Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ay hiç sorma ne kavgalar ettik biZde güya kıza ben erkeğe o koyacaktı be önerdiysem olmaz deyip bi kulp taktı onun önerdikleri de benim hoşuma gitmedi derken isim konusu okadar bunalttı ki bizi nette gezdiğim bi sıra eva olsun mu dedim olur dedi öyle kaldı eva olacak kızımın adı kime söylesek önce bi garipsiyorlar sonra alışılır heralde kapı süsü magnetlwr falan hep evaya göre hazırlandı artık değiştirmeyiz

bncede çok değişk ve güzel veee ne mutluki kabul ettrmişsin... ben de şekerleri kapı süsleirni sipariş werdm son aşamada haber veereceklerr ismi bağlayacaz artk... aile büyükleri bişi dedimi nasl tepkiler aldnz.

Onlara da hazırlık Kursu'nda söylemişler ya ne bilim aslında sertleşirse yara olmaz gibi geldi ama bilemedim yazan sabah kolonya akşam nemlendirici süeün diyordu sanırım 1 hafta bi denicem

Once lansinohu deniyelimde bide anne sutude ii geliomus ordaki catlaga. Artik napalim ayaklarimizi yere vura vura emzircez.

canım peri yada ayperi yanına pek masal uymadı gibi geliyor bana . Özellikle kızlarda 2 isime karşıyım ben .. Kız evlenınce kendi soyisimini kullanmak isterse cok uzun geliyor .. Bu arada bizim ismimiz Asya

evet bide o soyad kısmı war... alahtan biizmkinin aklına hiç o gelmedi... gelse 2 isimde olmaz... 2 isim olmazsa kendi istedğim ismi koyamam :KK43: sizin isimde güzelmiş kuzenimin kızının adı... bir cimcime bir ağzı laf yapar inanamazsın.... çok tatlı umarım sizinkide öle bişi olur...

bncede çok değişk ve güzel veee ne mutluki kabul ettrmişsin... ben de şekerleri kapı süsleirni sipariş werdm son aşamada haber veereceklerr ismi bağlayacaz artk... aile büyükleri bişi dedimi nasl tepkiler aldnz.
Ya bizde kimse karışmadı eşim de ben de ismimizi pek sevmeyiz ondan bize bıraktılar arada kayınvalidem benim adımı koyun dese de biz şaka yaptığını düşünmek istedik eva olacak dediğimizde hayırlı olsun ismiyle yaşasın dediler :)

Sakın masal koyma çok şımarık oluyorlar hatta ismi peri masaldı dediğim kişi hiçmi hiç Tavsiye etmem.gerçi yetiştirme tarzıda çok önemli küçüçük çoçuk sürekli etrafına emir yağdırıyordu.tabi sizin bileceğiniz bir konu

amanninnn ilk torun ollaacak çok şımarık olırsa yandım... ben şımartmayı düşünmüyıorum ama bakalm nasl olacak :)

Ya bizde kimse karışmadı eşim de ben de ismimizi pek sevmeyiz ondan bize bıraktılar arada kayınvalidem benim adımı koyun dese de biz şaka yaptığını düşünmek istedik eva olacak dediğimizde hayırlı olsun ismiyle yaşasın dediler :)
ohh ne güzel yırtmışsınz siz. :) darısı bize artk... bnde bu isim hikayesnin sonunu çoık merak ediyorum bakalm ne olacak....

ohh ne güzel yırtmışsınz siz. :) darısı bize artk... bnde bu isim hikayesnin sonunu çoık merak ediyorum bakalm ne olacak....
Ah canim sonlara geldik biz de esimle catismaya basladik.halbuki hep ortsk secenekler belirlrmistik.
Esim cihangir istiyo ben barlas.ve vazgeciremiyorum.gun icinde surekli karicim kirma beni diye msj atiyo.cihangirimmm diye seviyo.napcam ben de bilmiyorumm :KK43:

Herkese gunaydin canlarr
Cumartesi randevm var.cati muayenesi olcak.ruyalarima giriyooooo:KK53:
Bugun de aile hekimliginde bi tahlil yaptircam.
Valla denicem diyorum ama cati muayenesi zor gecerse hemen alicam sezeyan gunu oyle karar verdim:KK43:

Ah canim sonlara geldik biz de esimle catismaya basladik.halbuki hep ortsk secenekler belirlrmistik.
Esim cihangir istiyo ben barlas.ve vazgeciremiyorum.gun icinde surekli karicim kirma beni diye msj atiyo.cihangirimmm diye seviyo.napcam ben de bilmiyorumm :KK43:
sende benim gibi pes mi edicen annemler ablamlar artık beşir diye seviyo kabul et adı o olacak diyolarr,herkese ilk bebeğe ben koyayım sonrakileri hep o koysun demiş.sanki ben doğum makinesi :confused: bu gidişle kabul edicem gibi kırmak da istemiyorum hep oğlum olsa adını beşir koycam demiş:KK57:

