Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hemen nerdeyse ayniyiz cnm bakalim hangimiz ani atak yapicak :)
Hadi bakalım hayırlısı :) senn takvimin yok göremiyorum da benm sancım filan yok yerimiz rahat sanırım gelmeye niyeti yok ama belli de olmaz sürpriz de bekliyoruz yani ama babamız c.tesi gelecek umarım bekler

Canm benm kızım olacak zaten cinsiyetle karın yapısının alakası yok tamamen iç karınla alakalı bi durum

Yoksa benimkinin kiz olmasi lazim yanlar sisti iyice. Nasil bi rahat iceride beyfendi. Durun zeynoya gonderdigim fotoyu sizinlede paylasayim.

Dunyanin en huzurlu yeri...

dogurudur cnm ama iki hafta erken yada iki hafta gec farketmiyormus :) her gecen hafta büyüyorlar kiz tosun olmadan gelsinlerki dogum kolay olsun insaallah :)

fotoraf konusunda haklisin, dur benimkini kandirayimda parkta salincaklarda fln tatli romantik resimler cekinek :)

Hadi bakalım hayırlısı :) senn takvimin yok göremiyorum da benm sancım filan yok yerimiz rahat sanırım gelmeye niyeti yok ama belli de olmaz sürpriz de bekliyoruz yani ama babamız c.tesi gelecek umarım bekler

telden hep girdigim icin takvimle ugrasmadim, su app olsada eskisi gibi rahat etsek

bizim Allah nasip ederse dogum haftaya, yani dogum tarihi öyle verdiler ama bakalim erken yada gecte gelebilir hepimizde oldugu gibi :)

babanizi beklemek icin cnm c.tesiye kadar yat dinlen ne olur ne olmaz belki bir adim bile tetikler, babacigniz sehir disindanmi gelicek? ilk dogum ztn en az 8saat sürüyormus, o yüzden hafif sanci bile hisetsen ona göre yollu hesaplayip cagir cnm

Evet canım tabiki .. Iki isim arasında Cihangir bana daha guzel gelmişti zaten bastan beri
Alisiyorum galiba :)
Canim ayni tarihte iznimiz badliyomus ama bana ayril artik defi dr um bakicam durumuma gore.bebisim 2500 olmus.ben sana daha once de soylemistim kizim olsaydi elisa dusunmustum ben de.oyle bi ogrencim vardi cok begenmistim.nasal cok guzel ama ayperi yi sevmedim

bnde ayperiyi okadar sewemedm ama eşimi kırmak istemiyıorum... elisa deynce hatrladım..eşime sölemiştm elisa testi die bişi warmış aids testi onun adıymış o yüzden ondan vazgeçtk aama oda kulağa çok hoş geliyor.... bzm cadı biraz obur sanırım maşalah 35,5 de gttk 3400 gr 53 cm di .....maşalah kuzularımıza....ben sezeryan olacam..koykuyyoorummm....

Geç oldu ama canım öğretmenler gününüz kutlu olsun. Eşin çok güzel birr süpriz yapmış.allah mutluluğunuzu bozmasın.kabul et istersen.sende pes etmiş gibisin.demekki seninde hoşuna gitmeye başlamış isim.ismiyle yaşasın

inşalah allah gönlüne göre sağlıkla kucağına almayı nasip eder canm.... habersz bırakma biziiii
Yok yok bırakmam canım doğuruyorum diye hemen yazcam size.allah herkesin gönlüne göre versin.annemde ayın 14 de doğurcan diyor.bak benim dediğim çıkar diyor.gerçektende annemin dedikleri çıkar bakalım hayırludı sağlıklı olsunlarda getisi boş.

Yoksa benimkinin kiz olmasi lazim yanlar sisti iyice. Nasil bi rahat iceride beyfendi. Durun zeynoya gonderdigim fotoyu sizinlede paylasayim.

Dunyanin en huzurlu yeri...
Eki Görüntüle 1313360
Anam bu ne kız nerden bulun şunları göbüşten çıkana bak.Gerçekten bir mucize yaa. Bende suda doğuma merak sardım.ne rahat bir doğum pırt ediyor suya.

ayy ben cok merak edıyorum ne zaman olacak diye sabırsızlanmaya basladım .. kızlar size bişi sorcam gecen arkadasım uyardı ilk kıyafetleri lekelenebılıyor dıye .. ilkden hastana cıkısını verme daha sonra odaya gelince bi sure sonra ver dıye .. tecrubeli arkadaslar , duygu sizin daha yenı oldu yegen nasıl geliyo bebiş odaya .. napmayı düşünüyorsunuz ?

en hayrlı vakitlerde sağlıkla gelsinlerde kucaklarımıza gerisi önemli değill....... çok zormuş beklemek walla bu zmana hiç geçmedi bana.....artk doğsunlar yaaa (

Anam bu ne kız nerden bulun şunları göbüşten çıkana bak.Gerçekten bir mucize yaa. Bende suda doğuma merak sardım.ne rahat bir doğum pırt ediyor suya.
ayy nette suda dogumla ilgili cok güzel videolar var romantık romantık ... ben yenıdogan resımlere bakarken bile içim bi acaip oluyor .. kendi bebeğimi gorunce nasıl olacak acaba .. Allahım o gunleri nasip etsin de

ayy nette suda dogumla ilgili cok güzel videolar var romantık romantık ... ben yenıdogan resımlere bakarken bile içim bi acaip oluyor .. kendi bebeğimi gorunce nasıl olacak acaba .. Allahım o gunleri nasip etsin de
Evet bende gördüm o videoları ne kadar rahat bir doğum şekli kendi kendine doğuranlar var.acaba kuvete su doldurup bende kendimmi yapsam demiyo değilim haha sonra kendimi düşünemiyorum o pozisyonda.ben kesin bebişi börünce ağlarım kimse susturamaz beni .

Hadi ya duymamistim hic o testi :) masallah bebise kilosu cokkk iyi tontiss :)
Cokk sagol canim.aslinda ikimiz begenmistik de ben sonradan sogumustuk.bakalim artik.kabul ettim demefim daha

benım tepkiler hiç belli olmaz canım valla .. ben kendi düğününde falan aglamayan bi tipim .. ki uzaga evlenmiştim ve aileme cok baglıyımdır .. ama arkadasımın düğününde onu gelinlikli görunce ilk danslarını ederken arkdasımın ailesiyle hungur hungur aglamıstım :) kendimi ve özellikle eşimi cok merak edıyorum . eşim cok duygusal , heyecanlı ultrasyonda ilk gordugumuzde eşimin gözleri dolmustu ben guluyordum :) birinin uzaktan bizi cekmesi güzel olur sanırım bu durumda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…