Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kiz dunyanin en pahali baharatlarindan biriymiss kg 25 bine kadar cikiomuss istersen kiloyla alll:) aksamda parasini istee kredi cekmen lazimm amaa sanki adam hamiss illa o yemek mi olcakk sende kg daha pahali bisey iste kizz ayyy ne guldumm haa

Aynen sende gece uyandr canım şunu istıyo dıye onu gezdir biraz😀😀😀😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kiz dunyanin en pahali baharatlarindan biriymiss kg 25 bine kadar cikiomuss istersen kiloyla alll:) aksamda parasini istee kredi cekmen lazimm amaa sanki adam hamiss illa o yemek mi olcakk sende kg daha pahali bisey iste kizz ayyy ne guldumm haa

ahahhaha aynen inatçı keçidir oo yemek gördümmü hehh bundan istiyorum akşama der,içinde ne var bulunur mu bulunmaz mı hiç bakmaz, kız benden fazla onun canı bişiler çekio zaten benim aşermem yok ya kocama yansıımış demek

Aynen sende gece uyandr canım şunu istıyo dıye onu gezdir biraz😀😀😀😀😀

Ben aksamm benimkinden istedim canimin cektiklerini bitek antep fistigi bulamadim ama taze. Daha iki ayy var fistiklarin olmasinaa:sly: adam nereden bulsunn :)

anam sizlerin hepsi evdemi çalışmıyonuzmu okumaya ancak yetişiyorum cvp yazmaya yetişemiyorum bi yandan çalışıyorum aklım burda kalıyoo

Eee oda baba olcakk :) ayy benim kocisim birden gozume ne kadar tatli gozuktuu adam 2 gundur dolma istio halim yok yapamiorum ama simdii hemencecik yapicamm:) safransizz yap o zamann hmmm senin kocaa yemege duskunn

Eee oda baba olcakk :) ayy benim kocisim birden gozume ne kadar tatli gozuktuu adam 2 gundur dolma istio halim yok yapamiorum ama simdii hemencecik yapicamm:) safransizz yap o zamann hmmm senin kocaa yemege duskunn

almıom çok pahalı almim dedim şimdilik alma dedi kız canın istediğinde yap at dolaba hemen pişirirsin,ben bazen öyle yapıom

anam sizlerin hepsi evdemi çalışmıyonuzmu okumaya ancak yetişiyorum cvp yazmaya yetişemiyorum bi yandan çalışıyorum aklım burda kalıyoo

Anacim ben ev hatunuyumm diger arkadaslarda yanilmiosamm istee... Muhabbet guzell iyiki girmisim bu topik eee

almıom çok pahalı almim dedim şimdilik alma dedi kız canın istediğinde yap at dolaba hemen pişirirsin,ben bazen öyle yapıom

İyimiss yapacak olursan kendisinden istee:) ya elim degmio simdi malzemelere cocuklari gonderdimm yapayim zaten az bisey yapsam yetio kurtuldun cnm :)

valaa datlum ben evdeyimm hep evde olduğum halde bazen ben bile okumaya yetişemiom

Canım bende çalışıyorum senin gibi ama rahatm oturuyorum hep kafama gore takılıyorum.burYa grmemde sıkıntı olmuyo .akşam 8 den sonra bakamıyorum evde oldgmdan.internet paketm bıttıgı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…