Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kontrol nasil gecti gittinmi nasil bebis uyumasina izin verme tik agzina memeyi
Yok Kuzum gitmedik daha...uyanmiyor ki vereyim agzina veriyorum uyanmasi için yapmadigim kalmiyor ama çok uyuyor uyandigi zaman da az emiyor... Uykudayken de ugrasiyorum ama nafile...

Kizz bu arada büyük gün yarinnn!

Slm kizlarr okuldan greldim bi yagmur yagiyo ki soramayin.tam uyku havasi :)
Aylla pes ettin mi kuzumm???ayy ben napcam bakalim.iste iateyebildigini ole bedavadan kabul etmee:p
Simayyy utandirma kiz beni..napalim ya tecrubesizlik..herseyden korkuyo iste :KK43: rabbim sana yardim etsin yarin cok dua edicem agrisiz sizisiz kurtulun bebisinle.bize yaz ama mutlaka
Fitifitimmcim insallah dedigin gibi kolay olur da sezeryana karar vermm bi anda :KK43:
Duyguu kiz bsna diyodun sen de tirsmaya basladin :p yapma kuzzuu cesaretli olmaliyizzzzz

Aylla pes ettin mi kuzumm???ayy ben napcam bakalim.iste iateyebildigini ole bedavadan kabul etmee:p
Simayyy utandirma kiz beni..napalim ya tecrubesizlik..herseyden korkuyo iste :KK43: rabbim sana yardim etsin yarin cok dua edicem agrisiz sizisiz kurtulun bebisinle.bize yaz ama mutlaka
Fitifitimmcim insallah dedigin gibi kolay olur da sezeryana karar vermm bi anda :KK43:
Duyguu kiz bsna diyodun sen de tirsmaya basladin :p yapma kuzzuu cesaretli olmaliyizzzzz
maleseff canımm aylardır beşir de beşirr,pes ettim artık söz aldımm,ve sürekli aklına getirip canımın istediğini yaptıecamm öle kolay olmamalı :confused: ayyy yağmur muuu ne güzelll burayada yağsa azcıkk

Ne güZelmiş Zeynep karen. Çok beğendim adıyla yaşasın sağlıkla kucağına al da bu kadar taşıdın sancısını sen çektin uykusuzluğu her şeyi kyi doğunca bitmeyecek yine sen yorulacaksın isim koymak da senin hakkın ben annemlere de kayınvalidemlere de isim annenin hakkıdır ha önerileriniz hoşuma giderse koyarım yoksa ısrar etmeyin dedim sağolsunlar öneri de bile bulunmadılar :)
Benm annemlerde saygı duydular bizim bulduğumuz isime ama kv hala bebeğimin ismini söylemiyor herkes Karen diye seviyor bakalım doğunca Hatice mi diyecek kızıma :)

Canlar bugun kontrole gittim kan verdim anezteziciyle gorustm kan sonucu aksam cikar dediler ariycaklar uzun suruyormus genelmi spnalmi olucak sonuca gore karar verilicek sabah 8.30 da hastanede olmam lazimmis herseyim hazir 12 den sonra bisey yememem lazimmis bildigim gibi sondayi odama gecerken takicaklar sozlestik :) isemicemm soozz dedim :=) dua edin bebegmde bende saglikla size yazayim hepinize dua edicem Allah sizide bi avazda kurtarsn ins hakkimda hayirlisi aksama dogru fone gidicem bakalim bi makyaj cantam hazir deil simdi kompostomu kaynaticam
Cokk heyecanlı cok karışık bi duygu
Hangisi kolay olacaksa öyle uyustursunlar canım hadi bakalım yarın bu zmanlar bebisinlesin :)

Yok kizz dogumdan korkmuyorum sezeryandan korkuyorum yani sonrasinda cekecegim acidan bebegime o aciyla rahat rahat bakamamaktan. 2 gun sanci cekmeye raziyim walla

Benm annemlerde saygı duydular bizim bulduğumuz isime ama kv hala bebeğimin ismini söylemiyor herkes Karen diye seviyor bakalım doğunca Hatice mi diyecek kızıma :)

Sen kaynanana hatice diye seslen hosuna gidicekmi bakalim?:KK62: ne karisirlarki anne baba disindakiler su isim isine!!!

