Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bulursun kuzum sende yaa. Hayırlısıyla bi gelsinler de derdiniz İsim olsun napak :KK70:
Boşver canım bu sefer babası koymuş olsun.anlaşmanızda süper ya.en azından huzurunuz bozulmaz beşir beyde ismiyle yaşasın.anlamıda çok güzel.şimdi sıra bende bir ben kaldım galiba isimsiz

Sana önerdiklerinde Hatice yoktu bu nerden çıktı kendi adı mı. Benim yeğnim Zeynep ismini çok severdi ama kayınbabası gille arası hiç ii diildi kayınbaba doğumda yalvarmış Zeynep köy die oda kıramamış Zeynep melis koymuş ama melis die çağırıyordu sonra kayınbabası melisi yasaklattı Zeynep demeyene kızıyordu yeğnimde gıcık oldu gitti mahkemeye verdi Zeyneb'i sildiriyor
Evet işte giciklik yapacak ya Hatice oradan çıktı
herkes alıştı bi kv ve kardeşi alışamadı

Ben normalde de uyanıyorum ama tedirgin olduğumda daha da erken kalkıyorum inşallah güzel haberlerle geliriz. Ben biraz önce eşimle Karanlıkta bebeğe ışık tuttuk bayağı oynadı yatarken de yapcaz bakalım neresi oynamış yarın görcez :KK66:
Kalkcam artik tedirgin yatinca uyanabiliyorum:p

Ya kızlar benm karnım inmedi hala şurada bdt ne 17 gün kaldı daha dönmedi bile sanırım bakalım yarın öğreneceğiz de yarın çatı muayenesi yapar mi acaba :s
uyuzcan uyuzcan DuyguS87 DuyguS87 yarın ii haberlerle gelelim inşallah
Lady bug Lady bug rabbim kolaylık versin sağsalim bebisini kucağına al sonrada bize yaz :) tabi bize dua etmeyide unutma

İnşallah canım dönsün ler yaaa. Benimde ablam dün senin karnın aşağı inmiş dedi ama bana geç öyle gelmiyo:eek:

Slmm bugün bizim evlilik yıldönümümüzdü ama eşim yanımda diil die pek umursamıyordum ama geldi çok mutluyum hoş yol yorgunuyum dedi ve uyudu ama yanımda uyuması bile yeter :KK49::KK49::KK49:

Oyyt cok sevindim cnm. Olsun en azindan yanindaki nefesi yetiyor bazen.

Ya kızlar benm karnım inmedi hala şurada bdt ne 17 gün kaldı daha dönmedi bile sanırım bakalım yarın öğreneceğiz de yarın çatı muayenesi yapar mi acaba :s
uyuzcan uyuzcan DuyguS87 DuyguS87 yarın ii haberlerle gelelim inşallah
Lady bug Lady bug rabbim kolaylık versin sağsalim bebisini kucağına al sonrada bize yaz :) tabi bize dua etmeyide unutma

Insallah kuzumm.

X