Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben onceden sevmezdim yegenim olana kadar.şimdi nerde bebek gorsem sevesim geliyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dunyanin melekleri onlarr ama yeni dogan bebisi korkarim kucagima alamiorumm bisey olcak bi yerine die 40 i ciktiktan sonrA aliorumm bnm bebiss gelirse nasil olcakk kiyamamm bebislere yaaa

kızlarr eşim tutturdu netten bi yemeği yapmamı da yemeğin içinde safran var,baharatçılarda vardır demi,en pahalı baharatmış birde baktım da netten,nerden buluyo bu abidik gubidik şeyleri yaa :KK52::KK52:

kızlarr eşim tutturdu netten bi yemeği yapmamı da yemeğin içinde safran var,baharatçılarda vardır demi,en pahalı baharatmış birde baktım da netten,nerden buluyo bu abidik gubidik şeyleri yaa :KK52::KK52:

Evet canım vardr aktarda. Ama o keskin bi baharattr. Fazla kacrdıgın zaman yemegn tadını bozar ölçüye gore kullanmaya dıkkat et

eeee cok yapmanii istiosa alsin gelsin kizz degisikk :)

Evet canım vardr aktarda. Ama o keskin bi baharattr. Fazla kacrdıgın zaman yemegn tadını bozar ölçüye gore kullanmaya dıkkat et

ah bi bozsada benim aşçı olmadığımı anlasaaa :KK1::KK1::KK1: saol canımm

😃😃😃😃deliya.nette olmasa napardık bilmiyorum

aynenn,,eşim taraf gürcü de tuhaf yemekleri var biraz karışık, ben dedim bak bu da varmış siz yapmıyosunuz nerden dedim akşama istiyorum demez mi :KK1: ben kaşındım yanii bilmeliydim ne görse istiyo yemek olarak :KK56::KK56:

yine felaket basim agriyor :KK43: hamileligin tadini bile cikartamiyorum, hep hastayim hep hasta :KK43:

Doktor bana çayı yasakladı.bende caya baylırım ve içmedgm zaman başım agrır di.bi yudum alsam agrım gecerdı. Şimdi o yuduma bile hasretim

Ooo seninkide fenaymiş. 😀😀benimki göndermezdi akşam alim yarın yaparsın derdi😃

yok ben tek evden çıkayım hava alayım eve tıkılı kalmayayım diye bütün faturaları bana yatırtıyo, uyuzz iştee :KK52:

aynenn,,eşim taraf gürcü de tuhaf yemekleri var biraz karışık, ben dedim bak bu da varmış siz yapmıyosunuz nerden dedim akşama istiyorum demez mi :KK1: ben kaşındım yanii bilmeliydim ne görse istiyo yemek olarak :KK56::KK56:

Valla kaşınmışsın şekerim kolları sıva sen

Doktor bana çayı yasakladı.bende caya baylırım ve içmedgm zaman başım agrır di.bi yudum alsam agrım gecerdı. Şimdi o yuduma bile hasretim

gercekten? ben tiryakisu deglim ama kahvaltida caysiz yapmam ve hamile oldugumdan beri cok acik iciyorum.

Bosuna Cenneti annelerin ayaklarinin altina vermemis Rabbim ki biz daha basindayiz

dur senn alıp gelcem ne kadar tutarsa akşama paramı istiyorum dicem heheheh :KK1::KK1: 2 gram neye yeter yaa :KK52:

kiz dunyanin en pahali baharatlarindan biriymiss kg 25 bine kadar cikiomuss istersen kiloyla alll:) aksamda parasini istee kredi cekmen lazimm amaa:KK70: sanki adam hamiss illa o yemek mi olcakk sende kg daha pahali bisey iste kizz ayyy ne guldumm haa:KK70::KK70:

X