Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet canımm biz doktorumuza dedik döndürüyolar diye,evet öle bi yöntem var ama tehlilkeli,annenin iç organlarından zararına tutunda bebeğin bi yerinin çıkmasına kırılmasına kadar yol açabilir dedi.

ayla cnm ne duydum ve duyunca aklima ilk sen geldin :) bebek dönmedigi icin günüde gecince sezeryan icin yatiriyorlar ve sezeryana almadan son kez ultrasyona veriyorlarve bakiyorlarki bebis dönmüs :)) annesi sezeryana adepte oldugu icin budefada normal dogumdan korkmaya baslamis illede sezeryan diye tuturmus ama doktor yapmamis :) daha önceki cocuklarinda normal dogumus demis :)) darisi sana insaallah cnm

oyy sizin göbişlerinizi sevsinler gaza geldim ama kalkamadım foto için sizin karınlar daha bi sıvr gibi benimki mi yayık anlamadım .. neredeyse gögus altımdan kasıklara kadar şiş gibi hissedıyoum bu gunlerde ... b

Kizlar yaa nasil duygulsndimm
Esim kalkmis gitmis denizliye.ogretmenler gunu diye 1buket gul almis kendi adina.orkide cok sevetim bi de orkide almis vebegimiz icin.ustune de cihangir yazmis gardim dustu artik kabul etcem galiba
Mangoda bi mont begenmistim koca gobegimden almadim normale donunce alirim defiydim.onu da almis.bi mutlu oldum ki anlatamam :)
Ismi kabul etsem mi yaa adam iyice adapte etti kendini

Tebrikler kocacina :)
İsim konusunda yorum yapamıyorum canm içine sindiyse kabul et

canım napıosun ne yokmusun buralarda denk mı gelemıyoruz .. nasıl gecıyor gunler bakalım grupca biz biraz off poff halındeyız sanırm bu gunlerde

buralardayim cnm yazamasamda hep takip etmeye calisiyorum. son zamanlar kayinvalidemleydim artik su son haftalari dinlenerek evimde gecirmek istiyorum :) üff püff ahh uhhh aynen ayni modayim bende :) duygu birimiz daha dogurdu dedi heycanlandim bakalim sirada hangimiz variz cnm :) senmi yoksa :)

erkek bebislerde sivri, kiz bebislerde yayik olurmus cnm :) bende resim icin üseniyom hamislik bitti bitecek doguru dürüst resmim yok

Süper düşünmüş eşin , ne guzel .. Valla brn Cihangir'i daha cok sevdim zaten :)
Aaa yok canım ben aranızda en geç olanım tarihe gore acelem yok :)
erkek bebislerde sivri, kiz bebislerde yayik olurmus cnm :) bende resim icin üseniyom hamislik bitti bitecek doguru dürüst resmim yok
. Canım mutlaka resim çektir . Biz gecen yürüyüşe gitmiştik eşim baya resmimi çekti benimde yoksa adam akıllı resmim yoktu .. Anı kalır bide kuzulara gosterırırz ileride bak sen buradaydın diye

kızlar slm...... bu işte son haftam ama işe gtmek resmen ölüm gb geliyor geceleri uykusuz sabah tam kalkacağm zaman yatak pamuk gb geliyor....bnm 32 hafta çalşır raporum geç gtmemden dolayı 5 aralığa kadar dewam ediyor. haftaya rapor alacam...doktor 12,12,2014 e gün verdi hiç dinlenemeden doğuma gidcem daha yapılacak dolu işimm war napıcamm ben bilmiyorum

bzdede ayperi ismi bu şekilde....ben alisa istiyorum asla kabul görmüo.... ayperi masal olacak gb .... hayrlısı olsn...oda vazgeçmio bende :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…