Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

anammmm bende erkene bulamadım bu sefer yaaa, cuma 10:30 da benim bu sefer seninki de amma erkenmiş yawww ahhh canımm bende çok istiyom ama bu bebiş inat çıktı babası gibi,dönmem diyoo

Ayy her fikirden sonra kafam karışıyor .. Birazda dogum saatıne de bağlı .. O zaman belli olacak inşallah

Ayakta kalmak bile zor geliyor canm hanımların çayı pastası bitmiyor normalde çok severim misafiri ama bu durumda çekilmiyor birde herkesin doğum hikayesi beni benden alıyor girdim odama yatıyorum yeter artık canm
Iyi yapmışsın cnm :) biraz dinlenn ahh doğum hikayeleriini bende duyuyorum sürekli anacim iyiyi de anlatiolar kötüyü dee bosver sen kimseyi dinlemee

Bnmkide on bucukdaa..az,oynamasi canımı sıkıyor arada bi bakiomm karnim yamulmuss bi tarafa toplanmis :) senin yaramaz bebis ins bu defa dönmüş oluur Bende kocisim geldiği ilk gün uyuyamadim :) uykusunda ben kaciom o sarilio ben kaciom o sarilio :) ayy ezan sesini duydum artik :) baktim üzerime gele.gele.arkasi bos kalmis.döndüm totomu öyle uyudum deli etcektii beni:) bide sürekli tek yatmaya alismisim kocisde gelip sarilincaaa nefesim daraldii ayol ins güle gule.saglikla dogarlarda bizde rahatt ederiz

bende onu anlamıyom canımm o kadar harekete insan dönmez mi hihhh

Kizlar agirlastiniz iyice kiyamam dualarimdasniz hepinizi ozledim ve tekmeleride bazen karnim seyiriyo ayy aglicam
oyy canımm bende seni merak ediyorum taha bey nasıll,emişiyomusunuzz ağlama kızzz bak yanıbaşındaa 2 tane canların varr daha ne olsunn

Kizlar agirlastiniz iyice kiyamam dualarimdasniz hepinizi ozledim ve tekmeleride bazen karnim seyiriyo ayy aglicam
kızz nerelerdesin merak ettim.. ben göremedim galiba yazdıklarını nasılsınız iyisiniiz inşallah aldın kuzunu kucağına gözün aydınn

Slm kızlar naber ben gribi anlatamadım her yerim kırılıyor resmen sanırım benim bebek de aşağı iniyor yürürken batma oluyor çünkü

napakk bacımm ben dönsün diye bekliyom kızlar doğsun diyee sen nasılsınn bebiş nasıl
bebişkomla ben de buradaki kardeşlerimizi bekliyoruzaaa senin kerata dönmedi mi hala ama ayıp etmiş annesine bak
hayırlı, gönlünüze göre olan olsun inşallah canım

Hemde ne heyecan ya bugün salak kadının biri moralimi bozdu saçma sapan doğum hikayesini anlattı hala sinirliyim
ayy dinleme şöyle insanları yaaa,moral vermek yerine insanın aklını karıştırmakdan başka işleri yokk

Iyi yapmışsın cnm :) biraz dinlenn ahh doğum hikayeleriini bende duyuyorum sürekli anacim iyiyi de anlatiolar kötüyü dee bosver sen kimseyi dinlemee
Ya bana iyilik yaptığını düşünüyor bide neymiş soke olmayacakmisim sancının çok olacağına psikolojik olarak hazirliyormus beni

Ya bana iyilik yaptığını düşünüyor bide neymiş soke olmayacakmisim sancının çok olacağına psikolojik olarak hazirliyormus beni
Hep bana denk geliyo saniyodum boyleleri.dinlemenek laxim da olmuyo iste.insanin psikolojisi etkileniyo ister istemez.
Bana da bugun alt komsum ki ebe kendisi ayy bebegin kilosu azmis ayakta durursan iniverir asagi her an dogurabilirsin falan dedi.gicik oldum.hic de kucul degil daha nolsun dedim beninki 8aylik 3600dogdu dedi.onemli olan kilo degil vsaglikli olsun da dedim artik ne diuim yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…