Herkese gunaydin canlarr
Cumartesi randevm var.cati muayenesi olcak.ruyalarima giriyooooo:KK53:
Bugun de aile hekimliginde bi tahlil yaptircam.
Valla denicem diyorum ama cati muayenesi zor gecerse hemen alicam sezeyan gunu oyle karar verdim:KK43:
Günaydın canım kendini böyle şartlandırma çatı muayenesi bitince a bumuymuş diceksin şimdiden kötü düşünürsen yapamazsın sezeryan bile ağır gelir

Hayirli Sabahlar :anneadayı: Canlar ve minik Canlar :emir_bebek: nasilsiniz bakim, hazirliklar bitmek üzeremi? ah birde su günler bitse, cennet kokulularimizi alsak kucagimiza, sanki hep hamile kalicakmissim dogumicakmis gibi gelmeye basliyor artik, erken gelir dediler hep, öyle sartlandirdim kendimi galiba o yüzden gününü beklemek zor geliyor simdi :KK1:

Isim konusunda ben hep erkek hissediyordum Ahmet Bera karar vermistik hep öyle seviyorduk eşimle kv iki isim olmaz diye diretti ama çok umursamadik kadını
16.hafta kız olacağını öğrendigimde kv de kaliyorduk başladı kadın isim aramaya benm cocukluktan beri hayalim Zeynep koymakti kv nin yardımcısının ismi Zeynep diye bu isimden beni vazgecirmeye çalıştı bende tmm hadi beraber bulalım dedim Afra Eva Filiz bi durum isim saydı Eva hoşuma gitti ama o buldu diye istemedim bi ara aramiz baya acildi inatlastik o benm begendiklerimi beğenmiyor ben onunkileri

Karen ismi hoşuma gitti eşime söyledim ben söylersem begenmez sen ben istiyorum de dedim kadın begenmedi ama nasıl olsa degistirirm havasindaydi ses

Herkes alıştı kızımın adı Karen olacak ama bi kv alışalışama kendi bilir hatta iki isim yazacak nüfus cüzdanında Zeynep Karen

Ama tutturdu kulağına Haticr okunacak diye ısrar ediyo beni cildirtiyor bu kadin

Hayirli Sabahlar :anneadayı: Canlar ve minik Canlar :emir_bebek: nasilsiniz bakim, hazirliklar bitmek üzeremi? ah birde su günler bitse, cennet kokulularimizi alsak kucagimiza, sanki hep hamile kalicakmissim dogumicakmis gibi gelmeye basliyor artik, erken gelir dediler hep, öyle sartlandirdim kendimi galiba o yüzden gününü beklemek zor geliyor simdi :KK1:
oyyy sanada hayırlı sabahlar canımmm, valaa benim bitti sayılırr çok ufak çantaya koyulacak şeyler kaldı o kadarr :KK50: birde yarın doktor oğluş dönmüş derse daha ne isterimm :KK76: geçmez tabi bekliyoruz yaa beklemesek hemen gelirlerr :KK75:

Isim konusunda ben hep erkek hissediyordum Ahmet Bera karar vermistik hep öyle seviyorduk eşimle kv iki isim olmaz diye diretti ama çok umursamadik kadını
16.hafta kız olacağını öğrendigimde kv de kaliyorduk başladı kadın isim aramaya benm cocukluktan beri hayalim Zeynep koymakti kv nin yardımcısının ismi Zeynep diye bu isimden beni vazgecirmeye çalıştı bende tmm hadi beraber bulalım dedim Afra Eva Filiz bi durum isim saydı Eva hoşuma gitti ama o buldu diye istemedim bi ara aramiz baya acildi inatlastik o benm begendiklerimi beğenmiyor ben onunkileri

Karen ismi hoşuma gitti eşime söyledim ben söylersem begenmez sen ben istiyorum de dedim kadın begenmedi ama nasıl olsa degistirirm havasindaydi ses

Herkes alıştı kızımın adı Karen olacak ama bi kv alışalışama kendi bilir hatta iki isim yazacak nüfus cüzdanında Zeynep Karen

Ama tutturdu kulağına Haticr okunacak diye ısrar ediyo beni cildirtiyor bu kadin
alla allaaa yaa o ne karışıyo cadalozz kaynana :KK62:

kızlarrr nasılsınızzz,ben bi karar verdimm ve bebeğimin adını 'beşir' koyucaz. ama eşimle anlaşmma yaptımm, alkolü fazla alıyordu azaltacağına söz verdi.ve allah izin verirde başka çocuğumuz olursa kız erkek hepsine ben isim koycamm. akşam el skıkşıp anlaşcazz :KK36::confused: huzurum kaçmasındansa ismi koymanın daha mantıklı olduğuna kadar verdim,anlamı kötü olsa asla koydurmazdım ama anlamı müjdeci, güleryüzlü adam ve insanlara allahın emir ve nimetlerini haber veren peygamberler için kullanılırmış.:KK75: inşallah iyi bişi yapmışımdırr

Gunaydin kizlarr:KK60:

Aylosum iyi yapmissin bosver anlamida cok guzelmis. Huzurundan onemli degil ya bosver. Daha kizlarimiz olcak. Kizada sen koyarsin artik.

X