Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kızlar annem de kalıyorum ya ben gelip giden misafirden bıktım yaa
Devamlı devamlı bu kadar olmaz ki gece hiç uyumadim sabah 9da basladi bi tel çalıyor bi kapı ya iiyken neysede sancım var hiç çekmiyorum artık ya
Ee canım normal zamanda değilsin ki gelenler yakınınsa uzan dınlen sen yanlarında yada başka odada bunda alınacak sey yok .. Sen kendini düşün boşver

Devamlı devamlı bu kadar olmaz ki gece hiç uyumadim sabah 9da basladi bi tel çalıyor bi kapı ya iiyken neysede sancım var hiç çekmiyorum artık ya
Ee anne evi iste de kuzum sen yat son haftandasin mecbur herkes anlayisli olmaya.sen kendine bak.dinlenmek lazim son gunlerde

Ee canım normal zamanda değilsin ki gelenler yakınınsa uzan dınlen sen yanlarında yada başka odada bunda alınacak sey yok .. Sen kendini düşün boşver
Ay sonra lafını yapıyorlar biz seni görmeye geldik diye ya bitmiyorlar ki bide kv arıyor hiç gitmiyormusum ona cildiriciiimmm

Benim de oglum cok kipirdamiyo son gunlerde, arada bir hissediyorum. Bi de ara ara midemin oraya neresini dayiyosa ayni dediginiz gibi top gibi bi sertlik oluyo, o ara nefes almakta bile zorlaniyorum. Biraz oksayip konusuyorum bebisimle, biraz sonra pozisyon degistiriyo rahatliyorum.
aynen.cnm :) sağlık ocagina gittim ol_r öyle dedi ins biseycikler olmsz : D

Bende annemlerdeyim burayada gelen yok yeaa canim sıkılıyor senin misafirlerde abartmislarr benimkilerde hayirsizlare bunun ortasini bulan yok muuuuu. Bnm de sancim oluo yaa :KK43: bu arada kolay dgl senin için

Bende annemlerdeyim burayada gelen yok yeaa canim sıkılıyor senin misafirlerde abartmislarr benimkilerde hayirsizlare bunun ortasini bulan yok muuuuu. Bnm de sancim oluo yaa :KK43: bu arada kolay dgl senin için
Ayakta kalmak bile zor geliyor canm hanımların çayı pastası bitmiyor normalde çok severim misafiri ama bu durumda çekilmiyor birde herkesin doğum hikayesi beni benden alıyor girdim odama yatıyorum yeter artık canm

ayla cnm ne duydum ve duyunca aklima ilk sen geldin :) bebek dönmedigi icin günüde gecince sezeryan icin yatiriyorlar ve sezeryana almadan son kez ultrasyona veriyorlarve bakiyorlarki bebis dönmüs :)) annesi sezeryana adepte oldugu icin budefada normal dogumdan korkmaya baslamis illede sezeryan diye tuturmus ama doktor yapmamis :) daha önceki cocuklarinda normal dogumus demis :)) darisi sana insaallah cnm
ayyy hadi yaaa, birde öle olurmuşş,gerçi doktor dedi banada sezeryan için gelsen dönmüş olsa normal yaparsın diyee,bende tuttururmuşumm yok sezeryan olsun diye ehehehhehe :KK9::KK70::KK70:

Kızlar günaydın :) :) esim yine gitti :KK43: bu arada bnm bebis fazla oynamio sizdede öyle oluo muu dr a randevum cumayaa sizinkiler nee zamann. Ayricaa bebisim arada icimde top gibi sert oluo hem korkuo hemde canim yanio yaa denisik denisik seylerr oluooo yeaaa...
olsun üzülme canımm gittiği gibi gelirr :KK66: anamm ben yandım çok yaramaz olucak galibaa hiç durmuyo canım birde ters ya ondann :mad: benimde cuma 10:30 da. sertlik benimde oluyo canım acıyo o zaman ama yalancı kasılmalar onlar bişicik olmazz :KK53:

Ne guzel kuzum iyi olmaniza cokk sevindim.ben biraz daha iyiyim ams panik cok tabi.allahim hepimizin yardimcisi olsun.insallh kolay olur.
Simayim bize bilgi ver.gobegi dusmeden yikadinuz mi?herkes farkli bisi diyo.bi arkadasim ilk cocugunu yikamadi 25gunde dustu otekini yikadim 1haftada dustu falan diyo.napmak lazim kii.dr soyluyo mu cikarken
Amin guzelim ben eve geldigimizin ertesi gunu yikadim bugunde yikicam yaz olsa hergun yikardim gobegi kurudu guzel bakimini yapiyoruz duser yakinda yikanmayan bebek gelismez bence rahatladi cocuk yikaninca

Oy o zaman en guzel cicileri giydirilcek fıstığıma özenli olurlar ya olmalılar :)

Annesi seni sakınleştirmek için rüyalarına gırıyor meleğin . Brn bi kere gördüm rüyamda hiç girmiyor rüyalarıma
. Allah kavuştursun canım ... Bnmde Perşembe randevum yarında saglık ocağında randevum var . Benim hala cok oynuyor hatta bazen cok sert olabiliyor :) sertleşme , bi tarafa toplanma bende de var .. Bakalım Perş nts falan girerim belli olur inşallah

Canim yine sen senin geceligine uyan kafandaki en guzelini verme direkt aklinda soru kalmasin. Normal bi hastane cikisi ver dogumdan cikar cikmaz millet hurraaa edecek hali yok. Hem kendini toplarsin sonra makyaj sac falan hemde bebege istedigini giydirirsin fotograf icin gelen giden icin hazir olursunuz.

Ay gunaydin kizlar gece yine 3e kadar uyku tutmadi don saga don sola sonuc 2 de kalktim evi toparladim biraz. Randevumu da aldim hastaneden cuma gunu karga bohunu yemeden. 8.30da bos varmis. Ama yine 9da giderim ben uyanamam ayol.

Aylosum insallah seninkide donmus olssn artik

X