Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

naberr yavru kuşlarrr sabahdan doğruu dışardaydımm,ancak eve geldim. sabah sağlık ocağına gittim tansiyon ölçüldü 11 e 7. kan ve idrar tahlili yapıldı yarın alıcam ama kızlar idrar içi lavaboya gitti zaten mikrobu orda kapar insan.iğrençdi yaaa. kaç kişi var insan hiç mi görmüyo nasıl çıkacağımı bilemedimm böğğğğ cuma da doktor randevum varrrrr dönmüş olsun bebeğim inşallahhh yaaaaaa

Gecmis olsun aylosum.
Benimde kontrolum cuma. Dunden beri bebisim eskisi gibi hareket etmiyo cok nadir ediyo onceden yururken bile kipir kipirdi. Aklima kotu seyler getirmek istemiyorum arada hareket edince icin rahatliyo yeri daraldi uyku suresi uzadi diye dusunuyorum su cuma gelseydi bi kalbini duyup rahatlasaydim

Baya iş halletmişsin canım .. Haklısın heryer temiz olmuyor . Cok şükür saglık ocağımız cok guxel bizim sanslıyım

Duuygucum sen saglık ocağına gitmıyormusun hiç . Bak orada da bebişin kalp atışına bakıyorlar

sağol canımmm, yeri daraldı hareket edemiyo ama işte insan yinede merak ediyo,hareketli olsun istiyo.amann getirme kötü şeyleri canımm,iyi düşün iyi olsunn.benim dönmedi bence çünkü hala kıpır kıpırr inşallah duyucazz bakalımm

Baya iş halletmişsin canım .. Haklısın heryer temiz olmuyor . Cok şükür saglık ocağımız cok guxel bizim sanslıyım
yaaaa bak senin kalp atışı bile dinleniyo bizde sade çık kiona bakin aç tansiyona bakim hadi git kan idrar ver bitti.hep başından sağıyo gibiler..yarın sonuç almaya gidince sorcam ne zaman gelicem bebek doğunca diye

Cok şükür sanslıyız o konuda .. Randevuyla gıdıyoz sohbet edıyoz , hatta drdan daha cok sey ondan öğrendim .. Yeme , içme , dalan . Her ay uğruyoruz bakalım

Kızlar 10 gün sonra 38 olcam istek üzerine doğumumu o zaman yapabilir miyim acaba Sezeryan olcak zaten bebeğin kilosundan dolayı ..çok ağırlaştım astımdan dolayi da sıkıntı yaşıyorum doktorum dan rica etsem yapar mı ki 38 . Hafta bebek için risk taşıyor mu acaba

amin zeynomamin cok az kaldi ruyamda meltem dogurmustu ayy cok etkilendim

ara kusum ara sevinirim de ins iyi gecer henuz kimse cma dogum oldugunu bilmiyo watssappa yazmadim ondan doguruyumda ole gelsinler hehehe dimi

kiz meltemmmm duydunmu??? Cnm bugünde beni görü ver rüyanda neolur :) bu kervana bende katilmak istiyorum gayri :)

ps: whatsapp varmi? Duyguyla arada bi yazisiyoz, aslinda whatsapp bi grupp yapsak hic fena olmaz.

Cok şükür sanslıyız o konuda .. Randevuyla gıdıyoz sohbet edıyoz , hatta drdan daha cok sey ondan öğrendim .. Yeme , içme , dalan . Her ay uğruyoruz bakalım
ayy bırak allah aşkına o zaman buraya sağlık ocağı bile denmezzz,anca sorup duruyo birde iş yapıyolar gibi oturuyolar orda 7/24.vala şanslısınn

Amin cnm insAllah ya az kaldi hemide cok az, gece tekmeleriyle uyaniyom hihihi seviyom ve sonra iyki karnimdasin daha diyom cünkü yatigim yerden sevip geri uykuya daliyom :) tadini cikartalim

evlenirkende el kadar seylere bakiyorduk sanki ama baska seylerdi hihihi

Hehehhe aman gozumuz don falan gormez bebislerden

Bu arada ruyamda benimde nisanim gelmisti dogurmustm
kafayi yedik dogurmakla
Hehehh kafayı yedik :) bi dogursaydik Ins canım kizzz bnmkide cumaya kontrol güzel haberler verelim bu arada eveet saglik ocaklari hic temiz dgl yaaa

Insallahh donmustur kuzumm

38 de alinabilir bence doktorunla bi gorus canim.anlat sikintilarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…