Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evett ama panik cok artti kuzum yaa simdi paso yatiyoz o zaman emzir uyut gaz cikar gogus ucu yaralarii
ALlahim sana geliyorummm
Arkadasim sezeryan olcak canim.2.dogumu

Ayy o gogus ucu yaralarindan bahsetme daha smdiden tirsiyorum

Kızlar son adetinizi ne zaman gördünüz. Yani aralıkta doğum olmasi için ne zaman hamile kaldiniz
Benim 20 marttı ..
Yaa dıgum falan bi şekilde olacak onu düşünmüyorum da bende aynı .. Acaba emzirmeye yapabılcem mi . Temizliği , bakımı becerebilecekmıyım bunlarıdüşününce evhamlanıyorum . Bu arada ben hiç emmemişim , umarım kızım bol bol sütüm olurda Emer .. Annem abimi zorla memeden ayırmış , bende hiç almamışım
Canım saglık ocağında en azından kalp ritmine falan bakıyor ondan dedim .. Ayy ben cok memnunum saglık ocağından .. Hatta ilk hamıle oldugumu öğrendiğimde aile hekımını ziyarer ettim sohbet ettik kadınla . Bizimki biraz şanslı bi durum sanırım
canlarrr,oğluşuma badem şekeri aldım bugün,küçük süslü biberonlara koycam da şimdi koyup ağzını kapatsam hava almadan doğuma kadar bişi olur mu,bayatlar mı

siz cevap verene kadar annem şekerlerimi hazırladı bile teyzoşlarımmm
Oyyyy cok tatlı yaa .. Bende düşünüyorum Boşken yapıyım dedim şeker kovaları için ama bayatlar dıye beklıyorum bakalım .. Iti yapmışsın sen bizden 2 hafta ondesin , bende 2 hafta sonra yapıyım bari

sağol canımmm,birde benim kapaklı ya seninki açık olmayacak mı tüldee,ne kadar geç yaparrsann o kadar iyi seninn 2 hfta öndeyimde her an herşey olabülü

sağol canımmm,birde benim kapaklı ya seninki açık olmayacak mı tüldee,ne kadar geç yaparrsann o kadar iyi seninn 2 hfta öndeyimde her an herşey olabülü
Evet canım tüle Sarıcam açık gibi aman aslında kim yıycek tulu açıp :) ben hiç yıyemem öyle seyleri de yapmak geldi içimden :) senin kapalı ii yapmışsın .. Valla bizdede heran olanılır ben hiç 40 haftayı bekleyeceğimi sanmıyorum ..

olsun en dağıt bak nasıl açıp yiyolarr hehehe aynen bende pek beklicek gibi düşünmüyorum zaten ne kalıyo geriyeee

Keseleri Moda çarşısından aldın değilmi canım bende alıyım böle daha düzenli olmuş çok ciciler sıra doğuma geldi

İnşallah dönmüştür canım.benimde yarın randevüm var çok heyecanlıyım valla bakalım yeni doktor ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…