Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canim evet kardesimde oyle dedi hastaneden eve gelirken giydirecegini farkli sec ilk giydireceklerini farkli sec dedi. Ben 3 4 takim koydm daha hangisini verecegime karar veremedim ama buyuk ihtimal beyaz hastane cikislarini vericem ilk. Melekler gibi gelsin kucagima.

ayy evet yaa bende ilk giydiği özel olsun , güzel olsun dıyorum .. ben 10lu set olarak bi takın aldım .. digerlere 5li setlerden hep . aslında hepsi güzel ama 10lu seti ana - kız aynı gibi oluyoz.. benım pijamamla onun 10lu set uyuyor birbirine .. diyen arkadasım devlette dogum yapmıstı .odaya ilk geldiğinde bebek kanlıydı vucudunda bazı yerleri dedi .. acaba onların ki mi özensiz davranmıştı . bilemedim şimdi diğer sayfaya da sorayım bi

Valka ben iki tane almış bulundum hastane çıkışı.biraz hastaneden hastaneye farkeder bebişin sana gelişi.iki hastaneden örnek veriyim.etlik doğumda tanıdık biri doğum yaptı hemşireler çocuğu giydirmeye tenezzül etmemişler bşrde bebeği sezeryanlı annenin gögsüne bırakmış gştmişler sabaha kadar o şekilde annesinin koynunda bebiş anne yerinden kalkamıyor kimseciklerde bakmaya gelmemiş.en son hasta yakını gelip giydirmiş.bebito donmuş öle anlatıyorlar.birde benim kardeşimin eşi zekai tahirde yaptı.ordada yeşil bir beze sarıp hastane odasında annenin yanına bırakıp giydirmesi için yakın birini çağırmışlar annem çıkmış. Bebiş üşümüş titriyormuş resmen kakada yapmış o yeşil bezin içine anne zaten ameliyatlı kalkamıyor.özellerde durum nedir bilmiyorum.ama daha iyi koşullarda ol ağına eminim .bazen böle absürt durumlar olabiliyor.

ne vicdansızlar ya .. Allah korusun oyle tiplerden

sağlıcakla büyüsün yavrun bacımm.. gözün aydın
ah cnm gec gordum hatta cogu alintiyi goremiyorum tesekk ederim darisi hepinizn basina ins

Tesekkur ederiz kuzum.iyi misiniz?
bugun daha da iyi cok sukur ki nasil gidiyo pmpirik anne bu ara da ameliyat yerim cizgi seklinde ve sizlama disinda b agri olmuyo yanma gibi her iki dogm seklindede Allah kolaylik vericektir cnm inan

Ozensiz davranmislar benim yigenim tertemiz gelmisti cnm walla

Haftaya doğum mu ayy çok heyecanlı bitti resmen yaa :)
Eşim şehir dışında canm ama hemen ağrı da cagiramamki ya yalancı agrilarsa diye
amaan bakalım nasıl olacak düşünmek istemiyorum çok

Bende ayrı vereceim dört takım koymuştum bugün birini çıkardım cokk heyecankiyim yaa

Ne guzel kuzum iyi olmaniza cokk sevindim.ben biraz daha iyiyim ams panik cok tabi.allahim hepimizin yardimcisi olsun.insallh kolay olur.
Simayim bize bilgi ver.gobegi dusmeden yikadinuz mi?herkes farkli bisi diyo.bi arkadasim ilk cocugunu yikamadi 25gunde dustu otekini yikadim 1haftada dustu falan diyo.napmak lazim kii.dr soyluyo mu cikarken

Herkese gunaydin kizlar
Nasilsiniz?? Gece ruyamda bebegimi gordum.ilk defa :) nadil tatliydi tombik tombikti.elbisemin yakasini siki siki tutuyodu kimseye verme der gibi cok duygulandim ya ilk kez hissettim bu duyguyu.yemyesil gol gibi gozleri vardi.bemveyazdi.ayy cokk degisik seyler hissettim..

Bu da sabah sabah benim gobekimmm :) (bi kac gun onceye ait fotograf)

Digeri de edimin cicege yazdigi not "cihangir"
Cnm hanii gobisss masallah galiba en cok kgyi alan bnm yada hep esofmanlaa salas giyindigim icin mii öyle duruomm. Ayrıca esin ne güzel yazmış öyle :) bebisinin adı cihangir mii olcak. Hem bende güzel t rüyalar görmek istiyorum yaa

Kızlar günaydın :) :) esim yine gitti bu arada bnm bebis fazla oynamio sizdede öyle oluo muu dr a randevum cumayaa sizinkiler nee zamann. Ayricaa bebisim arada icimde top gibi sert oluo hem korkuo hemde canim yanio yaa denisik denisik seylerr oluooo yeaaa...

Yok kuzum elbise az gosteriyi taktik:)
Adinin oyle olmasini esim istiyo cok.damardan girmeye calismis.
Allah kavustursun canim.benim de sik sik top gibi oluyo.hazurlik kasilmalati galiba.hareketleri onemli say bence en az 10olmali

Ozensiz davranmislar benim yigenim tertemiz gelmisti cnm walla
Oy o zaman en guzel cicileri giydirilcek fıstığıma özenli olurlar ya olmalılar :)
Annesi seni sakınleştirmek için rüyalarına gırıyor meleğin . Brn bi kere gördüm rüyamda hiç girmiyor rüyalarıma
. Allah kavuştursun canım ... Bnmde Perşembe randevum yarında saglık ocağında randevum var . Benim hala cok oynuyor hatta bazen cok sert olabiliyor :) sertleşme , bi tarafa toplanma bende de var .. Bakalım Perş nts falan girerim belli olur inşallah

Cnm bende yeni gittim geldim sağlık ocaginaa kalp.atisina baktık tansiyonumada çok şükür normal dedi. Ama hareketlere yine dikkat et dedi toparlanmada normalmiss :)

Yok kuzum elbise az gosteriyi taktik:)
Adinin oyle olmasini esim istiyo cok.damardan girmeye calismis.
Allah kavustursun canim.benim de sik sik top gibi oluyo.hazurlik kasilmalati galiba.hareketleri onemli say bence en az 10olmali
On defaa oluo belki daha fazla cnm ama hareketler yavaş toparlanmasi sert oluo saglik ocagina gittim kalp atisi normal tansiyonunda sen yine dikkat et dedi. ins güle güle gelsin miniklerr artikin

Benim de oglum cok kipirdamiyo son gunlerde, arada bir hissediyorum. Bi de ara ara midemin oraya neresini dayiyosa ayni dediginiz gibi top gibi bi sertlik oluyo, o ara nefes almakta bile zorlaniyorum. Biraz oksayip konusuyorum bebisimle, biraz sonra pozisyon degistiriyo rahatliyorum.

Ya kızlar annem de kalıyorum ya ben gelip giden misafirden bıktım yaa
Devamlı devamlı bu kadar olmaz ki gece hiç uyumadim sabah 9da basladi bi tel çalıyor bi kapı ya iiyken neysede sancım var hiç çekmiyorum artık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…