Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben onceden sevmezdim yegenim olana kadar.şimdi nerde bebek gorsem sevesim geliyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yeğenler can can. Hep derim ben bunları bu kadar seviyorsam insan kendi evladını nasıl sever düşünemiyorum diye.
kızlarr eşim tutturdu netten bi yemeği yapmamı da yemeğin içinde safran var,baharatçılarda vardır demi,en pahalı baharatmış birde baktım da netten,nerden buluyo bu abidik gubidik şeyleri yaa

yine felaket basim agriyor hamileligin tadini bile cikartamiyorum, hep hastayim hep hasta
Hamilelikte bazen olabiliyormuş sık baş ağrıları valla ben iki keresinde dayanamayıp Parol içtim. Dayanamıyorsan sende iç canım.
anam sizlerin hepsi evdemi çalışmıyonuzmu okumaya ancak yetişiyorum cvp yazmaya yetişemiyorum bi yandan çalışıyorum aklım burda kalıyoo
Aynen al benden de o kadar. Hem işlere hem kızlara yetişemiyorum valla.

Ben rahatım oturuyorum ayrıca özeldeyim ama kızlar çok hızlı valla. Yetişmek zor gerçekten

bekliyeyim ve aksama doguruda gecmezse mecbur icicem artik canim cok tsk ederim

İyimiss yapacak olursan kendisinden istee:) ya elim degmio simdi malzemelere cocuklari gonderdimm yapayim zaten az bisey yapsam yetio kurtuldun cnm :)
amannn kafam yandı iyice 2 kere markete git gel çıkıom bişi unutuom geri gidiom,doktor unutkanlık olur hamilelikde diyodu evde ufak şeyleri unutuyodum

ohhh ne güzel canım,rahatsın yani işdee hımm işteyken girdin girdinn
Gitt gitt ama kosmaa kocayi dusunurken bebisii unutmaa

yok koşarmıyım hiç,sıcak zaten yanıo ortalık yavaş yavaş dolandımm

Aynen evdede muabbete dahıl oluyodumda paketim bittı malesef 😃

hahhaha evet yetişemeyebilirsin,bazen çok durgun oluyo o zaman yakalamak rahatta bazende böle çıldırıyozz

😃😃😃😃hepimizin muabbetının sarmasıda guzel oldu ama

Yogunmu çalılıyosun ne iş yapıyosun canım

İthalat yapıyoruz canım. Ben yurt dışından alıp yurt içine satışlarından sorumluyum. Ay sonunda da mallar genelde geliyor. Yüklemelerimiz falan oluyor. Bazen yoğun bazen durgun. Karışık forum gibi hiç belli olmuyor ne zaman alevleneceği

hahhaha evet yetişemeyebilirsin,bazen çok durgun oluyo o zaman yakalamak rahatta bazende böle çıldırıyozz

Aynen bu günde çıldırdınız. Benim işlerde çıldırdı. Aklım sizde kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…