Sana önerdiklerinde Hatice yoktu bu nerden çıktı kendi adı mı. Benim yeğnim Zeynep ismini çok severdi ama kayınbabası gille arası hiç ii diildi kayınbaba doğumda yalvarmış Zeynep köy die oda kıramamış Zeynep melis koymuş ama melis die çağırıyordu sonra kayınbabası melisi yasaklattı Zeynep demeyene kızıyordu yeğnimde gıcık oldu gitti mahkemeye verdi Zeyneb'i sildiriyor

Ah canim sonlara geldik biz de esimle catismaya basladik.halbuki hep ortsk secenekler belirlrmistik.
Esim cihangir istiyo ben barlas.ve vazgeciremiyorum.gun icinde surekli karicim kirma beni diye msj atiyo.cihangirimmm diye seviyo.napcam ben de bilmiyorumm :KK43:
Iki isimde guzel bizde eşimle en son iki isme düşürmüştük seçenekleri ve eşimin daha cok beğendiği de bdnim içime sındi çünkü oyle guzel bağ kurdu ki asyam asyam dıye gezınıyor . Eğer Esin cok Cihangir'e ısındıysa senin yerınde olsam kabul ederdim bana da Cihangir daha sıcak geldi
Isim konusunda ben hep erkek hissediyordum Ahmet Bera karar vermistik hep öyle seviyorduk eşimle kv iki isim olmaz diye diretti ama çok umursamadik kadını
16.hafta kız olacağını öğrendigimde kv de kaliyorduk başladı kadın isim aramaya benm cocukluktan beri hayalim Zeynep koymakti kv nin yardımcısının ismi Zeynep diye bu isimden beni vazgecirmeye çalıştı bende tmm hadi beraber bulalım dedim Afra Eva Filiz bi durum isim saydı Eva hoşuma gitti ama o buldu diye istemedim bi ara aramiz baya acildi inatlastik o benm begendiklerimi beğenmiyor ben onunkileri

Karen ismi hoşuma gitti eşime söyledim ben söylersem begenmez sen ben istiyorum de dedim kadın begenmedi ama nasıl olsa degistirirm havasindaydi ses

Herkes alıştı kızımın adı Karen olacak ama bi kv alışalışama kendi bilir hatta iki isim yazacak nüfus cüzdanında Zeynep Karen

Ama tutturdu kulağına Haticr okunacak diye ısrar ediyo beni cildirtiyor bu kadin
Ayy canım okudum yazdıklarınıda bu nasıl bir egodur kendi isminde ısrar etmek valla asla kimseyi karıstırtmam ki karışsalar inadına koymam .. Saolsun biz ıkı tarafa da öneride bulunun dedik kimse su olsun demedi bile . Benım cadı bi yegenım var 2.5 yasında bi o ısrarcı Elif dıyor bebeğime :) diyoruz halacım bebişin adı Asya hayır Elif dıyor :) Allah'tan eşin yanında bu konuda hiç takma sizin koyacağınız isim cok guzel adıyla büyüsün inşallah
kızlarrr nasılsınızzz,ben bi karar verdimm ve bebeğimin adını 'beşir' koyucaz. ama eşimle anlaşmma yaptımm, alkolü fazla alıyordu azaltacağına söz verdi.ve allah izin verirde başka çocuğumuz olursa kız erkek hepsine ben isim koycamm. akşam el skıkşıp anlaşcazz :KK36::confused: huzurum kaçmasındansa ismi koymanın daha mantıklı olduğuna kadar verdim,anlamı kötü olsa asla koydurmazdım ama anlamı müjdeci, güleryüzlü adam ve insanlara allahın emir ve nimetlerini haber veren peygamberler için kullanılırmış.:KK75: inşallah iyi bişi yapmışımdırr
Tatlım cok iyi yaptın eşin sonuçta huzurundan önemli değil ki o ismiyle daha cok bağlanmıştır oglusuna öyle düşün .. İstediğini yaptırmak iyi fikir olmuş helal kız sana
Canlar bugun kontrole gittim kan verdim anezteziciyle gorustm kan sonucu aksam cikar dediler ariycaklar uzun suruyormus genelmi spnalmi olucak sonuca gore karar verilicek sabah 8.30 da hastanede olmam lazimmis herseyim hazir 12 den sonra bisey yememem lazimmis bildigim gibi sondayi odama gecerken takicaklar sozlestik :) isemicemm soozz dedim :=) dua edin bebegmde bende saglikla size yazayim hepinize dua edicem Allah sizide bi avazda kurtarsn ins hakkimda hayirlisi aksama dogru fone gidicem bakalim bi makyaj cantam hazir deil simdi kompostomu kaynaticam
. Simayım yarın kucağında olacak meleğin ne guzel .. Guzel haberlerini sabırsızlıkla beklıycez DuyguS87 DuyguS87 telle ulasınca bizede haber verir .. Ayy heyecanlandım bdnde

