, anamm millet sezeryan olacam diye ben normal olucam diye bi hal oldum haa

Bi yerde okudm sezeryan gunu aliniyo pazartesiye cuma suyu geliyo sanci falan bi bakiyolar bebek donmus. Su youtubedan bebek donmesi icin egzersizler var bakip denesene bi

Bi yerde okudm sezeryan gunu aliniyo pazartesiye cuma suyu geliyo sanci falan bi bakiyolar bebek donmus. Su youtubedan bebek donmesi icin egzersizler var bakip denesene bi
çok sık değil ama deniyorumm,ışık tutma kalçayı havada tutma falann ayy öle bişi olsaa doğuma halay çekerek giderdimm,sonra ağlayarak çıkardım ehehe

Valla hayranim ayloss:) ben hala acaba diyorum ?? Sezeryana kayiyorum bazen.sen cok zorlama onemli olan saglikla dogmasi.donse bile kedin normal yapip yapamicagin belli degil ki..zamana birak.

çok sık değil ama deniyorumm,ışık tutma kalçayı havada tutma falann ayy öle bişi olsaa doğuma halay çekerek giderdimm,sonra ağlayarak çıkardım ehehe

Yok kiz oyle degil egzersiz hareketleri var bakmistim gecen. Dur denk gelirsem atayim sana. Cumaya kdr yapiver nolcak

Valla hayranim ayloss:) ben hala acaba diyorum ?? Sezeryana kayiyorum bazen.sen cok zorlama onemli olan saglikla dogmasi.donse bile kedin normal yapip yapamicagin belli degil ki..zamana birak.
yaaa canımm netleşmiyo yaa o sinir bozocu,allah korusun ama hani dese rahmin dar doğuramazsın falan tamam ama sırf bebek dönmediği için normal yapamamak beni üzer,allah büyük sağlıkla doğsun da artık beklemedeyim bi umut

Depresiffimmmm
Kuzum o da senin elinde degil kiii.cicuk hayatta hep dik durmak istiyo demekkk
Besirr pasaa

hehhe aynenn, doğsunda ben ona göstercem dik durmayıı uyyy yirim beşiri ssizde cihangir mi oldu şimdik
Sormaaa
Sabah foto atmistim esimin cicek notunu gordun mu??ya cok alismis napcam ayla yaa??

Bu arada kizlarrt cicislere bakin
Kece suratlari ve kapi susunu arkadasim yapiyo ama kapisusunun adi degiscek tabiii :)
Digerleri de anahtarlik magnetimizz:)

Eklentiler

• IMG-20141124-WA0012.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20141118-WA0009.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20141118-WA0004.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20140901-WA0006.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 48
hehee gördüm ondan sordumm, ahh canımm kabul etmesek içimizde keşke onnun istediği mi olsaydı diye hep bişi kalacakk, etsek istediğimiz isim olmayacakk,vala bizimkide artık beş dakikaya geliyorum mesajını beş'ir dakkaya geliyorum diyo
ben allah izin verirde bi dahaki bebişlere ismi koycam,aklında kalmasın sonuçta çeocuğumun babası ve sevdiğim adam diye kabul ettimm, huzur olsun da gerisi önemli değil,hem cihangir bence çok hoş isim ayyyy magnetle anahtarlık çok güzell,kapı süsü de farklıı, arkadaşın hamarat anlaşılan gülen yüzler falann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…