Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yaa kkaç ayy geçsin günler diye bekledik şimdide geldi kapıya dayandı bebişlerr :KK68: çok yakında hepimizin evine huzur gelecekkk, tabi ayrıyettenn ağlama seslerii :KK75::KK75:

Valla dört gözle o minnağı bekliyoruz herşeyimiz hazır bugün evide temizledim yarın doktor olurya birşey der diye artık 38 giriyorum eğilip kalkmak iyice zorlaştı.bir kaç dışarda işim var ondan sonra yürüyüş dışında dışarı çıkmıycam ayaklarımı uzatıp dinlencem :KK50::KK54:

Valla dört gözle o minnağı bekliyoruz herşeyimiz hazır bugün evide temizledim yarın doktor olurya birşey der diye artık 38 giriyorum eğilip kalkmak iyice zorlaştı.bir kaç dışarda işim var ondan sonra yürüyüş dışında dışarı çıkmıycam ayaklarımı uzatıp dinlencem :KK50::KK54:
aynen artık kendimizi çok yormamız gerek lakin bebek doğunca yeterince yorucaklar bizi aşklarr :KK36:

kiz meltemmmm duydunmu??? Cnm bugünde beni görü ver rüyanda neolur :) bu kervana bende katilmak istiyorum gayri :)

ps: whatsapp varmi? Duyguyla arada bi yazisiyoz, aslinda whatsapp bi grupp yapsak hic fena olmaz.
hayirlisiyla olur insalla cnmcim kuralim garii :=))

Kizlarrr okuldan arkadasim sat benimle ayniydi dr u gun vermis 12araliga anammm geldi catti dedim gun :)
Zaten simayin da haftaya bugun olck bebitosu...ayy simayyy senden cok ben heyecanliyim kuzum yaa
cnm benim bende cook fenayimm guzel arkadasim Allah kolay dogum nasib etsin hepimize ayrintilara kadar anlaticam sana soz

Kızlar son adetinizi ne zaman gördünüz. Yani aralıkta doğum olmasi için ne zaman hamile kaldiniz
canim benim sat 6 mart ama ultrasonda bir hafta ilerdeyim yani sata takili kalmayi ultrason ne diyosa o bence ortak noktada bulustur dr

Kiyamam cnm ya hepimize uzuluyorum ben corabimi giyemiyorum dogru duzgun bugun yatagimi 4 yasindaki kizim toplamis supriz yapti offfff aglicam bende biraz is yapiyosam bayagi bi dinleniyorum ödemim olmadi ondan

Kiyamam cnm ya hepimize uzuluyorum ben corabimi giyemiyorum dogru duzgun bugun yatagimi 4 yasindaki kizim toplamis supriz yapti offfff aglicam bende biraz is yapiyosam bayagi bi dinleniyorum ödemim olmadi ondan
Maşallah kızına ya ben bu hafta bir garip oldum canım hiçbirşey yapmak istemiyor.yerimden kalkıp oturmak zulüm resmen.sanki aşağıya indi karın..sen 3 gün sonra alıyorsun bebitoyu kucağına darısı bize.senin kadar heyecanlıyım kız. Sanki ben doğurcam cuma günü hehhe.

Maşallah kızına ya ben bu hafta bir garip oldum canım hiçbirşey yapmak istemiyor.yerimden kalkıp oturmak zulüm resmen.sanki aşağıya indi karın..sen 3 gün sonra alıyorsun bebitoyu kucağına darısı bize.senin kadar heyecanlıyım kız. Sanki ben doğurcam cuma günü hehhe.
bende oyleim cnm bugun biraz enerjigim fatura yatirdim ablamdaym hala eve cikicam simdi 4 kat zor ama napiimm bnde cok fenayim heyecan otesi bende bazen 1 erkek 1 kadinda demet evgar da hamile ya mutfakta otrup dusunuyo kocasi napiosun burda diyo o da diyoki en az yorulabilecegim bi is dusunuyorum ama eylem yok bende o moddayim heheheh

Ay bende oyleyim kiz walla popomu kaldirmak istemiyorum yerimden:KK43: benim gobis iyice asagi dustu. Mide tarafi bombos. Surekli cnm bisiler istiyo ama yemeyede useniyorum. Boyle sacma salak bi haldeyim :KK43:

Ay bende oyleyim kiz walla popomu kaldirmak istemiyorum yerimden:KK43: benim gobis iyice asagi dustu. Mide tarafi bombos. Surekli cnm bisiler istiyo ama yemeyede useniyorum. Boyle sacma salak bi haldeyim :KK43:
Yakin olaydik hepberaber kalakalirdik halimizden b biz anlardik hehehhehehehe :=)))

Yakin olaydik hepberaber kalakalirdik halimizden b biz anlardik hehehhehehehe :=)))

Walla birbirimze bakar bakar otururduk oyle:KK70: kiz simay otururken gobegim bacaklarimin arasinda kaliyo sanki kucagimda bisey varmis gibi. Taa kasigimda ittirme hissediyorum asagi dogru :KK61:

Ben yememek için zor tutuyorum normalde yemiycem şeyler istiyor canım veeee yiyorum gelsin kilolar tartıyı kaldırdım vala görmek istemiyorum haha:KK53::KK17::mad:

Kizlar iyi diekleriniz için teşekkürler:) Rabb 'ime çok şükür Eymen' imizle geldik evimize:nazar::)
Ohh çok şükür cnm Rabbimiz saglikli anali babalı büyütsün minigiini :KK70:
Yaa ben artik yuruyemiyorummm:mad: su an hala yurumeye calisiyorum belim sag bacagim falan zorluyo. Oturdugumda da karnim sanki iki bacagimin arasinda. Zor atiyorum adimlarimi:KK61:
Bebiss yer yapio duygum anne yavas yavas gelioruuuum ben die :)

Benim bebito banyo yapınca çoştu dans ediyor haha karnımı iyice gerdi.uyuyan devi uyandırdık galiba.biran önce sabah olsada bebişimi görsem.bu hareketleri yarın yapsada görsek beyfendiyi

Ben yememek için zor tutuyorum normalde yemiycem şeyler istiyor canım veeee yiyorum gelsin kilolar tartıyı kaldırdım vala görmek istemiyorum haha:KK53::KK17::mad:
bende sırf yememek için
hamur işi yapmıyordum uzun zaman .. olunca dayanamayıp yıyorum valla . bu arada dogum sonrası için gelen giden olursa pogaca , börek gibi bişiler yapıp dolaba atıyım dıyorum . zaten gelecek insanlarımız azcık onlarda gelince hazır olsun dıyorum buzlukta börek 2 ay falan bekler dimi kızlar ?? normalde kısa sureli buzlukta börek , pogaca koydugum oldu da 2-3 ay bekler mi bilemedim .

Kızlar son adetinizi ne zaman gördünüz. Yani aralıkta doğum olmasi için ne zaman hamile kaldiniz
Bnm ki martta olmus cnm :)
canlarrr,oğluşuma badem şekeri aldım bugün,küçük süslü biberonlara koycam da şimdi koyup ağzını kapatsam hava almadan doğuma kadar bişi olur mu,bayatlar mı :KK64:
yok cnm bence bisey olmazz bende gecen görmüştüm carsida cok sirin duruolardi :)

X