Iki isimde guzel bizde eşimle en son iki isme düşürmüştük seçenekleri ve eşimin daha cok beğendiği de bdnim içime sındi çünkü oyle guzel bağ kurdu ki asyam asyam dıye gezınıyor . Eğer Esin cok Cihangir'e ısındıysa senin yerınde olsam kabul ederdim bana da Cihangir daha sıcak geldi

Ayy canım okudum yazdıklarınıda bu nasıl bir egodur kendi isminde ısrar etmek valla asla kimseyi karıstırtmam ki karışsalar inadına koymam .. Saolsun biz ıkı tarafa da öneride bulunun dedik kimse su olsun demedi bile . Benım cadı bi yegenım var 2.5 yasında bi o ısrarcı Elif dıyor bebeğime :) diyoruz halacım bebişin adı Asya hayır Elif dıyor :) Allah'tan eşin yanında bu konuda hiç takma sizin koyacağınız isim cok guzel adıyla büyüsün inşallah

Tatlım cok iyi yaptın eşin sonuçta huzurundan önemli değil ki o ismiyle daha cok bağlanmıştır oglusuna öyle düşün .. İstediğini yaptırmak iyi fikir olmuş helal kız sana
. Simayım yarın kucağında olacak meleğin ne guzel .. Guzel haberlerini sabırsızlıkla beklıycez DuyguS87 DuyguS87 telle ulasınca bizede haber verir .. Ayy heyecanlandım bdnde
aynn öyle erkek olduğunu öğrendiğindendoğru hep beşir diyordu zaten ben ne kadar yok desemdee:KK57: aynenn görür o bebek doğunca fazla bişi de yapamıcam yaa o zamanda şunu yap bunu yap devamm ahaaahhh :KK9::KK9:

asııl bana oturdu,yarınki doktor stresnden :confused::confused:

Ayy bide o var dimi? Insallah girersin aylosum nstye. Yagmur basladi burda da icim rahatladi. Havadanmis sanirim kapali sacma salak bi hava vardi. Simdi yagmurda yuruyup rahatlarm

Ayy bide o var dimi? Insallah girersin aylosum nstye. Yagmur basladi burda da icim rahatladi. Havadanmis sanirim kapali sacma salak bi hava vardi. Simdi yagmurda yuruyup rahatlarm
ayyy nts yi geçtim dönsün bebiş yaaaaaaaaaa :mad: dönmezse napicimmm,eşim sorcam elle döndürülüyomuş diyo la sanki benim doktor döndürecek yurt dışı mı burası :confused: ohhhh ne güzell yağmurrda yürümelerr

ayyy nts yi geçtim dönsün bebiş yaaaaaaaaaa :mad: dönmezse napicimmm,eşim sorcam elle döndürülüyomuş diyo la sanki benim doktor döndürecek yurt dışı mı burası :confused: ohhhh ne güzell yağmurrda yürümelerr

Dönmüştür insallah yaaa. Kacta gidiciiiin sen. Zipla iyice bu gece:KK70:

X