Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cuma günü bende göreceğim yavrumu :)
Benmkinin hareketleri hala aynı devam ediyor ama sennki doğum kanalına girdi ya yeri daraldı annesi normalmis
dr günde on.harekete normal diyormus

hey gidi günler heyy gecti o günler güzellikler icinde ins dahafmda mutlu musmutluu oluruz bebislerlee ben de seviom karnimii bitanemiz onlar bizim Rabbimiz yavrularimizla sinamaz, sagsalim de alırsak

Beni cagitmiyorlar bile telefonda kilomu tansiyonumu soruyorlar bi sikayetin var mi diyorlar o kadr

Şikayetlerini dr una söylersen alır seni

Kizlarrr okuldan arkadasim sat benimle ayniydi dr u gun vermis 12araliga anammm geldi catti dedim gun :)
Zaten simayin da haftaya bugun olck bebitosu...ayy simayyy senden cok ben heyecanliyim kuzum yaa

Yaa ben artik yuruyemiyorummm su an hala yurumeye calisiyorum belim sag bacagim falan zorluyo. Oturdugumda da karnim sanki iki bacagimin arasinda. Zor atiyorum adimlarimi

Yaa ben artik yuruyemiyorummm su an hala yurumeye calisiyorum belim sag bacagim falan zorluyo. Oturdugumda da karnim sanki iki bacagimin arasinda. Zor atiyorum adimlarimi
Dogurduk dogurcazz cunkuuu
Cok az kaldiiii
Ben iice panik tabi nasil bakcaz ya o minnagaa

Cuma günü bende göreceğim yavrumu :)
Benmkinin hareketleri hala aynı devam ediyor ama sennki doğum kanalına girdi ya yeri daraldı annesi normalmis
dr günde on.harekete normal diyormus

Evet cnm bende ondan kotu dusunmemeye calisiyorum. Hareketleri var hafif hafif ya popoyu kaldiriyo ya ayagi geriyor arada bi yaptigi icin icim rahat. 3 gun once taklalar atiyodu icimde boyle olunca insan evhamlaniyor iste ana yuregi

dilek2014 canim ben hic saglik ocagina gitmedim sevmiyorum oralari baslarindan saviyorlar gibime geliyor... Steteskopla dinledikleri kalp seninkiyle karisiyor genelde.

Dogurduk dogurcazz cunkuuu
Cok az kaldiiii
Ben iice panik tabi nasil bakcaz ya o minnagaa

Inanir msn bende demin spor salonuna ugradm arkadaslari gormeye arkadasim nasil varmi korku dedi. Yok dedjm daha cok endise var bakabilcekmiyim yapabilcemmi falan diye dedim. Nasil yani yaparken bunu dusunmuyomusunuz dedi yok dedim bodozlama yapiyoruz. Hormonsal iste yaklastikca zaman kendinden suphe ediyo insan iyi bi anne olcakmiyim yetecekmiyim diye. Hormonsal sanirim bu endiseler

Kizlarrr okuldan arkadasim sat benimle ayniydi dr u gun vermis 12araliga anammm geldi catti dedim gun :)
Zaten simayin da haftaya bugun olck bebitosu...ayy simayyy senden cok ben heyecanliyim kuzum yaa

Arkadasin sezeryan mi olcik?

Evett ama panik cok artti kuzum yaa simdi paso yatiyoz o zaman emzir uyut gaz cikar gogus ucu yaralarii
ALlahim sana geliyorummm
Arkadasim sezeryan olcak canim.2.dogumu

canlarrr,oğluşuma badem şekeri aldım bugün,küçük süslü biberonlara koycam da şimdi koyup ağzını kapatsam hava almadan doğuma kadar bişi olur mu,bayatlar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…