Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen canım allaha havale ettim artk zaten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

boyle dusunn kotu dusunmee daha bebisler kucuk hemm dogana kadar belki duzelirsinizz Rabbimizin rahmetinden sual sorulmaz o herseyi en iyi yapandir. belki bu cocuk vesile olcak ne vardi yani su kayinvalidelerde gelini gercekten kizlari gibi gorseler .. illa biseyde belli ediolar kaynsna olduklarini

Kızlar ben az yıyorum ama bi iki saat sonra midem kazınıyo resmen.sabah bildıgın mıdem kazınarak uyandm

Şimdiden sardı korkusu demi. Beni de sardı Valla. Bende 4 ay izinden sonra dönmek zorundayım. Senin gibi son ana kadar çalışmayı kalanı bebeğimle geçirmeyi düşünüyorum. Sonrası için annem bakacak kısmetse. Ama ayrılması eminim çok zor olacak. Allah yardımcımız olsun. Bize de bir kolaylık olacaktır eminim içimizi ferah tutalım. Rabbim çekemeyeceğimiz dert vermez.

He yok canım benim sorunum kayınvalidemle degıll. Kayınpederimle.o kaynanalık yapmaya çalışıyodu.dıyorumya kaynanam saf her yola gelır.onda sıkıntı yok.zavallım ezilmekten bişeye sesini çıkartamıyo o calışıyo evine bakıyo kocası calışmıyo.düşün ona katlanıyo kadın

amin canım inşallah bi problem olmaz ya da ne bileyim çalışmamıza gerek kalmayacak daha güzel durumlar olur inşallah o zaman yavrularımızla daha çok vakit geçirebiliriz

Bizdede ben çalışmazsan eşim cok zorlanıcak. Extra ev kredisi oduyoruz çunku o olmasa sıkıntı yok çok şükür.ama cıkmak zorundaym bakıcak kımse yok ailem uzakta.

ayyy anacimm o daha kotuymuss kocan evdeyken gelsinler o vakit. k.b cnm yaa kotu bi durum kaynanalik yapan kayinpeder ne bileyim cnm sen yinede ilk bisey deme esin de yaninda olsun bisey derse ozaman konusun anacimm

ayyy anacimm o daha kotuymuss kocan evdeyken gelsinler o vakit. k.b cnm yaa kotu bi durum kaynanalik yapan kayinpeder ne bileyim cnm sen yinede ilk bisey deme esin de yaninda olsun bisey derse ozaman konusun anacimm

Zaten o yokken gelemezler basta dedim eşim yokken erkek gelemez kaynpederim babamda olsa dıye.gelmiyo oyle yani Almamki kapıyı bile açmam😃

Zaten o yokken gelemezler basta dedim eşim yokken erkek gelemez kaynpederim babamda olsa dıye.gelmiyo oyle yani Almamki kapıyı bile açmam😃

ayyyy ne guzell iste esinde yaninda olcak cnm kendini boyle seylerle huzursuz etme geldiler farzet ama iyi de gecse o gunun kotude gecse gidecekler sonucta yaa cogu gelin koca tarafiyla yasio bende bunlardan biriyim ha cok sukur kayinpederim kaynanam iyi ama herkesinn ayri sorunlari varr bnde cocugum olsada artik evimde kslsam diorum ne bileyimm biraz sabir cnm bnm guzel hamileligini boyle seyler dusunerek gecirme

Sagol canım benimm.inşş sende bian önce kendi yuvana kavuşursun.allah hepimizin mutlulugunu huzurunu daim etsin inşallah.

kizlarrr calismamanin guzell yonleride varmisss :) Rabbimiz yardimciniz olsunn getirin ben bakayimm bebislereee:)

kizlarrr calismamanin guzell yonleride varmisss :) Rabbimiz yardimciniz olsunn getirin ben bakayimm bebislereee:)

😃😃😃😃 heee okadar bebişle kafayı yemezsen bakarsın tabi😜

Buarada kızlar istanbulda olan varmı aranzda

😃😃😃😃 heee okadar bebişle kafayı yemezsen bakarsın tabi😜

:):) ayy cnm bnm koca zaten gidio ailemde burada dgll tek bebisle bn kalcammm bende evde dadilikk yapariimm

:):) ayy cnm bnm koca zaten gidio ailemde burada dgll tek bebisle bn kalcammm bende evde dadilikk yapariimm

Bakmışken tıcarete cevırıyım diyosun yani😀😀😀😀

Sagol canım benimm.inşş sende bian önce kendi yuvana kavuşursun.allah hepimizin mutlulugunu huzurunu daim etsin inşallah.

aminn cnm aminn insalaah gule gule evlerimizde oturmayi nasip etsin Rabbimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…