Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

😃😃😃😃hepimizin muabbetının sarmasıda guzel oldu ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle. Muhabbet sarmasa zaten çalışanların takılması daha zor olur. Şahsen ben girmezdim Ama girmezsem rahat edemiyom. akşamları evden gireceğim ama iş güç derken eve gidince tel ile yollarımız ayrılıyor genelde.

Aynen ev işlerinden tele zaman kalmıyoki.

evet,çılgın gün bugünn allahh işler mi çıldırdı kız bizim yüzümüzden işinden olmaa

Sen işine bak.biz sana yarın özet geceriz😃😃😃👄

evet,çılgın gün bugünn allahh işler mi çıldırdı kız bizim yüzümüzden işinden olmaa

Hem işler hem siz Yok kız işleri aksattığımı bir ben biliyom birde Allah Patronlarım çok iyi Allah'tan sorun yok. Acilleri yetiştirdim mi tamamdır

Aynen ev işlerinden tele zaman kalmıyoki.

Aynen Telefonla eve girince ayrılıyoruz Sabah alarm ötünce nefretle bakışıyoruz. Evden çıkarken sarmaş dolaş

Olur valla. Kaç sayfa okumaktansa kim ne demiş yazarsınız

kızz swit e yazıom diye bana yazıon

Hem işler hem siz Yok kız işleri aksattığımı bir ben biliyom birde Allah Patronlarım çok iyi Allah'tan sorun yok. Acilleri yetiştirdim mi tamamdır

heheh ha gayrett yetişirrr

Bende masamda oturmuş canınız cekmesin şekerler erik yıyorum.patronda az ye şişiceksin göbek yaptın zaten dıye dalga gecıyo benimle.adam her gordgnde ayrı bişey yıyorum hepte elime alsam o goruyo 😀😀😀

Az önce arkadaş dondurma almış (ayy canınız çekmesin) onu yiyorum. Patron geldi sen kapalı dondurma mı yiyorsun dedi. Evet dedim. Neyse canın çekmiş ye hadi dedi. Açık daha sağlıklı diyorlar. Neye güvenicez bilmiyom
İş yerinde midem kazınıyor bende hep atıştırıyorum bir şeyler. Evde yemeye vakit yok ki zaten

aynen ya asıl işler evde bekliyo bugün çeneniz düştü bizim işler kudurdu nolcak bilmem gerçi akşamda olsu sabah ilk giren dünün özetini geçsin lütfen harikasınız kızlar

bende kızıma hamileyken çok erik yemiştimm

aynen ya asıl işler evde bekliyo bugün çeneniz düştü bizim işler kudurdu nolcak bilmem gerçi akşamda olsu sabah ilk giren dünün özetini geçsin lütfen harikasınız kızlar

Evet Evet sabah ilk giren dünün özetini geçsin. süper fikir tebrikler
kimse girmezmiş özet geçememek için

Evet Evet sabah ilk giren dünün özetini geçsin. süper fikir tebrikler
kimse girmezmiş özet geçememek için

Ben en gec 9,30 da burdayım kızlar .galıba ben ilk gırmıyorum😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…