Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Arkadaşlar benim esim doğum fotoğrafi cektirmeyi çok istiyor. Ama doktorum doğum salonuna fotoğrafçının girmesini kabul etmiyor. Sadece doğum sonrası fotoğraflardan albüme 450 tl sadece hastane cekimini biz kendimizde yaparız sizcede çok değil mi gerek var mı bana fikir verirmisiniz

Arkadaşlar benim esim doğum fotoğrafi cektirmeyi çok istiyor. Ama doktorum doğum salonuna fotoğrafçının girmesini kabul etmiyor. Sadece doğum sonrası fotoğraflardan albüme 450 tl sadece hastane cekimini biz kendimizde yaparız sizcede çok değil mi gerek var mı bana fikir verirmisiniz
ben daha eşim girebilir mi diye sormadım sorucam doğar doğmaz istiyorum foto, senin yine 450 istemişler bizden 650 istediler bence gereksiz o kadar parayaa yazıkk :)

Haftaya doğum mu ayy çok heyecanlı bitti resmen yaa :)
Eşim şehir dışında canm ama hemen ağrı da cagiramamki ya yalancı agrilarsa diye
amaan bakalım nasıl olacak düşünmek istemiyorum çok

oyy cnm ya baya uzaktaymis :KK43: seninde dedigin gibi yalanci agrida olabilir. nezaman yarim saate bir sanci gelirse ve sicak banyo yaparken gecmezse bilki dogum sancilari. hayirlisi insaallah hakinizda cnm kalbini ferah tut

Kuzum nane limonla iyice bi terlet kendini terlemeden atilmiyo meret. Dikkatli ol canim ya. Cok gecmis olsun. Neyse en azindan simdi olda emzirirken olma bebise gecmesin. Insallah atlatirsin ama muhakkak terle
Canım gece 3-4 defa üstümü değiştiriyorum çok ter attım ama etim acıyor resmen dökülüyorum her yerimden iltihap çıkıo gözüm bile iltihaplanmış nasıl şişti sürekli sarı bişi akıo Allah'tan eşim bu hafta sonu gelmeyecek gelse iice soğurdu benden :KK43:

Degilmi zaten odemelerimiz var.yani dogum sonrasi ni bizde cekebiliriz daha sonra kendime gelince aile cekimi albüm yaptırabiliriz. Doğum fotoğrafi deyince fırsatçılık yapıyorlar sanki

Degilmi zaten odemelerimiz var.yani dogum sonrasi ni bizde cekebiliriz daha sonra kendime gelince aile cekimi albüm yaptırabiliriz. Doğum fotoğrafi deyince fırsatçılık yapıyorlar sanki
aynenn, her anı çekicez diyee parayı dayıyolar insana..

bende onu anlamıyom canımm o kadar harekete insan dönmez mi hihhh :KK70:
dönmeyince dönmüyor yaramazz senin bebis :)
Kizlar agirlastiniz iyice kiyamam dualarimdasniz hepinizi ozledim ve tekmeleride bazen karnim seyiriyo ayy aglicam
ayy cnm.:) bizdee bebisleri.kucagimiza almayii beklioz nasil bebis mis gibi kokulu kokulu yatiosun ne güzel yaa :)

Ayy sorma bende simdi alistim yaya yaya yatmaya benimki gelince napcaksam. Benimkide haftaya pztsi gelcek insallah. Islerini bitirmis olcak cunku tekrar git gel olmasin. Oyy o geldigi zmn 38i bitirmis olucam. Ben n zmn dogurcam yaaa:KK57:
Bitirsin bitirsinde bi daa gitmesin canm yaa

Ben düşünmüyorum kısmet olursa eşim doğuma girecek o cekebilirse çeker yoksa başka bi kişinin varlığı beni rahatsız eder odaya cikincada zaten yanimizdakiler fotoğraf çeker

merhaba kızlar nasılsınız bir uğrayıp bu hatunlar ne yapıyor diye bakayım dedim hazır fırsatım varken:KK54::KK36::-)
Yaaa ohh bizim yerimize de sev kuzunu Rabbimiz esirgesin yaa
Ya bana iyilik yaptığını düşünüyor bide neymiş soke olmayacakmisim :KK47: sancının çok olacağına psikolojik olarak hazirliyormus beni
tabi yaa sagolsun hazirligi kendinin olsunn. Ins bi pirtta kurtarir Rabbimiz :) bmm arkadasin doğumu 15 dk surmus hastaneye gidip dogum yapıp eve gelmesi yarım saat içinde olmuss :) kimin nasıl doğum yapacagini Rabbimiz bilir yeterki bebisimizle biz sağlıkla kurtulalim ins :KK66:

oyy cnm ya baya uzaktaymis :KK43: seninde dedigin gibi yalanci agrida olabilir. nezaman yarim saate bir sanci gelirse ve sicak banyo yaparken gecmezse bilki dogum sancilari. hayirlisi insaallah hakinizda cnm kalbini ferah tut
Ay canm esim c.tesi gelecek inşallah kızım da babasını bekler yoksa yetismesi mümkün değil

ben 37. haftadayım. bebeğim ters :KK43: bu konuda bazı Dr.lar bekleyelim diyormuş.ah bir de ben böylesini bulsam. son anda dönen bebekler varmış..

Canım gece 3-4 defa üstümü değiştiriyorum çok ter attım ama etim acıyor resmen dökülüyorum her yerimden iltihap çıkıo gözüm bile iltihaplanmış nasıl şişti sürekli sarı bişi akıo Allah'tan eşim bu hafta sonu gelmeyecek gelse iice soğurdu benden :KK43:

Canim bi doktora gitsene ozmn isin icinde iltihap varsa tehlikeli. Kullanabilecegin ilac verirler cekme bosuna

Ayy sorma bende simdi alistim yaya yaya yatmaya benimki gelince napcaksam. Benimkide haftaya pztsi gelcek insallah. Islerini bitirmis olcak cunku tekrar git gel olmasin. Oyy o geldigi zmn 38i bitirmis olucam. Ben n zmn dogurcam yaaa:KK57:
Bilmiyorum duygum :) bende merak içindeyim sağlıkla beklioruzz miniklerii ayy bnm kocisde önümüzdeki haftaaya gelcek ins :)

X