Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Çok fazla bekletme canım dolap kokusu siniyor 2 ay dayanır da nekadar az beklerse tadı daha güzel olur.ben un kurabiyesi yapıyorum kakolu ve sade dolaba koymadan 1 ay dayanıyor ondan yapmayı düşünüyorum birde bebito için şu renkli şeker hamuruyla olan kurabiye yapcam bir aksilik olmazsa planım o.benim arkadaşım sarmayı bile dolaba aattı doğumdan sonra gelene ikram ederim diye.onlar dolaba atmaya bayılıyor.

canım kurabıye nasıl dayanıyor dısarıda ,bayatlamıyor mu ?? benımde annem sarma cok atar dolaba ve ben huylanmadım hiç dolap kokusundan .. biraz daha erteleyeyım börek işini o zaman .. yada annem falan gelebilirse bebişten sonra da yapabiliriz sanırım ..şimdiden kendime yuk yapmamayım onları .. şeker hamurlu kurabıyeleri cok begenıyorum ama o kadar maharetli diilim malesef yapmaya kalkısmadım hiç :)

Ay bende oyleyim kiz walla popomu kaldirmak istemiyorum yerimden benim gobis iyice asagi dustu. Mide tarafi bombos. Surekli cnm bisiler istiyo ama yemeyede useniyorum. Boyle sacma salak bi haldeyim
Karnım düşmedi benm canm yemek istiyor midem skisiyor susuyorum su icince midem doluyor tek.tuhaf ben sanıyordum

Banada arkadaşım söledi marsmelovdan yapılıyor şeker hamuru internetten bulmuş yapmış ve herkes çok beğenmiş bende deniycem inşallah kurabiyede bayatlamadı annemlerde dolaba atıyor fazlasını ama ben taze seviyorum dolap olayı bana göre değil .şeker hamuruyla kurabiyenin adresi allta canım denemek istersen
http://www.leylaninkahvedukkani.com/2011/10/ilk-kez-deneyecekler-icin.html?m=0

cok guzel gorunuyor kurabıyeler .. yap bakalım nasıl olacak gorunus tatmın edici :)

Walla midem kazindi oldum acliktan sanki kalori almiyim bu saatte diye usenmedim sade suda lahana hasladim onu yedim. Oda kesmedi elma yedim bi tane. Tatli istedi canim hurma attim 1 tane agzima.Kesti sanirim simdilik. Allam kendimi taniyamiyorum okuz oldum

Canndy1052 cnm walla cok zorlanmaya basladim ki ben biseyim yok iyiyim diye diye yuruyen insanim aman egilmiyim zorlanirim falanda yoktu ama cidden artik kendimi hobit gibi hissediyorum. 40 haftayo bekleyemicem sanirim

ayy sen öküzsen benım kendimi ifade edecek kelimem yok .. duygu be benım rahmıme bıcak gibi olan sızı cok arttı bugunlerde senden o durumdan dolayı mı yurumekte zorlanıyorsun

Slm kızlar bugün giremedim pek doğum öncesi tüm aileyi gezdim helalleştim nolur nolmaz diye yarında kv me geçecem artık ailemin yanına geçemicem simayın doğum yaklaştı ya ben bile heyecNlanıyorum kendimi düşünemiyorum

Birde bunun emzirme dönemi var vuuv napcaz duygu arkadaşım 3 hafta önce sezeryanla doğum yaptı sadece 3 kilo gitmiş oda bebek.doğumdan sonrada 2 kilo gitmiş 5 kilo çok az ya emzirdiği içinde sürekli mide kazınıyor diyor.

Şuan itibariyle 38. Haftaya girdim ama bende tık yok ben nası doğurcam yaa sadece göbek var hiçbir doğum belirtisi yok.çokda yürüyorum ama

Walla birbirimze bakar bakar otururduk oyle kiz simay otururken gobegim bacaklarimin arasinda kaliyo sanki kucagimda bisey varmis gibi. Taa kasigimda ittirme hissediyorum asagi dogru
Benimde oyleydi yavrum senn hafnda duzeliyo sora
bende suan cayci yi posete koydum ve sicak su torbami hastanede bnce olmazsa olmaz memey komprex icin cok iyi heyecan sardi fenaaaaaa kiz aarkadasimi doguma sokucam izin alip elini bi sıkıcam zaten bi dmlacik kiyamam cnm arkadasim o d giricem dio

Şuan itibariyle 38. Haftaya girdim ama bende tık yok ben nası doğurcam yaa sadece göbek var hiçbir doğum belirtisi yok.çokda yürüyorum ama
bnde bndee girdim dogurursun dogurrsun gunu geldimi seni beklemez annesi

bnde bndee girdim dogurursun dogurrsun gunu geldimi seni beklemez annesi[/QUOTE]

Lady bug ne biliyim ya herkesde bir kasılma ağrı bende bu hafta tık yok .oğluşum rahat galiba içerde içimden bir his 40.haftayı doldurcak diyor.ama ben artık yüzünü görmek kokusunu hissetmek istiyorum.nası bişey olcak yavrucak.

Ben yememek için zor tutuyorum normalde yemiycem şeyler istiyor canım veeee yiyorum gelsin kilolar tartıyı kaldırdım vala görmek istemiyorum haha

Ben onceden tartilirdim bakardm da smdi bakmiyorum 1 aydir. Kontrolde bile cikmak istemiyorum tartiya hemsire zorla cikariyo ben bakmiyorum banada soyleme diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…