Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin inşş.bazen dışunuyorum benmi abartıyrm diye.yani kendi kendime dert edıyorm işte.içimde rahat etmiyo eşim oldugu için arada.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tabi etmezz ama abartsaydın tek sen konuşmazdın eşinde konuşmuyosa sizde değil sorun ondadır..

:KK1::KK1:

Bende sevmem. Seni o yüzden iyi anlıyorum. Her suratlarına baktığımda hatta düşündüğümde bile yaşanılanlar aklıma geliyor. Bende sevsinler istemiyorum ama sevecekler elden bir şey gelmez. Bir de ilk torun olacak benim bebişim. Doğumda gelip kalmamasını diliyorum bende. Sonucta kendi annem kalacak birde ona gerek yok ama şimdiden onları düşünüp canımı sıkmak istemiyorum. Sende sıkma bence oluruna bırak yeri gelince tepkini göster. Açıkçası onların yüzünden lohusalığımızı ve hamileliğimizi zehir etmeyelim kendimize.

Kesinlikle haklısın :KK1: iyi bari romantiklik yapıyormuş :KK1:

ehh istee birazcik romantiikk esimi cok seviorumm Rabbimiz tum yuvalari mutlu eylesinn yavrularimizda mutlulugumuza mutluluk katar ins:)

Oda babasıyla konuşmıyo şuan cokta uzuluyo bazen.ben dıyorum babandr gt konuş ama ben konuşmam en azından şuanda degıl evimede gelmesini istemiyorum dedim.oda seni zorlamam sma konuşmayads gıdersem sendız gıtmem diyo.ama eskisş gbi bize gelemez o mesafeyı korurum diyo.

Hem eşin hem sen bu kadar tepkiliyseniz demekki yaşanılanlar unutulup arkaya atılacak cinsten değil. Eşin de senin yanında olduğuna göre gelirlerse, seni rahatsız eden bir tutum içine girerlerse söylersin hemen, uyarırsın. Zaten araya biraz mesafe bence iyidir.

ehh istee birazcik romantiikk esimi cok seviorumm Rabbimiz tum yuvalari mutlu eylesinn yavrularimizda mutlulugumuza mutluluk katar ins:)

Allahtan kaynanam calışıyo hafta sonu belki gelir.annem hep yanmda olcak zaten.yok ben biraz sivri dilliyom malesef bişey oldugunda son söylencek şeyi başta söyluyorum dilimin ayarı yok.onlarda biliyo bunu zaten.en ufak bişeyde tepkimi fazlasıyla verırım.onlarında ilk torunu olcak oyuzden cok meraklılar malesef

evet, bi de şu doktoru sağlıkla güzel haberlerle atlatsam yaa,aklımda hep o gün,az kaldı yaaa :KK16:

gidersin ins guzell haberlerini alirizz cnmm bebisini gorr guzellikler icindee benim dahaa 1 ayimm vaaaarr gun saymiycam zor gecio o zmn :) bebislerimiz kiymetlilerimiz bizim

Allahtan kaynanam calışıyo hafta sonu belki gelir.annem hep yanmda olcak zaten.yok ben biraz sivri dilliyom malesef bişey oldugunda son söylencek şeyi başta söyluyorum dilimin ayarı yok.onlarda biliyo bunu zaten.en ufak bişeyde tepkimi fazlasıyla verırım.onlarında ilk torunu olcak oyuzden cok meraklılar malesef

cnm ilk torunlariymisdaa yinede gelebilir belli olmaz ama gelincede bisey demedigi surece sende biseyy deme. Rabbimiz gormelerini ister ins sorun yapmadiklari surece gelip gorsunlerr yinede sen bilirsin tabi yasayan sensin aile icinde

cnm ilk torunlariymisdaa yinede gelebilir belli olmaz ama gelincede bisey demedigi surece sende biseyy deme. Rabbimiz gormelerini ister ins sorun yapmadiklari surece gelip gorsunlerr yinede sen bilirsin tabi yasayan sensin aile icinde

Oluruna bırakıcam artık napim sonsuza kadar böyle devam edicek degılya

Oluruna bırakıcam artık napim sonsuza kadar böyle devam edicek degılya

dogru cnm Rabbimiz e sigin o sana yon verir zaten geldiklerinde gelsin gorsunler sendee bisey deme. sen saygini geldiklerinde goster sevgiyi onlarda gostrmezlerse seni zorlarlarsa ozamann soyleyecek dogru lafin varr bebegii gorun die bisey demedim dersin.

hepinizden Allah razı olsun Rabbim kimseyi sevdikleriyle sınamasın

ben üzmek için söylemedim ne olur üzülmeyin

bende kendim büyütmek isterdim ama öyle olmayacak herhalde hatta son haftama kadar çalışabilirsem 4 aylık ücretli izinden sonra dönmek zorunda kalabilirim :KK43::KK43::KK43: bakacak kimsede yok onun korkusu sardı işyerimin kreşi 12 aylık alıyormuş en erken kara kara düşünüyorum valla
kaynanam bakmaz çünkü ayrı eve çıktım ben aynı ev olacaktı onlara kalsa. bizden de bakacak kimse yok işe de hemen dönmem gerekiyor ne yapacağım nasıl olacak bilmiyorum :44:

dogru cnm Rabbimiz e sigin o sana yon verir zaten geldiklerinde gelsin gorsunler sendee bisey deme. sen saygini geldiklerinde goster sevgiyi onlarda gostrmezlerse seni zorlarlarsa ozamann soyleyecek dogru lafin varr bebegii gorun die bisey demedim dersin.

Aynen canım allaha havale ettim artk zaten

bende kendim büyütmek isterdim ama öyle olmayacak herhalde hatta son haftama kadar çalışabilirsem 4 aylık ücretli izinden sonra dönmek zorunda kalabilirim :KK43::KK43::KK43: bakacak kimsede yok onun korkusu sardı işyerimin kreşi 12 aylık alıyormuş en erken kara kara düşünüyorum valla
kaynanam bakmaz çünkü ayrı eve çıktım ben aynı ev olacaktı onlara kalsa. bizden de bakacak kimse yok işe de hemen dönmem gerekiyor ne yapacağım nasıl olacak bilmiyorum :44:

aminn cnm bnm.. e ayri eve ciktin die mi bakmayacak torun olursa hersey degisir esinde konussun ailesiyle onikinci aya kadar baksinlar az. gunduz kalcak gece geri alcaksiniz sonucta

valaa helal olsun,son haftaya kadar çalışmayı düşünüyosun sırf çocuğunla 4 ay beraber olabilmek için,canım daha yapacağın ne olabilir ki,allahım görür inşallah senide bi kolaylık sağlar sana...

insallah cnmm Rabbimiz sagsalim ulasmayi nadip eylesin o gunlere bebislerimizle:)

inşallah şekerimm :21:

X